T A S N A putujuca potreba za sitnicama bez kojih ne mozemo

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
Tasne i tasnice su uvijek *in, mada se, naravno, sa promjenom trendova mijenja to kakve tasne su *in.
U ovom trenutku, bar sto se trendova tice, ne postoje neke obaveze, ipak, neka opsta pravila o tasnama postoje u svakom trenutku i za devojke je korisno da ih znaju.

images


Za skolu cete, najverovatnije, koristiti ranac to je svakako zdravija varijanta nego da koristite veliku tasnu koju cete okaciti na jedno rame, posto ce vam tako nastradati i iskriviti se kicma.
Za izlaske, medjutim, veliki ranac kakav vam je potreban za skolu nije bas najbolja ideja.

ranac.jpg


Pored toga sto ne izgleda lijepo uz garderobu za izlaske ,ma koliko vam taj ranac inace bio omiljen a veliki ranac stvarno jeste super, posto vam u njega stane ama bas sve sto vam treba, plus je, zbog ravnomernijeg rasporedjivanja tezine, lakse nositi njega nego veliku tasnu, moze vam se desiti i da cujete ne bas prijatne komentare decaka ,drugarica drugova...
Nesto za taj prelazak poslije skole i navike da svasta nesto stavimo u tasnu...


slika-Bela-lakovana-tasna-za-10-dinara--3877455x640.jpg


Evo nam mjesta da uz moje pocetne naznake teme pricamo i jedna drugoj pokazujemo TASNE...
 
Meni velike tasne ne odgovataju male jos manje drzim se neke sredine i cim je vidim znam koja je to .
Ne odlucujem se tesko , nisam probirac jer me prvi pogled nikad ne prevari...Ovako priblizno. Ova bi bila izabrana ...

preslatka-cupava-tasnica_slika_L_619276.jpg
Ova bi tasna odgovarala mom ukusu,a i ona bijela na trecoj slici.... Eh,te tasne......nama zenama nikad dosta...... :)
 

Back
Top