Imam druga

budi drug. znas sta ga interesuje i o cemu moze da prica. navedi temu razgovora na tu stranu, baci mu dve-tri lopte i, kada krene u spiku, povuci se i pusti ga. nece ni primetiti da si ga preveo zednog preko vode.
 
lazacar2005:
imam druga koji nije toliko komunikativan i ne zna kako da privuce paznju jedne devojke.Necu da provdadzisem a ne znam kako da ga naucim da bude otvoreniji.Sta da uradim?
Pa pokusaj da ga sopstvenim primerom ohrabris,da mu pokazes"kako se to radi"ili ga stavi pred svrsen cin,pricaj s tom devojkom o njemu i ugovori "slucajan"susret....naravno ako i ti nisi stidljivko :wink:
 
1. Prvo ga odvedes kod devojke koja to radi za pare, a ukoliko to ne upali
2. odvedes ga kod decka koji to radi za para, a ukoliko i to ne da rezultate
3. odvedes ga u manastir neka bude medju onima koji ga mogu razumeti.
 
DisMisaL:
1. Prvo ga odvedes kod devojke koja to radi za pare, a ukoliko to ne upali
2. odvedes ga kod decka koji to radi za para, a ukoliko i to ne da rezultate
3. odvedes ga u manastir neka bude medju onima koji ga mogu razumeti.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :o :o :o :o :o :o :o :o :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink:
 
ja sam imao slican problem...postavljao sam se prema devojkama drugarski blabla...a i kada bi moglo da dodje do necega ja sam se plasio i nisam znao sta i kada i kako da uradim...i trazio sam savete i ljudi su mi pricali..i onda sam sasvim slucajno upoznao jednu devojku, slucajno izasli i svideli se..i izlazili mi izlazili a ja nista..frka panika..i onda kada je vec bilo na ivici da ona iznervirana mojom indolentnosc odustane od svega...drug me zove taj dan kada sam trebao da izadjem sa njom i kazem..brate samo je poljubi!!!
ja kupim ruzu blabla...otpratim je kuci...frka...i reko sta bude da bude..kazem ja imam problem, ali se ti meni svidjas..i poljubimo se...
e posle toga sam kupio knjigu koja se zove Ti i Ja od Jove Tosevskog i to je resilo sve moje probleme...
mislim da stidljivost kod muskaraca prozilazi iz ne shvatanja musko zenskih odnosa...jer oni na to gledaju filmskim ocima, kao nesto idealno, i nadaju se da ce im zivot promeniti neka tako filmska ljubav...
Znaci reci mu da kupi knjigu TI I JA!!!
 
Mislim da bi njemu najvishe odgovarala neka devojka slichnih osobina. A kad se ushemi sa njom, neka se baci na ozbiljno chitanje literature. (obavezno nek prochita "Mushkarci su sa Marsa a zene sa Venere") :shock: :lol:
 
Trebalo bi da ga ubedis da bez obzira sto je stidljiv i sve to, muva sve ribe koje mu se i malo svide...u pocetku ce imati neuspeha i velikih razocarenja a posle ce sve doci na svoje i krenuce da kopca stvari...
ono sto je meni pomagalo tada je bio alkohol...naravo ne previse...ali opet dovoljno da ne razmisljas preterano o situaciji nego da mozes da se opustis!!!
jedan moj drugar rece:da bi bio sa jednom koja ti se svidja moras da prodjes njih 5 koje ti se ne svidjaju...
 

Back
Top