Za scandal
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Za scandal

Početnik
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Za scandal

Citat Original postavio d1
    o skandalu....

ako ti se nije shift dugme zaglavilo, onda proveri pre nego sto sledeci put postujes da ti druga po redu lampica u gornjem desnom delu tastature ispod koje pise caps lock ne svetli....

iliti ne pisi ceo post velikim slovima...

pravilnik --> http://forum.krstarica.com/faq.php
    Imas skroz solidnu temu i ti se bavis mojim slovima?Ne,nije mi se shift zaglavio,pisao sam mail pre foruma pa nisam obratio paznju.Svi se pale da kritikuju Srbiju i nas malogradjanski mentalitet,nebitno u kom gradu zive a to pokazuju na svakom koraku-ovo nije generalizovanje,ali ko se osetio prozvanim verovatno i jeste.Ok,prihvatam kritiku,na mestu je ,i sam sam kasnije skontao sta sam uradio,ali zasto svako vreba priliku da upire prstom i pali na lomaci?Nije mi jasno,ali ok.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio scandal
    o skandalu....

ako ti se nije shift dugme zaglavilo, onda proveri pre nego sto sledeci put postujes da ti druga po redu lampica u gornjem desnom delu tastature ispod koje pise caps lock ne svetli....

Imas skroz solidnu temu i ti se bavis mojim slovima?Ne,nije mi se shift zaglavio,pisao sam mail pre foruma pa nisam obratio paznju.Svi se pale da kritikuju Srbiju i nas malogradjanski mentalitet,nebitno u kom gradu zive a to pokazuju na svakom koraku-ovo nije generalizovanje,ali ko se osetio prozvanim verovatno i jeste.Ok,prihvatam kritiku,na mestu je ,i sam sam kasnije skontao sta sam uradio,ali zasto svako vreba priliku da upire prstom i pali na lomaci?Nije mi jasno,ali ok.
    Reagovao sam zato sto ti je taj post bio prvi na forumu kao registrovanom korisniku, obzirom da ti je mozda bilo mrsko da citas dugacku listu uslova koriscenja foruma :?

a zar ne mislis da bi nam gradovi bili lepsi kada bi policajci prilazili likovima kojima "slucajno" ispadne neki papir na ulicu.... malogradjanstina???... cisto sumnjam

Početnik
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio scandal
    o skandalu....

Reagovao sam zato sto ti je taj post bio prvi na forumu kao registrovanom korisniku, obzirom da ti je mozda bilo mrsko da citas dugacku listu uslova koriscenja foruma :?

a zar ne mislis da bi nam gradovi bili lepsi kada bi policajci prilazili likovima kojima "slucajno" ispadne neki papir na ulicu.... malogradjanstina???... cisto sumnjam
    A ti bi da budes taj dobronamerni policajac?Covece,zivimo u tako smesnom cosku unutrasnjeg dzepa ovog "divnog" sveta,i tu su nas smestili upravo oni koji su kupili papirice za prolaznicima kad je trebalo ukloniti ne deponije papirica vec ljudskog otpada i kojecega jos,da ne psujem(taj deo sam procitao,zamisli)Nama po ulicama spavaju klosari i beskucnici koji jure za tim istim papiricima da zavire u njih ako je ostala koja mrva da je stave u usta.Bilo bi super,ali stvarno super kad bi nam jedina briga bile tako sitne stvari,i kada bi Srbija bila prava zemlja ali...Mozda za jedno desetak god,e onda cu se klanjati tvom nacinu razmisljanja ali za sad to ce da izostane....

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ovdi sam policajac..... bobi.... mada mogu da budem i SAS po potrebi...

pricamo o gloopostima...

Slične teme

1. ZUta stampa (Svet, Scandal & Co.)
    Autor absonic u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 10.10.2012., 22:04
  2. SCANDAL! Demo CD
    Autor Iamdjtoo u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.01.2007., 18:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu