Bivsi decko/devojka?

posto znam da ce da se razvije rasprava kada pocnu da se gomilaju odgovori, evo da ja odmah iskopiram svoj post od pre nekog vremena sa slicne teme... mozda odgovor nije u potpunosti za ovu temu, ali ionako ce rasprava da krene u tom smeru pre ili posle, pa da ja odmah ustedim trud... 8)
_______________________________________
Pitanje je bilo: Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu
I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo"
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama"

DJ_MaRe:
pa opste je poznato da kada musko pitas za broj bivsih da ce da poveca cifru... pa i do tri puta... za razliku od devojke koja ce tu cifru da smanji...

zasto? pa muski povecavaju zbog svoje glupe sujete, a zenske smanjuju da bi ne bi u muskim ocima ispale prevelike "droce"...(stvarno ne znam odakle im to glupo misljenje, ali tako je)

naravno, globalizovao sam, i necu da cujem sada price tipa: lupas Mare, nisu svi takvi... naravno da nisu;

Sto se tice toga da zenske zele da ostanu prijatelji sa tobom posle sut karte, to je uglavnom zbog razloga sto ZENE U STVARI RETKO KADA ZNAJU STA ZAPRAVO ZELE...isto tako, posteno se namucis dok ih smuvas, jer se stalno neckaju i sto bi neki rekli "tvrde pazar", mada bih ja to nazvao glupiranjem:? jednostavno nemaju hrabrosti da budu direktne! a posle, kada vise ne zele da budu sa tobom, isto tako nemaju hrabrosti da ti to jednostavno kazu, nego sve okruglo pa na cose... zele "da im ostanes prijatelj" i da onda bude narusen koncept onoga da u raskidu ~jedan uvek gubi~... ne, one se jednostavno ograde od krivice da su te povredile time sto "te vole kao prijatelja" :?

ma zakljucak je da je retko koje zensko u stanju da bude direktno i da realno sagleda situaciju... i direktno resi problem...

opet se ogradjujem od izuzetaka...
 
DJ_MaRe:
posto znam da ce da se razvije rasprava kada pocnu da se gomilaju odgovori, evo da ja odmah iskopiram svoj post od pre nekog vremena sa slicne teme... mozda odgovor nije u potpunosti za ovu temu, ali ionako ce rasprava da krene u tom smeru pre ili posle, pa da ja odmah ustedim trud... 8)
_______________________________________
Pitanje je bilo: Zasto zene nisu nikada iskrene kada ih neko pita koliko su muskaraca imale u zivotu
I zasto posle raskida vecina njih pokusava da razvije/odrzi "prijateljstvo"
Kakvo vam je iskustvo sa takvim "prijateljicama"

DJ_MaRe:
pa opste je poznato da kada musko pitas za broj bivsih da ce da poveca cifru... pa i do tri puta... za razliku od devojke koja ce tu cifru da smanji...

zasto? pa muski povecavaju zbog svoje glupe sujete, a zenske smanjuju da bi ne bi u muskim ocima ispale prevelike "droce"...(stvarno ne znam odakle im to glupo misljenje, ali tako je)

naravno, globalizovao sam, i necu da cujem sada price tipa: lupas Mare, nisu svi takvi... naravno da nisu;

Sto se tice toga da zenske zele da ostanu prijatelji sa tobom posle sut karte, to je uglavnom zbog razloga sto ZENE U STVARI RETKO KADA ZNAJU STA ZAPRAVO ZELE...isto tako, posteno se namucis dok ih smuvas, jer se stalno neckaju i sto bi neki rekli "tvrde pazar", mada bih ja to nazvao glupiranjem:? jednostavno nemaju hrabrosti da budu direktne! a posle, kada vise ne zele da budu sa tobom, isto tako nemaju hrabrosti da ti to jednostavno kazu, nego sve okruglo pa na cose... zele "da im ostanes prijatelj" i da onda bude narusen koncept onoga da u raskidu ~jedan uvek gubi~... ne, one se jednostavno ograde od krivice da su te povredile time sto "te vole kao prijatelja" :?

ma zakljucak je da je retko koje zensko u stanju da bude direktno i da realno sagleda situaciju... i direktno resi problem...

opet se ogradjujem od izuzetaka...

samo mogu da se slozim...
vecina je takva,mada ja mislim da sam vise direktna.Mozda,morala bih da imam mnogo vise iskustva pa da to potvrdim.
 
i-v-a-n-a:
Dali ste u dobrim odnosima sa vasim bivsim deckom ili bivsom devojkom? :D :?:
Razmisli malo, to je stvar koja MNOOOGOOO zavisi od razloga zbog kog' su se isti razisli. Kolko ja znam ljudi koji su bili u vezi samo veze radi (da ne kazem cistog sexa i privalcnosti), pa se posle nekog vremena smorili i rekli, ne ide ajd' razlaz. Nemaju npr. mnogo toga zajednickog, ali to nije razlog da ne budu na zdravo zdravo ili u zajednickog drustvu da se ne trpe ili da ponekad jedno drugom ucine neku uslugu...
Naravno dosta zavisi i od osoba, razliciti ljudi pa razlicito shvataju neke stvari... pa ima razumnih i tolerantnih, a ima i onih koji vecito misle da su nepravedno ostavljeni ili prevareni i to pamte to the end of time :wink:
 
ja sam u bas ok odnosima sa svima. mozda zato sto nikada nisam imala one grozne raskide. ne razumem zbog cega ako je decko ok a nije vam uspelo kao paru ne bi mogli da budete prijatelji. meni je to uspelo, cesto se sretnem sa bivsim ili se cujemo fonom ponekad. ne kazem da tako treba da bude uvek, opet sve zavisi od osobe i onog sto ona zeli. ako si rascistio sa sobom to onda nista nije problem.
ja uglavnom znam sta hocu i sta mi smeta u vezi ali to ne znaci da nista van toga ne ulazi u obzir. mislim da vecina devojaka koje ne znaju sta zele su u toj situaciji jer previse ocekuju od te veze i onda kada dodje vreme za neku odluku bude ono sta da radim, sta da radim i na kraju ne uradi nista. naravno nisu sve takve ima i onih koje znaju tacno sta hoce ali to uglavnom uplasi muski pol tako da i tu nastane problem. na kraju ispadne da vam smetaju devojke ne znaju sta hoce a plasite se devojki koje to znaju. i opet sve u krug. ma to je sve nepohvatljivo, bilo bi mnogo lakse kada bi svi prestali da pokusavaju da razumeju ono sto ne razumeju i jednostavno budu onakvi kakvi su.
 
Ja ne znam zasto se svi zgrazavate na takva pitanja.Ja sam u ok odnosima sa svim svojim bivsim.Posebno sa jednim.Bili smo zajedno 6 meseci i eto jednostavno je puklo.Sada smo super drugovi i vidjamo se otprilike svake dve nedelje i znam da uvek mogu na njega da se oslonim.Npr sinoc je decko raskinuo samnom i otprilike on se prvi ponudio da dodje da me tesi......
 
ja sam sa svakim deckom skroz ok jer se nikad ni sa jednim nisam "klala" nego smo uvek mirno raskidali...



doduse nikad ne ostajemo neki naj-najbolji drugovi,ali se ponekad cujemo,lepo se pozdravimo kad se vidimo,ponekad izadjemo zajedno i to...
 
ja sam pokusala, stvarno sam pokusala da ostanem u super odnosima sa bivsim, stalno smo bili zajedno, i pricali smo o svemu, ali sta cu kada me uvek iznervira zbog necega i onda sam resila da necu vise da se nerviram zbog njega, i tako sve manje pricamo, ali smo u lepim odnosima, ako mu treba neki savet, posavetovacu ga i obrnuto..
 
shta je shinoda, nervira te glupi cmokicj u obraz sa bivshom? :lol: heheh

i mene :? :cry:
ovaaaaj..... ja sam se sa jednom posvadjao, ne chujemo se, s drugom se kao i u vezi ponekad popi*kam pa onda kao OK, s trecjom sam ...... ma skroz super, najbolja je (to kazhem kad ona dodje da vidi :pPp :D)
 
Pa sve zavisi koliko smo dugo bili zajedno,koliko smo se voleli(da li smo se uospte voleli!?) i zbog cega smo raskinuli.Ali ja nisam pristalica toga da kada se sretnemo okrecemo glavu..zasto se ne bih pozdravila sa njim,razmenila par recenica,ali mislim da posle neke prave,ozbiljne ljubavi nema prijateljstva,jer ako je njega bar malo to zabolelo sigurno bi mi kad tad to prebacio na ovaj ili onaj nacin,ili ja njemu u obrnutom slucaju......tako da ne mrzim ljude sa kojima sam bila(sem nekih)niti ih izbegavam,postujem ih,ali ne druzim se tim momcima,jer su oni bili jedan deo mog zivota,sa njima sam prozivela neke trenutke i smatram da na tome treba da ostane,da ne bi doslo do mrznje,a najvise mrzim kada cujem da se pljuju a do juce nisu mogli jedno bez drugog,jer ipak trudim se da ispostujem te dane ljubavi,,,,,,,
 
Hm,kao prvo ona je raskinula ne ja i sad mi kao ona predlaze neko prijateljstvo,nema od toga nista,ja ne mogu nju da zamislim da ide sa nekim drugim a ne samnom,s time ja prekidam skoro svaki kontakt,ja to svrstavam kao neku vrstu izdaje...i ona veruje u takvo prijateljstvo..heh...U svakom slucaju poenta je da ja nemam sta da radim sa bivsom...
 
jao slusajte gloooposti.moj bivsi i ja smo bili zajedno ko 1 mjesec.on je meni prvi prisao itd.sad,kad se vidimo,on ignorise,a pocela sam i ja.drugarici mojoj ispricao preko sms da ja njemu nikad nisam znacila i da je to bio samo dogovor jer je njegova raja htjela nekog isfurati....i to sam,kao, bila ja.....malo sootra.laze,jer da je to bilo isplanirano,on bi mene jos uvijek zezao,pozdravljao i "isfuravao"u javnosti,pred drustvom,a ne porukom(koju mogu obrisati..) rekao da je to bila sala.....sve sam nepovezano napisala ,ali sve i jeste nepovezano.....i tak....
sta vi mislite...? :lol: :wink:

---------------
be optimist :lol: :wink:
 
zavisi...nekima se javljam,sa jednim se dopisujem(tu spada mali miki jovic,stefane.chisto mu reci da ima tu priviLEGIJU!!!),nekima cao,cao.ali samo sam sa jednim postala najbolja drugarica

ali inache,ne volim to ljubakanje,prichanje posle veze i smaranjeeeeeeeeeeeeeeeeee,ali...
 
sofffy:
jao slusajte gloooposti.moj bivsi i ja smo bili zajedno ko 1 mjesec.on je meni prvi prisao itd.sad,kad se vidimo,on ignorise,a pocela sam i ja.drugarici mojoj ispricao preko sms da ja njemu nikad nisam znacila i da je to bio samo dogovor jer je njegova raja htjela nekog isfurati....i to sam,kao, bila ja.....malo sootra.laze,jer da je to bilo isplanirano,on bi mene jos uvijek zezao,pozdravljao i "isfuravao"u javnosti,pred drustvom,a ne porukom(koju mogu obrisati..) rekao da je to bila sala.....sve sam nepovezano napisala ,ali sve i jeste nepovezano.....i tak....
sta vi mislite...? :lol: :wink:

---------------
be optimist :lol: :wink:


e,tak`e seljake najvishe mrzim.jednom sam ja bila sa jednim likom koji je,pa mozxesh reci narkoman,ali on to josh nije svestan, i on je rekao,posle nasheg raskida,da je on morao da se navari svako veche pre no shto je izashao samnom...a shta sam ja prosta?!ja nemam chulo mirisa?
sa takvim ljudima,ne treba se ni zamajavati...


p.s.
ai ja sam bila malo povredjena posle toga....ali malo
 
Keeper:
s trecjom sam ...... ma skroz super, najbolja je (to kazhem kad ona dodje da vidi :pPp :D)
dobro, niko ti nije trazio da lazes .. (;
Swan:
ma,normalnoo je da te to povredi,al jednostavno shvatis da treba da te boli uvo zbog nekoga ko je tako nezereo(u sofinom slucaju) ili zbog nekoga ko je nezreo i narkoman(u srecicinom slucaju)...
odnosno, zbog nekoga ko je potpuno detinjast u tvom slucaju (;

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top