Mnogo sam maljav :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DEEP&SEXY

Početnik
Poruka
12
Prvo sam se razmisljao da odem u temu savremen muskarac ali sam otisao ovde, posto imam 17 godina :)

Problem je sledeci, ja sam stvarno preterano maljav i to je pocelo od 5 razreda...
Sada imam malje na rukama, nogama, stomaku i grudima, imam i slabe dlacice na vratu i , ramenima i ledjima :(
Ne znam velicina one stvari je sasvim fina 19cm...

Ne znam koliko ce jos da napreduje sve to, ipak sam mlad, moji drugari se jos i ne briju :)

Ne znam kad ce sve da stane !!!
Sta vi mislite ?
 
Pošto si mlad momak, evo da ti Milojko kaže par reči, pa da zaključavamo, kako je i red, pogotovu kad je tema o dlakama.

1. Prihvati sebe i svoje telo onakvo kakvo je. Neko je visok, neko nizak, neko ćosav, neko maljav. Ništa po pitanju izgleda nisi odgovoran. Tako te Bog napravio. ( i ćale karikaturista :D ) (mala šala) Pazi na higijenu, naravno, i budi uredan i čist.

2. Pomisli samo kako je devojkama tvog uzrasta, imajući u vidu da je devojkama fizički izgled hiljadu puta važniji nego momcima. (ili su joj grudi male, ili zadnjica prevelika, ili noge kratke ili butine debele, ili ovo ili ono, kraja nema ... ) A o maljavosti kod devojaka da i ne pričamo. Pogledaj samo forum Ženski kutak, koliko je tu reči potrošeno na dlake !

3. Na kraju krajeva, maljavost je odlika muževnosti. Ne padaj na pederske fore depiliranja nogu, grudi, ili nedajbože genitalija. To propagiraju oni koji su ćosavi, pa onda lupetaju kao, to je IN, kao, to je trend u svetu i slične gluposti. Kao, oni su metroseksualci ! A ustvari sve sam go derpe.

4. Pošto imaš 17 godina definitivno se približavaš životnoj dobi kad je izgled mnogo manje bitan od reči, dela, ponašanja. Ukoliko si ti, blago nama, pametan, vredan, pošten, sposoban i lepo vaspitan, svaka će te devojka poželeti za momka. A muškarac za ortaka i prijatelja. Zato, bolje razmisli pa budi vredan i pošten i trudi se da kod sebe izgradiš prave i trajne lične vrednosti, a za dlake mari koliko i za lanjski sneg.

( Ovo poslednje je jedini razlog što na muškom forumu nema diskusija o dlakama. )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top