učenik i učiteljica se zaljubili

Pirat

Zainteresovan član
Poruka
344
Imam velik problem :?
Moja učiteljcia za engleski je na bolovanju i do kraja školske godine če da je mjenja jedna studentka koja ima 23 godine. Jako je zgodna in sviđa mi se. Problem je bio, kad sam je pito za msn adresu. Ona to nije htjela da da, pošto sam ja njej učenik. Al sam ja slučajno pronašo adressu i reko joj ko sam. Prvo je rekla da samnom nesmije pričat, al smo se dogovorili da nečemo pričati ništa o školi. E posle nekoliko sati pričanja, smo prešli na pogovor o ljubavi, i rekla mi je da je nesretna jer ju je dečko ostavijo sa kojim je odala 5 godina, al ga je več skoro prebolila. E sada je problem što se čini da se je zaljubila, a ako bi ja reko da se nisam bi vas lago. Nismo još ..... jer je rekla da se boji za posao. Al ako bi ja i ona htjeli nešta više, ona nebi smejla mene više učiti....

P.S: Mi pričamo več .... nekoliko tjedana, možda jedno 3 mjesece

Šta da napravim? :oops:
 
Pirat:
... Nismo još ..... jer je rekla da se boji za posao. Al ako bi ja i ona htjeli nešta više, ona nebi smejla mene više učiti....
P.S: Mi pričamo več .... nekoliko tjedana, možda jedno 3 mjesece

Šta da napravim? :oops:
...Ako sam ja tebi "Namicateljica znanja", ti budi moj "Namicatelj". I ne bi crvenela od stida, ma okom ne bi trepnula dok ti to govori u lice... :)
Nego, brajko moj mlađani, qaraj ti to-pod hitno!
I još nešto-zipa ovamo!
Ti nju dobro krešeš - ona tebi privatne časove eng. i...CcCcC...KA*RAJ I UZIVAJ, BRE!
8)
 
blondi:
Pirat:
pa oko 7 godina :roll: .
ti si po slovenackim zakonima jos maloletan - pripazi da ti "uciteljica" ne zaradi robiju 8)

Ne samo po slovenackim vec po svima.

Mislim da je ona samo videla prijatelja u tebi i da eto samo onako provodi vreme, jer joj je lepo a to sto se ti palis na nju, pa to svako u tim godinama se pali na stariju. Samo su tvoja osecanja jaka, ne verujem da ona osim prijateljstva nesto oseca vise prema tebi. Sto pre se spustis na zemlju, to bolje za tebe.
 
bravo majstore, bice od tebe nesto....
dobro je sto ides postupno, 3 meseca je dosta, vreme je da predjes na stvar.
bitno je da ona stekne poverenje u tebe da ti o poznanstvu s njom ne pricas drugovima.
znaci ako si nekom iz skole rekao nesto o tome, napravio si veliku gresku i totalni si amater, mada ne bi me zacudilo jer tek ti je 16..
prvo saznaj da li zivi sama ako je tako, onda pokusaj da odes kod nje kuci, da bi ti pojasnila nesto u vezi predmeta.
kad nastupi lezerna atmosfera polako joj se priblizavaj a onda kreni s milovanjem. mada, prati njen govor tela, vidi da li je zauzela skroz zatvorenu pozu ako jeste obustavi nalet i pokusaj da svojom spontanoscu nju jos vise opustis.
ako te odbije ne ocajavaj, i taj chat je stvarno mnogo sto si postigao, jer dok su mnogi tvoji vrsnjaci u to vreme citali lektire i radili domace zadace ti si muvao studentku.......
 
:lol: super,znaci nisam jedini.Imao sam takvo iskustvo u gimnaziji,sa prof.muzickog.Ista fora,doduse,moja stara prof je dala otkaz pa je ova nova bila stalna zamena.pocelo je cimanjem preko mobilnog a zavrsilo se malo ozbiljnije.taman kad smo se zblizili dovoljno za neku akciju vidi nas cistacica da se ljubimo u kabinetu.I tu je sve puklo,iako smo se vidjali jos neko vreme ona se uplasila za posao...eto.Jos su krenule neke price kroz skolu u vezi toga pa sam morao na kojekakve razgovore kod razredne i sk.psihologa.Naravno,sve sam poricao i okrivio necije zle namere.Jedna od boljih uspomena iz skole.Znaci ako oboje zelite to,samo napred ali pazi da te neko ne provali,ne pricaj nista drugovima i ne ljubi je u kabinetu-moze skupo da te kosta taj izlet.
 
Pirat:
Imam velik problem :?
Moja učiteljcia za engleski je na bolovanju i do kraja školske godine če da je mjenja jedna studentka koja ima 23 godine. Jako je zgodna in sviđa mi se. Problem je bio, kad sam je pito za msn adresu. Ona to nije htjela da da, pošto sam ja njej učenik. Al sam ja slučajno pronašo adressu i reko joj ko sam. Prvo je rekla da samnom nesmije pričat, al smo se dogovorili da nečemo pričati ništa o školi. E posle nekoliko sati pričanja, smo prešli na pogovor o ljubavi, i rekla mi je da je nesretna jer ju je dečko ostavijo sa kojim je odala 5 godina, al ga je več skoro prebolila. E sada je problem što se čini da se je zaljubila, a ako bi ja reko da se nisam bi vas lago. Nismo još ..... jer je rekla da se boji za posao. Al ako bi ja i ona htjeli nešta više, ona nebi smejla mene više učiti....

P.S: Mi pričamo več .... nekoliko tjedana, možda jedno 3 mjesece


Šta da napravim? :oops:

Uživaj, nemoj da unosiš previše emocija. Nikako nemoj da se hvališ drugarima, nikome ne pričaj. Srećno učenje :D
 
Nas dvoje smo još uvjek u kontaktu, i pričamo svaki dan po 2-4 sata. Upozno sam i njenu familiju i bio kod nje. Pogovori su vrlo otvoreni i sve znam o njoj i ona o meni.
Jedva čekam 14 feb, da je pozovem kod sebe-valentinovo. Neče moči da kaže ne :lol:.

P.S: Znam da nepišem dobro srpski jezik al se trudim.
 

Back
Top