Devojke da li ste imalle seks na prvom sastanku

U vezi ove teme samo jedan odlomak iz jedne knjige koga se cesto setim i slatko nasmejem kad neko pomene sex na prvom sastanku.

"Kad malo bolje razmislim,ti si Ivana jedna najobicnija ***** koja daje na prvom sastanku,a onda cmizdri kao ne bi ispala bas potpuna *****.Ali nema veze,jer i ja sam ***** koja daje na prvom sastnaku.Ne znam da li sam ti rekao da imas opak pupak..."

To je junak jedne knjige pisao na razglednici pa ju je pocepao i bacio,jer nije znao adresu od te Ivane :lol:
 
Naravno da su imale, ali nece to ovde javno reci jer bi ih onda neko smatrao... vec gore navedenim. Inace ima i ljudi koji takve slucajeve ne posmatraju tako. Ima tu hiljadu zasto i hiljadu zato. Nekad treba devojku i razumeti.

Ako su imale devojke imali su i momci isto. Ali pitanje sta ih je navelo, je verovatno samo za devojke.
 
ne.nikada.al' ne zato da ne bi ispala neznamtijasta!valjda zato sto ga ne poznajem dovoljno da bi razmisljala o sex-u.mozda je glupo.
a sta bi me nateralo na to?vise mogucnosti:
1.da je toliko glup da vise ne zelim da ga vidim ali me uzasno privlaci,
2.da sam drogirana (sto ne upraznjavam),
3.da odem na sudar s "bred pitom".
ne znam,mozda je sex na prvom sastanku OK,ali ja ne funkcionisem tako... :roll:
 
Vracala se curica sa neke lude zabave..gluvo doba..a njoj se bas priyebalo..htela da kupi neki veci krastavac, al' yebiga u to vreme nista ne radi..kad odjednom, pojavila se gradska cistoca iz nepoznatog pravca..onako bas svi cokoladni slatkisi, prste da polizes..ok, iscoolira ona cokoladice, prilazi joj murija..htela ona, hteli oni, ali njima nikako da se digne..ehhh i nekako se sazale i daju joj pendrek..'koja sreca' pomisli nedoyebana ..izgledala je weird bre, umesto zenica visilo je ono sto neki zovu yaya..vec je pocelo zumance da se razliva..ipak joj nije bilo spasa...najzad..she's home..i eto vernog i uvek spremnog psa..a i ostao je onaj pendrek od murije..ali ona je slepa..nazalost..odjednom, iz neke sapunice..fujj..ostalo je samo da popusi psu..posle svega ipak mu duguje to..i ovde bi zakljucak trebao da bude da svi trebaju da se kresnu pre nego sto dodju kuci, da ne bi oslepeli...ali posto su vec slepi kod ociju.. :) ..lako-tesko, nije to..nego ima nesto kad otvoris Vujakliju i odes na slovo M..a i jos ponesto...steta sto nisam neki kurajber da mogu da ebem dok ne crknu te sto vole da isprobavaju dokle koji moze da im udje..
 
TOMAX:
drea:
behappy:
Devojke da li ste imalle seks na prvom sastanku a ako niste kakva bi situcija trebala da bude da se odlucite tako brzo?


Jesam i zasto bih odbila ako me stvarno privlaci!

Ti da odbiješ nešto... taman posla! :lol:
Pa, i majmunica voli sve da proba, ali ima nekih stvari od kojih se i njoj prevrće u stomaku... :oops:


Otkaci se vise od mene rugobo jedna!
P.S.Ako si tolko iskompleksiran i ni jedna te nece (rugobo)idi pa karay svoju mamicu.
 

Back
Top