Дарко Младић за новог српског краља!

.......

  • Тако је! Дарка Младића за краља Србије!

  • Не слажем се.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Мислим да имамо начин да оперем образ од бруке коју нам је набацио Тадић. Кад Ел Диктаторе једног дана милом или силом сиђе са власти да изаберемо Дарка Младића за новог српског краља и да у будућности Србијом влада династија Младић. Мислим да је то наш Генерал заслужио.
 
Мислим да имамо начин да оперем образ од бруке коју нам је набацио Тадић. Кад Ел Диктаторе једног дана милом или силом сиђе са власти да изаберемо Дарка Младића за новог српског краља и да у будућности Србијом влада династија Младић. Мислим да је то наш Генерал заслужио.

:roll: e svašta.
 
Мислим да имамо начин да оперем образ од бруке коју нам је набацио Тадић. Кад Ел Диктаторе једног дана милом или силом сиђе са власти да изаберемо Дарка Младића за новог српског краља и да у будућности Србијом влада династија Младић. Мислим да је то наш Генерал заслужио.

Svashta. :roll: Vodi ih sebi na gajbu, a ne drzavi na grbachu...
 
Мислим да имамо начин да оперем образ од бруке коју нам је набацио Тадић. Кад Ел Диктаторе једног дана милом или силом сиђе са власти да изаберемо Дарка Младића за новог српског краља и да у будућности Србијом влада династија Младић. Мислим да је то наш Генерал заслужио.
Preterivanje!
 
Gledajuci na ovu anketu na licu mi se rada smjesak...Drago mi je da srbi ovako razmisljaju,da su sve dalje od plemenskog intelekta i nacina ponasanja te da se skupa sa nama(ali ipak mnogo iza nas) priblizavaju europskoj zajednici,a sve to mozemo zahvaliti jednom coviku po imenu Boris.

Hahahha, ma bree jeb`o te Boris :D i eUropska zajednica :D
 
Gledajuci na ovu anketu na licu mi se rada smjesak...Drago mi je da srbi ovako razmisljaju,da su sve dalje od plemenskog intelekta i nacina ponasanja te da se skupa sa nama(ali ipak mnogo iza nas) priblizavaju europskoj zajednici,a sve to mozemo zahvaliti jednom coviku po imenu Boris.

Očigledan provokator je očigledan.
 
Odavno nisam video nekog sa dostojanstvenijim i otmenijim drzanjem u teskom trenutku kao ovog coveka

darko-mladic-novinari_281x281.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top