muškarac vs žena
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: muškarac vs žena

Poznat tgdanijela (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    ženski
    Previše je kasno živeti sutra, živi još danas.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    190

Podrazumevano muškarac vs žena

Šta je bolje biti i zašto?
    Ako naučite uživati u disciplini - uspjeli ste!

Buduća legenda Funny! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    465

Podrazumevano Re: muškarac vs žena

Muskarac...

Jedino je prob. ako imas mavi kuvac, ali to je retkost, pogotovo na forumu...
    ''All those things that mark you when you're young...they make you what you are.''.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6220

Snaga..snalazljivost i sposobnost za vise poslova..realno govoreci ono oduvek gde je zenama bilo mesto u kuci bez obzira sto bi danas neke fejk da se emancipuju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bolje je ne biti protivu onih drugih.

Domaćin
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio tgdanijela Pogledaj poruku
    Svejedno...nema tu bolje i gore, bitno je da se osoba oseća dobro u onome što jeste.

Aktivan član 7thpoison (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

I jedno i drugo ima svojih prednosti.

Mrzim glupe soviniste,i glupo je raspravljati koji pol je superiorniji,ali nazlost-ravnopravnosti nikada nece biti.Upravo zbog takvih koji misle da je zenama mjesto u kuhinji
    You can`t choo​se what stays and what fades away.

Aktivan član
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

žena vVITH muškarac

Zainteresovan član Sibyla (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

U danasnje vreme valjda zenama. Imaju vise izbora. Mogu biti emancipovane, domacice ili sponzoruse, mogu studirati i elektro i pedagogiju....u politici imaju vise mogucnosti da dodju do neke funkcije zato sto postoje kvote za zene.
    I mislim da zene manje pate po neostvarenim ljubavi od muskaraca. Nekako su racionalnije.
    U svakom slucaju danas bar nije neki problem da promenis pol ako se ne osecas komotno u onome sta je priroda odredila da si.
    Promene se dešavaju samo onda kad su naši postupci u potpunoj suprotnosti sa svim onim na šta smo navikli

Učlanjen
    21.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Snaga..snalazljivost i sposobnost za vise poslova..realno govoreci ono oduvek gde je zenama bilo mesto u kuci bez obzira sto bi danas neke fejk da se emancipuju
    Ja bi rado bila kuci i ne bi radila. Oces da se brines o meni? Da me finansiras? Za uzvrat cu ti svakog dana ispricati bar po jedan razlog zasto zenama ne treba emancipacija.
    Promene se dešavaju samo onda kad su naši postupci u potpunoj suprotnosti sa svim onim na šta smo navikli

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6220

Citat Original postavio Sibyla Pogledaj poruku
    Ja bi rado bila kuci i ne bi radila. Oces da se brines o meni? Da me finansiras? Za uzvrat cu ti svakog dana ispricati bar po jedan razlog zasto zenama ne treba emancipacija.
    Pa zavisi mora vidim jesil vredna sponzorisanjainace i one koje imaju diplome nekako ne rade to sto zavrse..i opet dodju na to da su domacice..al kao da se kaze da su sposobne da imaju back up ako im se prebaci da ih izdrzava muz
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    21.05.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Pa zavisi mora vidim jesil vredna sponzorisanjainace i one koje imaju diplome nekako ne rade to sto zavrse..i opet dodju na to da su domacice..al kao da se kaze da su sposobne da imaju back up ako im se prebaci da ih izdrzava muz
    Kad sam spomenula da me finansiras onda sam sponzorusa. Ako na sva zvona pricam kako sam emancipovana, onda sam fuj i mesto mi je u kuci. Ne razumem. A i koje su tvoji kriterijumi koje jedna cura treba da ispuni da bi je sponzorisao?

Ističe se VENIX (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Jutro ne trazi krivce,samo kaze u lice - Ovo ne ide na bolje ...

pater.familias nije na forumu
    Dejame en paz, dejame solo, yo vivo hoy no miro para atras
    Neproveren član pater.familias (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

bolje je biti ono što već jesi, jer, za ime boga, kako bi se navikao na to da si suprotnog pola

a onako hipotetički, možda je malo bolje da si žensko, ali ja ipak ne bih voleo iz gore pomenutog razloga, a i iz još par razloga nešovinističke prirode

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6220

Citat Original postavio Sibyla Pogledaj poruku
    Kad sam spomenula da me finansiras onda sam sponzorusa. Ako na sva zvona pricam kako sam emancipovana, onda sam fuj i mesto mi je u kuci. Ne razumem. A i koje su tvoji kriterijumi koje jedna cura treba da ispuni da bi je sponzorisao?
    sponzorisao bih neku s duplerica ono model fazon..a lazno emancipovanim pravo da ti kazem ne znam gde je mesto..ja ne znam dal bih jeo njihova jela..najvise mi odgovara neemancipovana vredna kojoj nije tezak posten poso..zgodna naravno
    Citat Original postavio pater.familias Pogledaj poruku
    bolje je biti ono što već jesi, jer, za ime boga, kako bi se navikao na to da si suprotnog pola

a onako hipotetički, možda je malo bolje da si žensko, ali ja ipak ne bih voleo iz gore pomenutog razloga, a i iz još par razloga nešovinističke prirode
    Pa nije rec dal bi menjali pol nego sta je bolje biti i zasto iz naseg ugla
    Poslednji put ažurirao/la georgejune : 31.05.2011. u 22:51

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    257

Citat Original postavio Snickers! Pogledaj poruku
    Muskarac...

Jedino je prob. ako imas mavi kuvac, ali to je retkost, pogotovo na forumu...
    Pa svaki pol ima svoje prednosti i mane...ali nekako mi se čini da je muškarcima bolje nego ženama.
    Kao prvo ne krvare svakog meseca...pa kad se napiju niko im ne zamera, ma koliko da su bili svinje....lakše im je da nađu posao...nikad ne saznaju kakve su porođajne muke....ne moraju da se depiliraju...lakiraju nokte...prave frizuru...brinu da li su im sise dovoljno velike a guza mala....šta će obući jer im je odeća jednolična...itd.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

pater.familias nije na forumu
    Dejame en paz, dejame solo, yo vivo hoy no miro para atras
    Neproveren član pater.familias (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

sponzorisao bih neku s duplerica ono model fazon..a lazno emancipovanim pravo da ti kazem ne znam gde je mesto..ja ne znam dal bih jeo njihova jela..najvise mi odgovara neemancipovana vredna kojoj nije tezak posten poso..zgodna naravno

Pa nije rec dal bi menjali pol nego sta je bolje biti i zasto iz naseg ugla
    znam ja šta je pitanje, a iz mog ugla sam dao odgovor

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3955

neznam šta je bolje, samo znam da ne bi da se porađam i da mora nosim uloške u gaćama svaki mesec...
    ...a tek pemes...

neka, fala...lepo mi i ovako...
    mukami

Elita Neistrazena (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    252

Najbolje je uzivati u onome sto jesi.
    “A dress should be tight enough to show you're a woman and loose enough to prove you're a lady.”

Iskusan Bratislav_90 (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Early game- zena hadns down, nema diskusije tu, imas ceo svet na dlanu, novac,slava,ugled,zayebancija st agod hoces tu ti je
    Mid game- hard to say, tada nastupa majcinstvo i to, ako ga izbegnes potencijalno je bolje da budes zena, ako se zaglavis sa time, pa ybg bolje musko onda realno
    End game- Muskarac, zena je vec izgubila sve svoje sarmove, dok je muskarac gainovao i bolju figuru i krupniji je, i uopste odmereniji i tome slicno
    Kill the Alien, Burn the heretic, Purge the unclean.

Poznat Ethelwulf (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

Ja mislim da je bolje biti ženu

Domaćin
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio pacer Pogledaj poruku
    Ja mislim da je bolje biti ženu
    Pogrešno si otkucao jedno slovo

Poznat Ethelwulf (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

Nisam ja nigde (u pisanju) pogrešio

Poznat tgdanijela (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    ženski
    Previše je kasno živeti sutra, živi još danas.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    190

Većina je odgovorila da je bolje biti rodno muškarac što nam samo govori istinu o rodnoj ulozi žene ..a ono o ravnopravnosti podjele osjećaja dužnosti na svim nivoima su izgleda samo priče muškaraca koji i ne žele znati kako se osjeća njihova 'bolja' (džentlmenski, odn. licemjerno patrijahalno..) polovina
    Pošto muškarci ne smiju razmišljati o položaju žene, jer bi to ugrozilo njihovu rodnu poziciju najbolje je služiti se poštapalicama žene su ovakve ili onakve .. pa može nam se .. većina bi rekla ..
    I tako naša sela puna muškaraca koji 'ponosno' ispunjavaju svoju rodno patrijahalnu ulogu u nedostatku rodno lošije polovine polako izumiru ...
    Da li mislite da ne postoji granica onoga na šta su muškarci spremni da bi zadržali svoju ulogu .. i koliko taj faktor ima uticaja na individualno i sveukupno stanje našeg društva ..?
    Ako naučite uživati u disciplini - uspjeli ste!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Većina je odgovorila da je bolje biti rodno muškarac što nam samo govori istinu o rodnoj ulozi žene ..a ono o ravnopravnosti podjele osjećaja dužnosti na svim nivoima su izgleda samo priče muškaraca koji i ne žele znati kako se osjeća njihova 'bolja' (džentlmenski, odn. licemjerno patrijahalno..) polovina
    Pošto muškarci ne smiju razmišljati o položaju žene, jer bi to ugrozilo njihovu rodnu poziciju najbolje je služiti se poštapalicama žene su ovakve ili onakve .. pa može nam se .. većina bi rekla ..
    I tako naša sela puna muškaraca koji 'ponosno' ispunjavaju svoju rodno patrijahalnu ulogu u nedostatku rodno lošije polovine polako izumiru ...
    Da li mislite da ne postoji granica onoga na šta su muškarci spremni da bi zadržali svoju ulogu .. i koliko taj faktor ima uticaja na individualno i sveukupno stanje našeg društva ..?
    Mislim da si ti sestro prsla i da ima ovde jedan forumaš koji ti je ko brat rođeni u ogledalu (hint: na svakoj strani Muškarca bar dve njegove teme). Na sreću pišeš kraće postove. Čuš upala u muški brlog (u kom najmanje muškaraca, al to je već druga priča) i sad na osnovu odgovora zaključuje kako sela izumiru jer muškarci čuvaju svoju rodno patrijarhalno ortodoksno kompleksno simpleksnu ulogu. Kada čitam koliko kučki se tripuje sa ovakvim idejama dođe mi da se zapitam da l vas negde školuju za to. Možda promenim mišljenje i složim se sa kolegom koji tvrdi da je bolje biti žene, nije vama glava za dve noge.

Aktivan član smfgreat (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    40

Najolje je biti evnuh kao ja, ja recimo nemam nikakvih problema sa hormonima. Jednostavno vodim prelep neseksualni zivot u kojem uzivam sa svojim kompjuterom. Malo mi je cudno sto imam kondilome doduse.
    uvek ocekuj neocekivano

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •