gubitak=kajanje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Zasto ljudi sve smatraju zdravo za gotovo...??! :? Verovatno se pitate sta sam ovim htela reci..pa cu i pojasniti...Dakle zasto vazji ona posledica "Tek kada izgubish neshto shvatish koliko ti je to znachilo/a i znachi"???!!!Da li posle nekih postupaka (raskida...ili sta vec) se kajete zbog uchinjenog ili istrajete do kraja u svojim namerama???!
 
Ponekad se kajem :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Najcesce raskidam opusteno jer uvek ima razloga za tim. Jednom mi se samo desilo da sam se zaista kajao jer sam bio malo duze vremena s jednom devojkom i jednostavno sam hteo promenu. Kasnije sam shvatio sta hocu i zelim ali je bilo kasno
 
Ja sam se jednom toliko pokajala sto sam raskinula sa dechkom,ali tek posle dva,tri meseca nakon tog raskida...tada je bilo isuvishe kasno..a i dalje mi je stalo do njega...ali odluka donesena u trenutku je tada preovladala...
 
e meni se jednom desilo to isto.raskinula sam sa deckom jer sam se utripovala da hocu promenu.i on je posle,verujem,pokusao da se pomirimo.e ali posle jedno 2-3 meseca ja ukapiram da sam se zeznula sto sam to tad uradila.ali sta je tu je,pa me proslo.zivot je takav ides dalje.nijedan rastanak nije lep
 
E blago vama narode jer se vi kajete zbog necega sto ste urdili,a ja se cesto skoro uvjek kajem sto nisam nesto uradila..mnoge stvari koje jako zelim ne uradim zbog STRAHA OD NEUSPJEHA!!!

p.s.ako imate neki savjet...dobro dodje!!!!
 
JE$KA:
E blago vama narode jer se vi kajete zbog necega sto ste urdili,a ja se cesto skoro uvjek kajem sto nisam nesto uradila..mnoge stvari koje jako zelim ne uradim zbog STRAHA OD NEUSPJEHA!!!

p.s.ako imate neki savjet...dobro dodje!!!!
Evo jednog registruj se ovako nije fora i ne znam sto su uopste admini uradili ovako :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Corey:
JE$KA:
E blago vama narode jer se vi kajete zbog necega sto ste urdili,a ja se cesto skoro uvjek kajem sto nisam nesto uradila..mnoge stvari koje jako zelim ne uradim zbog STRAHA OD NEUSPJEHA!!!

p.s.ako imate neki savjet...dobro dodje!!!!
Evo jednog registruj se ovako nije fora i ne znam sto su uopste admini uradili ovako :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif


ma koji ce mi registracija?????!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top