Ljudi ovo je cudooooooooo

joockey

Zainteresovan član
Poruka
469
HIH Pa i nije bas cudo...
Ja imam IBM na 450Mhz...Neku sugavu graficku Rezac itd...sve je to uobicajeno ali komp mi bas odlicno radi...Nikad se nije pregrejao formatirao sam disk mozda dva puta u 2 godine...na njemu radim dosta zahtevnih stvari i muzika i igrice i programi itd
U CEMU JE TAJNA???????????????????
Bas je kvalitetan racunar :cry: :wink: :!: :twisted: :evil: :x :P :? 8) :lol:
 
Ja zaista neshvatam kako neko moze biti ponosan sto je imao celeron a ne procesor u pravom smislu te reci!
Pa celeron je do pojave D varijante uvek bio obogaljena verzija pentium procesora i zaista nevidim za sta je taj procesor nekome sluzio kada nije imao problema sa njime? I da li su ljudi koji ga hvale imali prilike da ga uporede sa pentium procesorom na istom taktu (na duzi period)!
 
ma ne samo to, vec je u to vreme intel intelu bio konkurencija, obzirom da se amd mucio sa svojim k6 procesorima i jos vise sa plocama.... znaci bio je izbor samo izmedju uvek bruka skupog pentiuma ili pristupacnog celerona...

a od tih celerona si uvek dobijao vise nego sto si platio, obzirom da se velika vecina klokovala na 150% originalne brzine (FSB 66->100 :wink: )
 
Dobro za PII jos nekako mogu i da vam poverujem da su bili blizu ali sa pojavom PIII je ta razlika bila ogromna i ostala je sve do pojave celerona D.
A sto se tice razlike u ceni punokrvni pentium je vredeo svaku marku (a sada i evro)u bi platili za njega!
 
E a jel znate sta bi tu mogao nadograditi
neku graficku ili neshtoProcesor mogu do 850 nab
iti

zajebana neka mashina

Samo da vam kazem da bolje radi od 4 sumnjivog porekla kupljenih u Jugo dati
Ponosni sam vlasnik takvog jednog
 
Kad_LupimLupim:
Pjer_Nis:
Bolje izvadi tih 64, bolje ce da ti radi nego sad.
Kad sam dodao tih 256 nisam video nikakv pad perfomansi (tad sam se vec uveliko bavio testiranjem, sa svim mogucim softwareom).
A sad me tako inace boli dupe dal cu da dobijem 5% poboljsanja na toj matoroj krsini!!!

Normalno da nisi primetio pogoršanje.
ali bi primetio poboljšanje, ako izvadiš tih 64
i to veće od 5%.
I kako sad kršina? Malopre je hvališ na sva zvona.
 
Hvalim!? Ne ljudi vi ne citate postove ocigledno... Covek je postavio temu kako ima mator komp i kako mu super radi, nikad ga nije izdao, ja sam mu samo objasnio da time nije u'vatio boga za bradu.
A sto se memorije tice, da bih osetio poboljsanje posle vadjenja mem modula, morao sam isto tako da osetim pogorsanje kad sam ga stavio - a nisam osetio! I sad bih voleo da od tebe cujem zasto to dodoavanje modula obara performanse?
 
Kad_LupimLupim:
Hvalim!? Ne ljudi vi ne citate postove ocigledno... Covek je postavio temu kako ima mator komp i kako mu super radi, nikad ga nije izdao, ja sam mu samo objasnio da time nije u'vatio boga za bradu.
A sto se memorije tice, da bih osetio poboljsanje posle vadjenja mem modula, morao sam isto tako da osetim pogorsanje kad sam ga stavio - a nisam osetio! I sad bih voleo da od tebe cujem zasto to dodoavanje modula obara performanse?
hvala bogu da je neko shvatio poentu
 

Back
Top