Sta zelite da postanete?

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
Pa?

Молим све чланове да ову тему схвате озбиљно и да пишу шта заиста желе да постану, шта чине поводом тога и сл а не да ова тема служи за буџање постова, исказивање тренутних незадовољстава и лупање глупости. Сваки такав пост ће убудуће бити обрисан.
 
dizajnerka.Dvoumim se izmedju grafickog i industrijskog.Graficki me privlaci zbog kompisha...josh naucim kako da rukujem u maji(3d max znam)pa mogu komp igrice da dizajniram... 8) ah....san snova(industrijski,flasice za parfeme :P )
 
hm ... p bila je tema relativno skoro? ROLL
na jednoj smo otvorili skolu (8 a ne znam da li sam na toj ili nekoj drugoj odlucila da cu da budem obezbedjenje na certima ROLL (8

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Moony Angel:
Mada ima jos vremena (pa tek sam I srednje), odavno razmisljam da upisem arheologiju u BG-u :wink: .To mi se jaaako dopada :D .

Bolje nemoj.To je bio i moj zivotni san ali sa tim poslom nemas buducnosti mnogo pogotovo ne u nasoj zemlji.A jedino sto sa tim mozes da radis( a da nije na iskopinama) jeste da radis ko hustos u muzeju.....

Inace ja sam(ako bog da) od ove godine buduci student engleskog jezika :D
 
Ma nemam blagog pojma. Prvo sam htela arehologiju, ali egiptologiju, ali toga nema kod nas. :( A sada me privlachi istorija umetnosti ili filozofija/psihologija. Stvarno ne znam shta cu sa sobom, i to me mnogo plashi. :cry:
 
Moon Child:
Tinar:
Ma nemam blagog pojma. Prvo sam htela arehologiju, ali egiptologiju, ali toga nema kod nas. :( A sada me privlachi istorija umetnosti ili filozofija/psihologija. Stvarno ne znam shta cu sa sobom, i to me mnogo plashi. :cry:
eh i mene privlaci istorija umetnosti,ali..nema hleba od toga... :roll:

kakve to veze ima ako nema hleba od toga?? zamisli da radis nesto sto ti se ne svidja, i to radis 50 godina.. pa bolje da nemas hleba i da radis nesto sto volis, nego da se mucis 50 godina..
ja ne znam sta bih da budem.. volela bih da mogu da putujem po svetu.. mozda da budem onaj covek - svet na dlanu..
mada, volim da pisem.. tako da bih smisljala sta cu da napisem za emisiju i onda bih putovala.. wau, bas sanjarim..
u svakom slucaju da budem neki reporter..
 
winnetou:
Moon Child:
Tinar:
Ma nemam blagog pojma. Prvo sam htela arehologiju, ali egiptologiju, ali toga nema kod nas. :( A sada me privlachi istorija umetnosti ili filozofija/psihologija. Stvarno ne znam shta cu sa sobom, i to me mnogo plashi. :cry:
eh i mene privlaci istorija umetnosti,ali..nema hleba od toga... :roll:

kakve to veze ima ako nema hleba od toga?? zamisli da radis nesto sto ti se ne svidja, i to radis 50 godina.. pa bolje da nemas hleba i da radis nesto sto volis, nego da se mucis 50 godina..
ja ne znam sta bih da budem.. volela bih da mogu da putujem po svetu.. mozda da budem onaj covek - svet na dlanu..
mada, volim da pisem.. tako da bih smisljala sta cu da napisem za emisiju i onda bih putovala.. wau, bas sanjarim..
u svakom slucaju da budem neki reporter..

kontiki je od svog hobija napravio biznis.On je voleo da putuje ali je hteo i da zaradi lovu...to je divno :wink:
 
joGooOOD:
winnetou:
Moon Child:
Tinar:
Ma nemam blagog pojma. Prvo sam htela arehologiju, ali egiptologiju, ali toga nema kod nas. :( A sada me privlachi istorija umetnosti ili filozofija/psihologija. Stvarno ne znam shta cu sa sobom, i to me mnogo plashi. :cry:
eh i mene privlaci istorija umetnosti,ali..nema hleba od toga... :roll:

kakve to veze ima ako nema hleba od toga?? zamisli da radis nesto sto ti se ne svidja, i to radis 50 godina.. pa bolje da nemas hleba i da radis nesto sto volis, nego da se mucis 50 godina..
ja ne znam sta bih da budem.. volela bih da mogu da putujem po svetu.. mozda da budem onaj covek - svet na dlanu..
mada, volim da pisem.. tako da bih smisljala sta cu da napisem za emisiju i onda bih putovala.. wau, bas sanjarim..
u svakom slucaju da budem neki reporter..

kontiki je od svog hobija napravio biznis.On je voleo da putuje ali je hteo i da zaradi lovu...to je divno :wink:
steta sto mi taj matori nije cale! :(

elem,sto se tice onoga za ~nemanje hleba od nekog posla...
pa,evo npr ja bih izuzetno volela da budem psiholog,iako je zaista tesko zaposliti se(bar tako cujem).Slazem se ja sa tobom,ne treba raditi ono sto ne volis zbog para,ali ipak...moras ponekad da budes racionalan...
 

Back
Top