"Zavlacenje"

Poruka
15.196
E ovako od prosle nedelje hocu da otvorim ovu temu, pomalo je ljisovska i unapred znam da nece biti hit. :(:(:( :lol:
I prvi put cu izostaviti primer o kom pisem jer je to ruzna prica.
LM, podstaknuta jednom ruznom situacijom iz rla gde se odredjenoj osobi desilo da ju je muskarac napastvovao posle 2 placena pica, da li zbog tih pica ili sto je budala sam po sebi ne znam, zapitala sam se sta znaci zavlacenje?
Ali bez teoretskih prica, nego muskarci (a ima vas ovde nije da vas nema ;)) sta znaci vama zavlacenje u smislu da zena vam daje signale a nema sexa? :lol::mrgreen:
Recimo, je l' vam se ko doticnom iz price podrazumeva placeno pice :arrow: sex, placena 3 pica :arrow: sex, prvi dejt :arrow: sex?
Kako to kod vas ide? :lol: Ili mozda, dolazak u stanu = sex?
I da li vam se drage zene desilo da vam neko kaze da bi ste se 'ebale da vam ne udje i varijacije na temu? :think:
DA NAPOMENEM TEMA NIJE O FLERTU :lol: :hvala:
 
Jel mogu i žene da odgovaraju na temu?

Mnogi muški će ti reći da je zavlačenje kad žena obuče minić i dekolte, a neće da se hebe.
Njima valjda po defaultu stil oblačenja znači da žena hoće sa svakim i da se zato tako obukla.:roll:
Tako da, nema veze ponašanje, oni kad sebi nešto uvrte u glavu, to ničim ne možeš isterati.:aha:
 
Pa,nekako ne mogu da se uzivim u ovaj nacin zavlacenja

desio mi se mozda kad sam bila manja ali sad slajem jasne signale da li i kad hocu-necu

znam ja gore primere od ovog

tip pridje ribi,napada je ( no doslovno vec metaforicno jel ) , uporan,uporan,pocne sve,sve je savrseno,zove je dvesta puta na dan,jedva ceka da je vidi,daje joj sve paznju itd,seks,izlasci,on crvkuce, nista im ne fali, i odjednom on prestane da zove,nema ga mesec dana i ona ga u gradu vidi sa drugom devojkom i nekim drustvom a on je pride ignorise

i they never saw each other again,a ako i jesu, uvek mu je na ignore


i sta ces sa takvim pricama, gde su devojke bile i cetiri ,pet sest meseci u vezi i odjednom puf ne znamo se

e to je zavlacenje ,kad se u vezi ( nebitno musko ili zensko ) ponasas kao da volis do neba i onda cap
 
zurim,al na brzinu da nakuckam
podsetila me prica na nesto sad sam imala oko 16,17 godina. na moru sam upoznala nekog crnogorca,drugo vece me pitao da li hocu da me isprati do kuce.meni super,trebala sam da prodjem kroz mracan deo.u jednom momentu je pokusao da me poljubi.kad sam rekla da nisam zainteresovana,zgrabio me za kosu i rek'o sta si onda koji k... izasla samnom u mrak.dobio je tako direktan udarac u jaja,da dok se on ispravio,ja sam vec bila u kuci.od tad pazim kome pustam da me prati kuci.
jer kod muskaraca,kafa,nije uvek kafa....
 
E ovako od prosle nedelje hocu da otvorim ovu temu, pomalo je ljisovska i unapred znam da nece biti hit. :(:(:( :lol:
I prvi put cu izostaviti primer o kom pisem jer je to ruzna prica.
LM, podstaknuta jednom ruznom situacijom iz rla gde se odredjenoj osobi desilo da ju je muskarac napastvovao posle 2 placena pica, da li zbog tih pica ili sto je budala sam po sebi ne znam, zapitala sam se sta znaci zavlacenje?
Ali bez teoretskih prica, nego muskarci (a ima vas ovde nije da vas nema ;)) sta znaci vama zavlacenje u smislu da zena vam daje signale a nema sexa? :lol::mrgreen:
Recimo, je l' vam se ko doticnom iz price podrazumeva placeno pice :arrow: sex, placena 3 pica :arrow: sex, prvi dejt :arrow: sex?
Kako to kod vas ide? :lol: Ili mozda, dolazak u stanu = sex?
I da li vam se drage zene desilo da vam neko kaze da bi ste se 'ebale da vam ne udje i varijacije na temu? :think:
DA NAPOMENEM TEMA NIJE O FLERTU :lol: :hvala:

Jel mogu i žene da odgovaraju na temu?

Mnogi muški će ti reći da je zavlačenje kad žena obuče minić i dekolte, a neće da se hebe.
Njima valjda po defaultu stil oblačenja znači da žena hoće sa svakim i da se zato tako obukla.:roll:
Tako da, nema veze ponašanje, oni kad sebi nešto uvrte u glavu, to ničim ne možeš isterati.:aha:

Pa, naraFski ovo je ipak kokosinjac :lol:
Da li to znaci da bi se danas sve zene.klinke,devojke ebale sa svima bez pogovora? :think:
Evo prosetah upravo po sopstvenom faxu i shvatih da sam najcednije obucena :andjeo: od jutros..
 
zurim,al na brzinu da nakuckam
podsetila me prica na nesto sad sam imala oko 16,17 godina. na moru sam upoznala nekog crnogorca,drugo vece me pitao da li hocu da me isprati do kuce.meni super,trebala sam da prodjem kroz mracan deo.u jednom momentu je pokusao da me poljubi.kad sam rekla da nisam zainteresovana,zgrabio me za kosu i rek'o sta si onda koji k... izasla samnom u mrak.dobio je tako direktan udarac u jaja,da dok se on ispravio,ja sam vec bila u kuci.od tad pazim kome pustam da me prati kuci.
jer kod muskaraca,kafa,nije uvek kafa....

Mene je prosle nedelje napao tip, U mojoj dramaturgiji je to pokusaj silovanja.
Nismo cak ni bili sami :roll:
Drugarica mi radi u jednoj birtiji u Ustanickoj tj na okretnici (lokacija bitna zbog sljama koji tamo dolazi) :roll:, ja sam otisla kod nje ko x puta do sada
i gospodin nas je po difoltu castio par tura pica. Nismo sedeli sami tokom veceri , ali odjednom je poceo da nasrce na mene ko mutav cim smo ostali sami.
:roll:
Sva sreca pa je tu bilo ljudi..
 
aj sve...al čak ni ja ne mogu da razumem kad devojke gole idu na fax ili u školu...to je stvarno da se zapita čovek kuda ide ovaj svet:D

o situaciji iz teme, ne bih...da se ne nerviram: )))
 
..ja sam uvek imala mushke na stand by-u, ali oni su to znali poshto sam to jasno pokazivala
i sa tim se mirili, chim nisu odustajali..
..nije zavlachenje ako su svi jasni i saglasni..

..a izbegavala sam sa ljudima koje ne poznajem dovoljno dolazenje u situacije u kojima bih
mogla da budem napastvovana, u smislu silovanja..kao npr taj dolazak u stanU.. :lol:
..jedna stvar je krajnje direktno startovanje, posle nechega u toku vecheri shto je ispravno ili pogreshno protumacheno
kao signal za napad :lol: , a sasvim druga stvar je napastvovanje..
 
November ja se negde slazem sa tim da zene ne trebaju izazivati sudbinu.
Zato sto se raspadam od flerta, nikada ne sedam u tudje automobile, ne daj br tel i ne "idem u mrak" ...
Ali da ce tip da me napadne posle 2 ili 3 ture pice cim je moja drugarica otisla da sredi lokal a ja sama sa njim sedim napolju,
rekla bih tom nekom da je budala.
Bas zato sto imam uvek nekog "na cekanju" i oni su ko i ja uzivali u tim sitnim flertovima, picima i vidjenjima.
Sto rece Eli, ako je nesto uvrteo u glavu, to mu je, sto mu je i kraj...
 
..pa chuj, cipelic, osim ako je tip malouman ili upravo izashao sa desetogodishnje robije,
taj "picence, picence, butka, sisa, kara.nje" pristup mu je prolazio do sada kod nekog tipa devojchica,
chim ga je ponovo oprobao..
..nego mu dodje uvredljivo da te pomeshaju sa takvom, rekla bih.. :lol:
..rekoh vec, seljachko polupijano vasharsko startovanje i napastvovanje nije isto..
 
:lol: Pa sada sta ti je napastvovanje ne znam,
znam samo, da uvek je lakse kad se drugom desi...
Ja imam drugaricu iz detinjstva nismo vise u kontaktu, koja je sa 18 silovana i uvek
sam mislila da se to drugim "budalama" desava..
Ja sam dosla tamo polugola, sto jes'-jes' :lol: a na koji je on
obrazac ponasanja navikao ne znam, znam samo da
u zivotu nisam ni neprijatnu situaciju imala, a kamoli da me neko napadne...
I da, ne bi me cudilo, po onoj nepisanoj "zena je zeni vuk"
da su zene krive sto idu polugole i izazivaju.. Al' dobro nista novo :lol:
 
Nisam uopste htela da tema bude o toj vrsti odgovornosti, to mi je malo
"prejako" i nisam raspolozena da se koljem o necemu sto je postulat,
a to je da zrtva nebitno da li muska ili zenska
nikada nije kriva.
Rekli tako psihijatri i drugi dr, mr, i meni dosta :)
Zanima me termin "zavlacenja" :)
 
Ali da ce tip da me napadne posle 2 ili 3 ture pice cim je moja drugarica otisla da sredi lokal a ja sama sa njim sedim napolju,
rekla bih tom nekom da je budala.

A zašto prihvatate piće od tipa za koga kažeš da je 'šljam'?

Ovo te pitam iz prostog razloga što se ja ceo život klonim od bilo kakve interakcije sa ljudima koji po nekoj proceni ne pripadaju mom svetu i miljeu, pa te ne razumem.
 
E ovako od prosle nedelje hocu da otvorim ovu temu, pomalo je ljisovska i unapred znam da nece biti hit. :(:(:( :lol:
I prvi put cu izostaviti primer o kom pisem jer je to ruzna prica.
LM, podstaknuta jednom ruznom situacijom iz rla gde se odredjenoj osobi desilo da ju je muskarac napastvovao posle 2 placena pica, da li zbog tih pica ili sto je budala sam po sebi ne znam, zapitala sam se sta znaci zavlacenje?
Ali bez teoretskih prica, nego muskarci (a ima vas ovde nije da vas nema ;)) sta znaci vama zavlacenje u smislu da zena vam daje signale a nema sexa? :lol::mrgreen:
Recimo, je l' vam se ko doticnom iz price podrazumeva placeno pice :arrow: sex, placena 3 pica :arrow: sex, prvi dejt :arrow: sex?
Kako to kod vas ide? :lol: Ili mozda, dolazak u stanu = sex?
I da li vam se drage zene desilo da vam neko kaze da bi ste se 'ebale da vam ne udje i varijacije na temu? :think:
DA NAPOMENEM TEMA NIJE O FLERTU :lol: :hvala:

Nisam imala tih problema... doduše ja sam uvek bila više bezobrazna nego flert devojka... piće sam se uvek trudila da sama plaćam... i nikad se nisam zahvaljivala na plaćenom... niti sam dolazila u bliže kontakte tipa:grljenje, maženje, dodiri sa nekim ko mi se ne dopada...
Ne krivim nikoga, ali ne razumem baš devojke koje se čitavo veče češu o nekog tipa, i onda sutradan pričaju kako je on fuj... :confused:
Ne opravdavam time tipove, samo konstatujem...


Zavlačenje.
je i
-kad ti direktor obeća platu danas, pa je ne bude... pa opet nemaš pravo da je sam uzmeš...

itd...itd...
 
Ma cim me gleda u oci znaci da mora da padne sex, sve ostalo je zavlacenje :lol:

Iz principa ne placam devojkama koje sam upravo upoznao pice, nikad, bas zbog toga sto je danas moderno da ribice traze "zrtvu" da malo vrte dupetom a on placa celo vece i tako se bez dinara provode.

Sto se podrazumevanja sexa tice, meni se sex nikad ne podrazumeva, ali ako vidim da salje signale probam pa ako uspe uspelo, ako ne uspe nije smak sveta.

I tako..

A vi kako ste?

:lol:
 
aj sve...al čak ni ja ne mogu da razumem kad devojke gole idu na fax ili u školu...to je stvarno da se zapita čovek kuda ide ovaj svet:D

o situaciji iz teme, ne bih...da se ne nerviram: )))

Prosle nedelje ja na faxu a koleginica prodefilova u minicu i mrezastim carapama.

Nije da imam nesto protiv tog stila oblacenja ali mi nisu mrezaste carape za fax...
 
sto rece novembar, uvek sam imala neke na stend baju, al to je bilo uz obostranu saglasnost i prihvatanje takve situacije
al, nikada nisam zavlacila nikoga ko nije zasluzio
znaci-zavlacila sam bezobrazne, isfolirane, nadobudne tipove, koji su mislili da mogu da imaju bas svaki zenu, koji su zamisljali da cu da "padnem"ako me besnim kolima odvedu u fensi restoran, ili mi kazu da su fudbaler/bisnismen/glumac....e, njih sam vrl rado i sa uzivanjem zavlacila, dokle god su trpeli, ili dokle god mi je bilo interesantno
one öpasne baje"nisam nikada zavlacila, bilo me strah jer sa njima ne znam da "baratam i sa njima sam uvek bila mala maca, glupa i smotana, kojima sam uvek govorila "'izvinite, ciko, ali ne hvala"..doduse, takvima sam vrlo retko i bila zanimljiva...
 
Jel mogu i žene da odgovaraju na temu?

Mnogi muški će ti reći da je zavlačenje kad žena obuče minić i dekolte, a neće da se hebe.
Njima valjda po defaultu stil oblačenja znači da žena hoće sa svakim i da se zato tako obukla.:roll:
Tako da, nema veze ponašanje, oni kad sebi nešto uvrte u glavu, to ničim ne možeš isterati.:aha:

taman tako nekako :lol:
 
Meni i ovako treba više vremena za sve i opušten sam nisam u fazonu tih horny likova...Stvarno se ne cimam mnogo toga.Više mi smeta emotivna manipulacija.
 
За мене је завлачење кад постоји недвосмислена изјава о спремности да се иде до краја, а онда, кад се створе околноси, то се не деси...
И завлаћење је могуће само кад је већ било секса између двоје људи.
Пре тога је то флерт или шта год већ али није завлачење.

Мени се десило да сам се чуо са једном бившом после неколико година, на њену иницијативу, и то је попримило хот карактер у преписци тако да је пао договор да се поново "удружимо" кад се сретнемо било у мом, било у њеном граду.
Стицајем околности кад сам отишао у њен град, и поред свих услова, рекла ми је да нема ништа од тога.
После је опет почела да ми пише како жели ово и оно и све по реду.
Е, то је завлачење. Али ја сам сад био свестан шта ради...
Кад је дошла у Бг, опет смо се срели и овај пут смо завршили у њеном стану.
И ту је ишло све по реду да бих ја на крају само пољубио и оставио, што се каже (а и буквално)...
Е, то је враћање мило за драго.

Моје је мишљење да жена има право да се понаша како год жели али кад каже не, то је не и тачка...

А те напсанике бих кастрирао...

Лепо питаш докле можеш да идеш и у складу са тим се понашаш...
 
"Ne!" znači "ne!" bilo izgovoreno tokom poljupca ili na pola sexa.
I nema opravdanja za silovanje. Čovek nije životinja i data mu je sposobnost da kontroliše porive i strasti.

Ali nikada se ne zna na koga možeš naleteti. Neke rizike svesno preuzimamo, a nekada se prosto silom prilika nađemo u rizičnim situacijama.

Ono što je do nas je da budemo pažljive i oprezne.
Lično, u auto ulazim samo kod dobrih prijatelja.
Piće od nepoznatih tipova odbijem, prosto kažem konobaru da mu ga vrati. Jeste da nije po bontonu ali bolje da sam nevaspitana nego da me smaraju celo veče.

I ne odlazim u stan kod momka na večeru, slušanje ploča, izbegavam intimiziranje ili šta god, dokle god nisam apsolutna sigurna da želim sex sa njim. Čisto da ne bih dovela sebe u neprijatnu situaciju pregačenja i objašnjavanja, ili još nečeg goreg.
 

Back
Top