Kuba - Varadero

Videla sam neke varijante preko Kontikija 4 dana Havana i 12 dana Varadero, 1690 evra :shock:
Jel neko bio?
Kada?
Kako je od novembra do februara ?(kad su dečiji raspusti)

Opet mi se negde ide........
 
apotekarka:
Videla sam neke varijante preko Kontikija 4 dana Havana i 12 dana Varadero, 1690 evra :shock:
Jel neko bio?
Kada?
Kako je od novembra do februara ?(kad su dečiji raspusti)

Opet mi se negde ide........

kao zemlja koja je toliko dugo pod sankcijama i gde je beda ogromna,skoro kao kod nas,lepo je more i ljudi su usluzni i gostoljubivi,ali sve u svemu nije nista posebno

kad si tamo imas utisak da zivis u 50-60 godinama proslog veka,vreme kao da je stalo,ali su ljudi nasmejani i srecni,zive takav zivot..jedina je razlika u hotelima gde se beda sa ulice ne vidi,i jedino je tu na prilicno visokom nivou sve...
 
apotekarka:
Videla sam neke varijante preko Kontikija 4 dana Havana i 12 dana Varadero, 1690 evra :shock:
Jel neko bio?
Kada?
Kako je od novembra do februara ?(kad su dečiji raspusti)

Opet mi se negde ide........

Kapitalisto! :evil:
Otrci do ambsade udji unutra i baci pasos trazeci azil. :P
Kako te nije sramota da ides u jedinu zemlju komunizma sa prljavim marickim dolarima?!?!?!?!?!
Tamo se ide u Raj! Da uzivas u Kastrovim govorima, Ceovim slikama, hotelima nacionalizovanim od americkih okupatora! :wink:
Tako se ide na Kubu!
A ti bi da kupis nekog Kubanca za 5$! :evil:
Pa ne moze!
Che non muerto!
8)
 
Dok je, u ovom godinu, bila sezona Turska,Grcka,Tunis i Egipat, a sledece godine ce biti hit Kuba. Tako su mi rekli.

apotekarka:
Videla sam neke varijante preko Kontikija 4 dana Havana i 12 dana Varadero, 1690 evra :shock:
Jel neko bio? Kada?Kako je od novembra do februara ?(kad su dečiji raspusti)
Opet mi se negde ide........
 
Slobodno ulazite na Kubu! Od srca vam to savetujem. Zemlja je divna. Potrebno je pomagati tako divnu zemlju. Upoznacu vas sa ambasadorom. Odusevice se. Medjutim, grdno se varate ako mislite da ce kapitalizam doci na Kukbu.
Kastro ce ziveti 200 godina!
Che non muerto!
8)
 
cheef:
Najpovoljnije je otići u Kubu preko agencije "Conte". Oni nude Kubu u hotelu sa 4* za 12 dana - 1400 E

Jos jedan kapitalista? :evil:
I on bi da eksploatise Kubu?
Da li si cuo za diktaturu proleterijata?
Ovde fali jedna nacionalizacija! Skupilo se dosta para nakon deset godina! Vreme je! Pa da deo damo bratskom narodu Kube? :wink:
Koliko bi se Kubanaca pogodjenih neljudskim, nepravednim i nicim izazvanim sankcijama nahranilo sa tih 1400 evra? :( Pa sve to puta tri li cetiri?
Ihaj! :D
A ovaj kapitalista bi da da turistickoj agenciji? Pa zar nije vreme? :wink:
Che non muerto!

8)
 
pusac:
cheef:
Najpovoljnije je otići u Kubu preko agencije "Conte". Oni nude Kubu u hotelu sa 4* za 12 dana - 1400 E

Jos jedan kapitalista? :evil:
I on bi da eksploatise Kubu?
Da li si cuo za diktaturu proleterijata?
Ovde fali jedna nacionalizacija! Skupilo se dosta para nakon deset godina! Vreme je! Pa da deo damo bratskom narodu Kube? :wink:
Koliko bi se Kubanaca pogodjenih neljudskim, nepravednim i nicim izazvanim sankcijama nahranilo sa tih 1400 evra? :( Pa sve to puta tri li cetiri?
Ihaj! :D
A ovaj kapitalista bi da da turistickoj agenciji? Pa zar nije vreme? :wink:
Che non muerto!

8)


Izvini pušač, samo da pitam cheafa:Jel to i Havana i Varadero?
 
Mislim da jeste. Moras proveriti. Raspitivao sam se juce kod njih za Kubu i Sejsele. Kuba je 1400, a Sejseli 9 dana 1450 E. A pusacu donesi kubanske tompuse posto su tamo za dz
 
Cheef:
Mislim da jeste. Moras proveriti. Raspitivao sam se juce kod njih za Kubu i Sejsele. Kuba je 1400, a Sejseli 9 dana 1450 E. A pusacu donesi kubanske tompuse posto su tamo za dz

Moze. Dok pusim habane gledacu u Cheovu sliku, piti bakardi i slusati El commadante! Nostalgicno, zar ne? :wink:
 
sanjaN:
pusac:
Cheef:
Mislim da jeste. Moras proveriti. Raspitivao sam se juce kod njih za Kubu i Sejsele. Kuba je 1400, a Sejseli 9 dana 1450 E. A pusacu donesi kubanske tompuse posto su tamo za dz

Moze. Dok pusim habane gledacu u Cheovu sliku, piti bakardi i slusati El commadante! Nostalgicno, zar ne? :wink:
Blago tebi! Kakve Sahare i piramide! Kuba je praba egzotika! :)

Bravo mala! Jel hoces samnom da slusas El commadante i ispijas bacardi uz habane u jedinoj pravoj zemlji komunizma! I da ga sirimo dalje! 8)
P.S. Error. I Severna Koreja je zemlja komunizma ali mi ne odgovara zbog klime! :wink:
 
pusac:
sanjaN:
pusac:
Cheef:
Mislim da jeste. Moras proveriti. Raspitivao sam se juce kod njih za Kubu i Sejsele. Kuba je 1400, a Sejseli 9 dana 1450 E. A pusacu donesi kubanske tompuse posto su tamo za dz

Moze. Dok pusim habane gledacu u Cheovu sliku, piti bakardi i slusati El commadante! Nostalgicno, zar ne? :wink:
Blago tebi! Kakve Sahare i piramide! Kuba je praba egzotika! :)

Bravo mala! Jel hoces samnom da slusas El commadante i ispijas bacardi uz habane u jedinoj pravoj zemlji komunizma! I da ga sirimo dalje! 8)
P.S. Error. I Severna Koreja je zemlja komunizma ali mi ne odgovara zbog klime! :wink:
Rado, samo ovaj vikend sam zauzeta, videćemo od ponedeljka:))))
 
...
mislim da dozivljaj Kube nece biti isti kada Kastra jednog dana vise ne bude.
Namera mi je da sledece godine idem tamo.

Posto moje drustvo, uglavnom, nema para za tu destinaciju,
volele bih da mi se javite vi koji nameravate tamo putovati na letovanje, radi druzenja.
Takodje, odabrala bih Kon-Tiki, profesionalni su.
 

Back
Top