DS ili SRS

Ниједна! Нећемо ући у европу све док сви не кренемо да радимо, али са циљем. Ово је распад. Па ми ни стратегију развоја пољопривреде и индустрије немамо, а не нешто друго :( Иначе, овој теми је место у политици, а не овде, али добро сад :D
 
Ono što bi morao znati to je da NIJEDNA stranka ne pruža ulazak u EU. Naš ulazak u EU zavisi od
1. Saradnje sa Hagom
2. Rada na studiji o izvodljivosti

Dakle, onog momenta kada bude gotova studija o izvodljivosti, biće procenjeno koliko godina treba našoj državi (Srbiji ili SiCG) da svoju privredu, državno uređenje i pravni poredak dovede na nivo koji je prihvatljiv za članice EU. Primera radi potrebno je da naše zakonodavstvo uskladimo sa oko oko 17.000 raznih propisa EU, što zakona, što direktiva i preporuka a tu je i USTAV EU.
Nakon toga nam predstoji lobiranje kod svih zemalja članica da na nekom budućem glasanju o našem ulasku u EU budu ZA jer samo jedna zemlja članica ako glasa protiv nema nas u EU.

Koliko u ovoj priči bitnu ulogu igraju Tadić ili Nikolić :?: I jedna i druga stranka su prihvatile rezoluciju o ulasku u EU koja je usvojena u Narodnoj skupštini RS. Dakle put je jasan.


Da te podsetim Hrvatsku u EU uvodi vlada na čijem je čelu HDZ :!:
 
ne treba nam nijedna stranka da bismo negde ulazili, nego uci cemo u EU zato sto to EU hoce, zato sto "mi" smo "njihovi" i "mi" "njima" trebamo. mi smo oni i oni su mi, nemamo gde da ulazimo i dolazimo, nego kad malo postanemo normalniji bice nam bolje i bez i sa EU.
ne trebaju nikakve stranke, vodje i cobani nego jedan drugi fazon, malo kulture, bolji sistem skolstva i iznad svega preduzetnistvo (business).
 
Ма погледајте само наше путеве! Јесте ли видели шта је Македонија урадила, како се гради. Не као ови наши који изграде 20км у једном смеру и онда се хвале :( . Једино од привреде што ради су мала предузећа од по 5-100 радника, а све веће су у рукама мафијаша који не плаћају порез. Дакле требамо из горена све да мењамо, ако желимо негде. Да ли се сећате оног плана када су нааши политичари хтели да замене жуте саобраћајне знакове белим саобраћајним знаковима. Схватам да је и то један од тих 17000 прописа, али они долазе на крају. Па ваљда је важније да прво знамо у којој држави живимо и које су њене гарнице, а не ово. Што се странке тиче, ја бих све политичаре најрађе "наражњио" :!:

----------
Cupi=Чупи
 
Cupi NS:
Ниједна! Нећемо ући у европу све док сви не кренемо да радимо, али са циљем. Ово је распад. Па ми ни стратегију развоја пољопривреде и индустрије немамо, а не нешто друго :( Иначе, овој теми је место у политици, а не овде, али добро сад :D
nije nama cilj i spasenje EU :!: . ja sve vise mislim da i nebi trebali uci. naravno pribliziti im se u pogledu standarda, ali recimo za one borovnice, kod nas neki standard od 30 necega za radioaktivnost a u EU 300! tj. oni smeju da jedu budjavije nego mi. tako da se ja nebi slagao sa ustavom EU i tim normama podredjenim vestacki uzgajanoj hrani(naravno ima tamo i normalne). ja bi bio skroz zadovoljan kad bi mi ko i hrvati mogli u EU bez viza. meni je to najbitnije. a sa onom trojicom koje treba spakovat za hag, necemo nikad stici na tu "belu listu". I sta ako, nedaj boze,Turska udje u EU? Jel nam treba da se Turci nasele iz svojih pecina i blata u nase gradove i da zatruju trziste ko kinezi samo jos gore? Jer u EU je omoguceno slobodno kretanje i robe i ljudi, tako da smo pukli.
bolje nama da radimo sta nam se kaze, ako traze ove u Hag, onda u Hag! previse smo mala, i siromasna nacija i drzava da pi prkosili celome svetu. A 20. vek je pokazao sta se desava kad to radis... :?
 
dr_Vejn:
Koja nam stranka pruza brzi ulazak u Evropsku Uniju???
gari, glupo je pitanje, jer CPC ne vodi u EU, vec u CCCP jer oni veruju u Rusiju ko u Boga, i misle da im nije Rusa, nebi nas sada bilo
a posto oni veruju da su srbi nebeski narod, onda ce se mozda svet na nas smilovat pa nam poklonit koju milijardu da se dignemo nanoge
 
KTULU:
Cupi NS:
Ниједна! Нећемо ући у европу све док сви не кренемо да радимо, али са циљем. Ово је распад. Па ми ни стратегију развоја пољопривреде и индустрије немамо, а не нешто друго :( Иначе, овој теми је место у политици, а не овде, али добро сад :D
nije nama cilj i spasenje EU :!: . ja sve vise mislim da i nebi trebali uci. naravno pribliziti im se u pogledu standarda, ali recimo za one borovnice, kod nas neki standard od 30 necega za radioaktivnost a u EU 300! tj. oni smeju da jedu budjavije nego mi. tako da se ja nebi slagao sa ustavom EU i tim normama podredjenim vestacki uzgajanoj hrani(naravno ima tamo i normalne). ja bi bio skroz zadovoljan kad bi mi ko i hrvati mogli u EU bez viza. meni je to najbitnije. a sa onom trojicom koje treba spakovat za hag, necemo nikad stici na tu "belu listu". I sta ako, nedaj boze,Turska udje u EU? Jel nam treba da se Turci nasele iz svojih pecina i blata u nase gradove i da zatruju trziste ko kinezi samo jos gore? Jer u EU je omoguceno slobodno kretanje i robe i ljudi, tako da smo pukli.
bolje nama da radimo sta nam se kaze, ako traze ove u Hag, onda u Hag! previse smo mala, i siromasna nacija i drzava da pi prkosili celome svetu. A 20. vek je pokazao sta se desava kad to radis... :?


Turci su daleko ispred nas.A sto se tice pecina mi ih jos uvek imamo samo sto neprimetimo.
Imamo blata vise nego Turska i Irak zajedno
 
Mrzi me da sad ulazim u diskusiju, ali mi se cini da je najbolji odgovor na pitanje koje postavlja tema sledeci:

Vucic 10 puta ponavlja “Ko je ubio zenu?”
A 5 puta “Kako vas nije stid/sramota”
http://www.zasrbiju.com/film/kojeubiozenu100.wmv
(licno sam izbrojao)
inace bilo na duelu juce
Vucic mi je lik za nezaborav (i telenovele, as well) a Gavrilovic mi deluje k'o zesci tupson. Pazte samo kako guta knedle...
Voditeljka mi deluje zanimljivo, pa cu verovatno pratiti tu emisiju.
Sta da vam kazem - sto jes jes, najbolji je RTS
a fakat ima najbolje ribe za voditeljke.
 
Da bre, Dusica Spasic, pa ona crnka Cvijic, pa Lekiceva koja je dosla sa BK (plavusa i nosi stalno pundju).

Vidim da pazljivo gledas vesti i dnevnik... bice mozda nesto od tebe Saurone.
 
Јел то онај што је у Србији осуђен у одсуству на 20 година тешке робије? Па не видим да Тадић онда поштује одлуке суда, јер га не хапси.
 

Back
Top