Sta mislite o homoseksualizmu

normalan:
Nije mi jasno sta svi imaju protiv homosexualaca?
Oni su ljudi, kao i svi ostali, trebalo bi ih pustiti da zive svoje zivote!
PEACE TO THE WORLD, and to GAY people, too!

Potpuno se slazem sa tobom!Zasto svima smetaju homoseksualci?Neko je napisao,da bi jih sve pobio ali to njega cini ubicom a oni su jos uvek samo homoseksualci,pa razmisli sta je gore.Mislim,da homoseksualnost nije bolest,ne znam zasto se javlja ali mnoge nam stvari u zivotu nisu jasne.Kad neko u sebi drzi toliki bes,mrznju i zelju da sve pobije a uopste nije ugrozen,to bi ja nazvala bolescom,mozda tezak oblik manicne depresije.Imam nekoliko prijatelja koji su homoseksualci a i reziser sa kojim sam radila neku predstavu je homoseksualac i sta da vam kazem,sasvim
normalni ljudi!!!Dok se druzim sa njima ne razmislajm sa kim ce oni uvece u krevet,jer to nije moja stvar,dok su oni inteligentni,nasmejani,iskreni,mogu mi biti drugovi,jer meni je bitan karakter a ne sex-ualno opredeljenje!
Razmislite malo,ako ne podnosite homoseksualce nemojte se sa njima druziti ali jih ostavite na miru.
Ljudi se razlikujemo,pa zar nije bas ta razlicitost zanimljiva,sta bi bilo da smo svi isti?
Pozdrav svim heteroseksualcima,homoseksualcima i biseksualcima-jednostavnije pozdrav svim ljudima:)
 
"Ludjak"]Ne razmisljam o njima.Nebitni likovi potpuno,dok ne pocnu da traze svoja prava.Onda verovatno navijacki sal na lice pa na trg.[/quote]
GLUPOST CURI NA SVE STRANE !!! TAJ NAVIJACKI SAL TI POMAZE DA BUDES DODATNO AGRESIVAN DA SE POTPUNO IZRAZIS???U GRUPI SE OSECAS MOCNO - JEL DA ?
DA LI SI IKADA RAZMISLAJO ,KOLIKO HAOSA NAPRAVE NAVIJACI ,POSLE JEDNE IZGUBLJENE ILI -JOS GORE -DOBIJENE UTAKMICE ??? E VIDIS LUDAKU , POSLE JEDNE GAY PARADE NA KOJOJ SE PITA ZA RUSENJE TABOOA NEMA NEREDA ,I HAOSA KOJI OSTANE ZA NJIMA ;OSIM AKO IH TAKVI KAO TI I ONI KOJI BI IM "SKRCALI LOBANJE" IZ POSTA GORE , NE UZNEMIRAVAJU NA NAJNEPRIJATNIJE NACINE !ALI O CEMU MI UOPSTE PRICAMO ? TAKVI KAO TI ,SE TAKVIM DISKRIMINACIJAMA PONOSE - ONO CEGA SE PAMETAN COVEK STIDI !ALI SU ZATO PRVI DA DOKAZUJU STRANCIMA KAKO JE SRBIJA JEDNA PROSVECENA ZEMLJA I KAKO NIGDE NIJE BOLJE NEGO U SRBIJI ,JER ETO TU KOD NAS "SVEGA IMA I ZIVI SE COOL "!A O DEMOKRATIJI I DA NE GOVORIMO .PA AKO TAKO RASUDJUJETE ,KAKVIM SE POBOLJSANJIMA NADATE - DA CUJEM ? U SRBIJI DEFINITIVNO TREBA ULOZITI PUNO ZA RAZNORAZNE SOCIJALNE KAMPANJE .JEDNA OD NJIH JE I HOMOSEKSUALIZAM ,JER POSTOJI TAKVA NEUPUCENOST - NAJBLAZE RECENO - DA SMO SVETLOSNIH GODINA UNAZAD !!!
TO JE ZATO STO JE SRPSKO DRUSTVO PATRIJAHALNO ,MUSKO ,A KULTURA JE KOD NAS "MUSKA " VISE NEGO U NEKIM DRUGIM ZEMLJAMA EVROPE .DODUSE IMA I JOS GORE NPR.TASMANIJA TAMO JE HOMOSEKSUALIZAM "ZABRANJEN"???!!!
U SRBIJI SE NA ZENSKU HOMOSEKSUALNOST GLEDA SA POVRSNOSCU ,I TO NIJE TAKO BITNO SKORO NIKOME...ALI NA MUSKU SE GLEDA SA VELIKOM DISKRIMINACIJOM ! UGLAVNOM - ZATUCANI - MISLE DA AKO SE NADJU U DRUSTVU GAY-A ILI AKO VIDE DA IM NA HORIZONTU IDE U SUSRET GAY , AUTOMATSKA ASOCIJACIJA IM JE DA CE DA IH "NAPADNE "!
KOJ VAM JE BRE, ALO??? NEKAD MI JE DOSLO DA PITAM LJUDE SA KOJIMA SAM BILA U DRUSTVU ,STA MISLIS DA CE NA TEBI DA GA ZAINTERESUJE ???TAKVO ZRACENJE ODBOJNOSTI NIKOG NE PRIVLACI ,BEZ OBZIRA NA SEXUALNU OPREDELJENOST!!!
DA NE PRICAM O FIZICKOM KONTAKTU -NA KOJU SE GLEDA KO NA ZARAZNU BOLEST! ZATUCANOS PO PITANJU USVAJANJA DECE ! PA DA LI ZNATE KOLIKO NAPUSTENE DECE IMA PO RAZNIM SIROTISTIMA ,INTERNATIMA ETC???
DEFINITIVNO JE BOLJE DA SE TA DECA NADJU U PORODICAMA ,I VERUJTE MI NECE IMATI NIKAKVU IZVITOPERENU SLIKU O "RODITELJIMA "NEGO DA RASTU SA OZILJCIMA NA DUSI ,BEZ LJUBAVI I PAZNJE BEZ ZASTITE ! SAD IMA TEK ONIH ULTA ZATUCANIH I ULTRA NEOBAVESTENIH KOJI POVEZUJU JOS I HOMOSEKSUALIZAM SA PEDOFILIJOM .DA SE RAZUMEMO ,PEDOFILI SU ZA OSUDU I ZATVOR I TU NEMA DISKUSIJE JER NA NEZASTICENIM MALOLETNIM BICIMA IZVRSAVAJU LASCIVNI AKT -ALI JA SE NADAM DA TO RAZLIKUJETE SVI !
I DA JEDNOM ZA SVA VREMENA RASCISTIMO SA JEDNOM STVARI ; HOMOSEXUALCI NISU "BOLESNI" LJUDI !ALI ETO TO JE ZATUCANIMA JOS I NAJPRIHVATLJIVIJA VARIJANTA -BAS AKO MORAJU DA NESTO KAZU ,A DA NIJE SUPER UVREDLJIVO .VISE DECENIJA SU SE UZROCITRAZILI U SOCIJALNOJ SREDINI ,DA BI TA PISTA DEFINITIVNO OD STRANE SVIH SVETSKIH NAUCNIKA BILA OSTAVLJENA ,I KRENULI SU NA GENE ...TO NIJE MOJE MISLJENJE SAMO, VEC ZVANICNO MISLJENJE STRUCNJAKA KOJI NA TOM ARGUMENTU RADE VEC DECENIJAMA ,PA AKO NEKOGA INTERESUJE (CISTO SUMNJAM)NEK SE MALO DOKUMENTUJE !ODAKLE VAM SAMO SPREMNOST DA SUDITE I DA SVE ZNATE ??
PRVO SUDITE ,A POSLE POKUSAVTE DA SHVATITE -LEP TOK STVARI !!!AKO BIH TREBALA DA IZABEREM DA MI DETE BUDE GAY ILI SILEDZIJA ,KOJI CE SA SALOM NA LICU DA IDE I U GRUPI DA SE OSECA MOCNO -IZABRALA BIH JEDNOGLASNO DA BUDE GAY.JOS MI JE TUZNIJE DA VIDIM DA JEDNA OSOBA MORA DA GUSI KOMPLETNU SVOJU EGZISTENCIJU ZATO STO BI GA RODITELJI UBILI ,ILI ISKLJUCILI IZ PORODICE ,NASLEDSTVA I KO ZNA STA JOS .
JA SE TOGA NE PLASIM ; HOCETE DA VAM KAZEM CEGA SE Z A I S T A PLAZIM ???
PLASIM SE LJUDSKE GLUPOSTI ,JER JE ISTA UGROZILA -KAO STO SVI DOBRO ZNAMO ,SIROKE NARODNE MASE !
 
Shakal:
SVE BI IH POBIO
Skrcao im lobanje!

malo edukacije nije na odmet u ovoj zemlji pecinskih ljudi i zena:

1) 10% ljudi na planeti zemlji se radjaju kao homosexualni. prema tome, i medju vama ortodoxnim homofobicarima radovansko-arkansko-pinkovski pelcovanim svaki DESETI je po defaultu ***** kako vi to volite da kazete, ili GAY ako vam je to lepse macani moji slatki latentno homosexualni.

2) 50% ljudi na planeti zemlji je bisexualno i zato nemojte da se iznenadite ako vidite oglas vase devojcice na gay-serbia sajtu, kako trazi drugu devojcicu jer vi ne mozete da je zadovoljite ... ili pak, sliku vaseg najboljeg ortaka koji ne sme da vam se out-uje godinama, da ne bi bio osudjen od drustva kao otpadnik...

3) ljubav je ljubav, i ako pokusavate da je ogranicite na heterosexualnu relaciju, onda to nije ljubav nego robovanje dominatnom ideoloskom diskursu, a vi ste onda tek robovi drustva i vremena u kome zivite, ispranih mozgova i praznih dusa.


nisam hriscanka, ali mi se svidjaju ove reci:
"OPROSTI IM BOZE, NE ZNAJU STA GOVORE"
 
~Hodza Palamudin~:
A zašto više ne prave gey paradu .
Pa zato što će sledeći put krv da pada .
Možda će biti BEOGRAD pun KRVI ali srbija će biti oslobođena Šljama .
:twisted: U SRBIJI NEMA MESTA *
PRošli put smo mogli i više da ih tabamo .
Ali sa policijom nema rasprave . :twisted:

JE LI HODZO, A STA CES AKO TI TVOJ MALI JEDNOG DANA DOVEDE DECKA U KUCU? HOCES SEKIROM NA SINA? toliko o vama velikim pravoslavcima, cistog OBRAZA 8) ....
 
~Hodza Palamudin~:
:twisted:

Bog stvori muško i žensko da bi već znaš šta a ne da se dva pedera cepaju u zadnjicu da bi im
se zadovoljili pomračeni umovi .
Batina je iz raja izašla . Samo još fali da im se dozvoli da usvajaju decu a onda šta da pravimo horde pedera .

OK, vecina ljudi se i bavi time sto ti mislis da treba, uostalom da nije tako, ne bi nas bilo sest milijardi na planeti; i cinjenica je da koliko god se ti uzasavao gay populacije, tih sest milijardi nikako se nece smanjiti zbog homosexualizma.
a da li gay ljudi treba ili ne da usvajaju decu je zanimljivo pitanje: nece dete postati gay ako ga odgajaju dva istopolna roditelja zdrave pameti i sa ljubavlju, ali ce SIGRNO postati alkoholicar ako raste pored oca ili majke sa takvim problemom, da ne navodim sada sve ostale zle sudbine koje mogu dete da zadese pored raznih mentola koji misle da su deca kolateralna steta seksa...
o tome odakle je batina izasla, pogledaj super zanimljivu knjizicu "kako raste pamet" - i vidi sta na temu porekla batine kazu nasi klinci predskolskog uzrasta - od dece se moze strava puno stvari nauciti.
 
luana:
1) 10% ljudi na planeti zemlji se radjaju kao homosexualni. prema tome, i medju vama ortodoxnim homofobicarima radovansko-arkansko-pinkovski pelcovanim svaki DESETI je po defaultu ***** kako vi to volite da kazete, ili GAY ako vam je to lepse macani moji slatki latentno homosexualni.

nisam hriscanka, ali mi se svidjaju ove reci:
"OPROSTI IM BOZE, NE ZNAJU STA GOVORE"

NIKO SE NE RADJA KAO HOMOSEKSUALAC!!!

TEBI NEKA BOG OPROSTI JER SI ZARAZENA!!!
 
yugoslav:
luana:
1) 10% ljudi na planeti zemlji se radjaju kao homosexualni. prema tome, i medju vama ortodoxnim homofobicarima radovansko-arkansko-pinkovski pelcovanim svaki DESETI je po defaultu ***** kako vi to volite da kazete, ili GAY ako vam je to lepse macani moji slatki latentno homosexualni.

nisam hriscanka, ali mi se svidjaju ove reci:
"OPROSTI IM BOZE, NE ZNAJU STA GOVORE"

NIKO SE NE RADJA KAO HOMOSEKSUALAC!!!

smes da se kladis? ko izgubi opkladu, ima da istrci maraton (ti u beogradu, ja u londonu) - pristajes? :wink:
 

Back
Top