Pomoc oko logovanja na > Pošta Krstaricu Пошту Крстарице <

steva99

Zainteresovan član
Poruka
170
Imam problem veliki, kad hocu da se ulogujem na https://posta.krstarica.com/ sa svojim korisnickim imenoim steva99 i sa sifrom >********< Nemogu da se ulogujem da gledam postu, molim vas da mi neko pomogne u vezi ovoga, Kad zelim da se ulogujem pise mi da je netacno ili tako nesto a kad kliknem na >>> За приступ старој верзији Поште - кликните овде! to jest >> https://posta.krstarica.com/stara/src/login.php <<< onda mi ispise ovo ГРЕШКА
Немате приступ Пошти Крстарице

Молимо вас да проверите да ли сте исправно унели корисничко име (све малим словима) и шифру (обратите пажњу на мала и велика слова).

Уколико мислите да уносите праву шифру, а ипак не успевате да се пријавите, прво пробајте да обришете привремене интернет фајлове и колачиће (Internet Explorer/Tools/Internet Options/Delete/Temporary Internet files и Cookies/Delete) и пробајте поново.

Уколико сте изгубили шифру - кликните овде да ресетујете шифру.
Иди на страну за пријављивање.
__________________________________________________________________

Sta da radim jel neko zna u cemu je fazon , fora, caka da ja nemogu da se ulogujem da pregledavam svoju postu u cemu je poenta , molim vas najlepse dami neko pomogne i da me nauci u ccemu je stvar da ja ovo resim a i u Save Password mi stoji da mi korisnicko ime > sifra < a ne steva99 sta da radim >>>MOLIM VAS NAJLEPSE POMAGAJTE MI KO BOGA ZNATE !
 
nista,sve lepo otkucas u pravougaonik rucno i sifru i pass. Proveri da li ti je ukljucen caps lock ili num lock ako kucas tu brojeve. Najverovatnije si zaboravio sifru,a za to je najbolje da koristis master password ili u prevodu sifru koja je ista za sve sajtove. Ja sam uzeo serijski kljuc od jedne igrice i zapamtio 17 brojeva i slova tako da na svakom sajtu koristim kombinaciju tih slova i brojeva na razlicitom mestu. :) Ne mozes da zaboravis nikako i uvek isto ili priblizno slicno ime koristim UserFriendly,User Friendly ili User_Friendly... MOzda ti je neko i hakovao nikad se ne zna ili si se na nekom drugom kompu ulogovao,a zaboravio si da se odjavis tako da je neko mozda ti zamenio sifru. To je zajebano ako u skoli se logujes na face ili mejl,zaboravis da se odjavis i neko dodje ili ti pokrade podatke ili te izblamira.
 
Kada ...NORMALNO DOĐEŠ ...na... Forum Krstarica....ULOGUJ SE ( korisničko ime...i...password... i čekiraj kvadratić ..Zapamti )....I NEMOJ VIŠE DA SE ODJAVLJUJEŠ...;).

Kada odeš ...NA SVOJU POŠTU....SNIMI LINK ...iz ..Adress Bar-a....svog internet browisera...( kopiraj i negde ..najbolje u Word-pad )...i...ISTI LINK...KOPIRAJ ..u Adress Bar.+Enter...KADA GOD ŽELIŠ DA PRISTUPIŠ ..SVOJOJ POŠTI...;)

PROSTO KO PASULJ...;)
 
Kada ...NORMALNO DOĐEŠ ...na... Forum Krstarica....ULOGUJ SE ( korisničko ime...i...password... i čekiraj kvadratić ..Zapamti )....I NEMOJ VIŠE DA SE ODJAVLJUJEŠ...;).

Kada odeš ...NA SVOJU POŠTU....SNIMI LINK ...iz ..Adress Bar-a....svog internet browisera...( kopiraj i negde ..najbolje u Word-pad )...i...ISTI LINK...KOPIRAJ ..u Adress Bar.+Enter...KADA GOD ŽELIŠ DA PRISTUPIŠ ..SVOJOJ POŠTI...;)

PROSTO KO PASULJ...;)

Probacu mada cisto sumljam , al zamolio bih te ako ti nije problem nekako bolje da mi objasnis ili ako ti nije frka nekako u slikama , zas ja se malo teze snalazim sa tim stvarima ( malo sam vise duduk) :S :S :( :( Nisam prtaio kad mi je neko pokazivo sam sam kriv :S bog me ubio :S Zelo bih da mi nekkao u slikama to malkice bolej pojasnis ako je nekako moguce sta znam druze zaista se tesko s ovim snalazim sto si ti napiso al probacu.
i evo sta mi o5 pise kad zelim da pristupim sojoj posti evo ovako>>>Postavicu slike >
 
Evo i to sam cak pro sto si me ti uputio mada , mozda ja to nisam dobro uradio sta znam, mada izgleda da stavrno nisam dobro uradio kako si mi reko. Pa bih te zamolio da mi ako ti nije problem da mi malko bolje to pojasnis u slikama sta tacno treba da radim da bih mogao da pristupim svpjoj posti , a i evo sliko sam dve slike da vam pokazem sta mi se tacno desava ako treba i napavaicu i video da se uverite da nemogu da pristupim svojoj posti . evo slika >>>
51lwa69l7lj8co6huo04.jpg

yoh1c7wt7peq2mpasgx.jpg


 
IMA I PROSTIJI NAČIN...:ok:

Prvo ono ...OSNOVNO...;)

.Kada ...NORMALNO DOĐEŠ ...na... Forum Krstarica....ULOGUJ SE ( korisničko ime...i...password... i čekiraj kvadratić ..Zapamti )....I NEMOJ VIŠE DA SE ODJAVLJUJEŠ...;). ( PREĐI NA DRUGI SAJT...ILI JEDNOSTAVNO ..UGASI INTERNET PRETRAŽIVAČ NA..X..:)..)

Elem ...pošto si se ...ULOGOVAO....idi na svoj...Korisnički Profil...;)...i...SLEDI SLIKE...:)

screenshot00.jpg


screenshot01q.jpg


screenshot02a.jpg


I TO JE TO...:)
 
Evo i to sam cak pro sto si me ti uputio mada , mozda ja to nisam dobro uradio sta znam, mada izgleda da stavrno nisam dobro uradio kako si mi reko. Pa bih te zamolio da mi ako ti nije problem da mi malko bolje to pojasnis u slikama sta tacno treba da radim da bih mogao da pristupim svpjoj posti , a i evo sliko sam dve slike da vam pokazem sta mi se tacno desava ako treba i napavaicu i video da se uverite da nemogu da pristupim svojoj posti . evo slika >>>
51lwa69l7lj8co6huo04.jpg

yoh1c7wt7peq2mpasgx.jpg



kojeimedadam , HVALA TO DO NEBA CAR SI BAS SI MI POMOGO! CAR SI MAJKE MI!!!
 
IMA I PROSTIJI NAČIN...:ok:

Prvo ono ...OSNOVNO...;)

.Kada ...NORMALNO DOĐEŠ ...na... Forum Krstarica....ULOGUJ SE ( korisničko ime...i...password... i čekiraj kvadratić ..Zapamti )....I NEMOJ VIŠE DA SE ODJAVLJUJEŠ...;). ( PREĐI NA DRUGI SAJT...ILI JEDNOSTAVNO ..UGASI INTERNET PRETRAŽIVAČ NA..X..:)..)

Elem ...pošto si se ...ULOGOVAO....idi na svoj...Korisnički Profil...;)...i...SLEDI SLIKE...:)

screenshot00.jpg


screenshot01q.jpg


screenshot02a.jpg


I TO JE TO...:)
kojeimedadam , HVALA TO DO NEBA CAR SI BAS SI MI POMOGO! CAR SI MAJKE MI!!!
 

Back
Top