Kada ce imati ekoloske sekcije u malim gradovima?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kada ce imati ekoloske sekcije u malim gradovima?

AJSHA
    Guest

Podrazumevano Kada ce imati ekoloske sekcije u malim gradovima?

8) Zivim u jednom od manjih gradova Srbije i na samom pocetku godine smo poceli izucavati ekologiju.Moje pitanje upuceno nastavnici je biloostoji li neka ekoloska sekcija u kojoj bi se mogla uclaniti u nasem gradu i da li bi bile zastupljene redovne aktivnosti jednog ljubitelja zdravog zivota i prirodne zdrave sredine?
    Ona je samo odmahnula glavom.Zelim da znam da li je moguce da jedna grupa nas,ekologa osnuje tu sekciju i da li bi mogli imati podrsku sa necije strane kao i Ministarstva koje bi nam omogucilo prostor u kome bi smo se sastajali kao i jos neke potrebe svakog naprednog drustva ili ce opet preovladiti novac vise od znanja pa cemo morati da sve to potplatimo ili zamolimo strane zemlje da nam pomognu? :?
    Ajsha

Ajsha
    Guest

Podrazumevano Odgovaram na temu Kada ce imati ekoloske sekcije...

I dalje nista!Niko nema odgovor,mogucnost...Ovim putem pitam da li je neko od korisnika interneta pripadnik ekoloske sekcije i moze li da mi objasni kako ona funkcionise,sta se preduzima...Molim vas!!!!!!!!!!!!!!!! ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa bolje idi na neki eko-sajt. Dobićeš bolji pregled informacija.

boysa
    Guest

Podrazumevano

studenti 4.ekologije daju svoj doprinos zastiti zivotne sredine u okviru e.r."ENDEMIT" vise info mozes dobiti na bioloskom faxu tel.635627 ili se uclaniti u neku od sekcija drustva "Josif Pancic".sto se tice donacija ministarstva zaboravi ih ,a svoje dvoriste mozes i sam pocistiti :?

[color=green]Ecology-girl
    Guest

Podrazumevano Re: Odgovaram na temu Kada ce imati ekoloske sekcije...

Citat Original postavio Ajsha
    I dalje nista!Niko nema odgovor,mogucnost...Ovim putem pitam da li je neko od korisnika interneta pripadnik ekoloske sekcije i moze li da mi objasni kako ona funkcionise,sta se preduzima...Molim vas!!!!!!!!!!!!!!!! ops:
    Idi na site pokreta gorana i pitaj njih!(ja sam chlan u ns)A u medjuvremenu skupljaj papir za reciklazu i pravi kompost u dvorishtu.

[color=green]Ecology-girl
    Guest

Podrazumevano Re: Odgovaram na temu Kada ce imati ekoloske sekcije...

Citat Original postavio Ajsha
    Idi na site pokreta gorana i pitaj njih!(ja sam chlan u ns)A u medjuvremenu skupljaj papir za reciklazu i pravi kompost u dvorishtu.

Slične teme

1. ROMANTICNO-EKOLOSKE PESME
    Autor Novcic_u_fontani u forumu Romantika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 08.06.2012., 18:11
  2. Otvaranje sekcije Konzole
    Autor Southwind u forumu Video igre
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.02.2009., 08:05
  3. Kako do download sekcije?
    Autor belids u forumu Web dizajn
    Odgovora: 6