Gde na jarca da naletim?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Desilo mi se da se gotovo zaljubim u jarca koji je najcudniji znak ´za mene...ne razumemo se nikako a gledam ga i ne trepcem...nedavno smo se "pobili" da lepo ste procitali...toliko me je razbesneo da sam nasrnula na njega...normalno da me je samo svojom sakom pritisnuo uza zid i da sam se koprcala ko pile...zarezao je i rekao da se ne salim ostacu bez svojih lepih porcelanskih zuba...a ja umreh definitivno sto mí se cini da je njegov pisaci sto nesto sto mu je mnogo mnogo vaznije...kako samo zaljubljeno gleda u sve te svoje fascikle papire i formulare u svoj auto u sve sto ima veze sa parama...zena je njemu nuzno zlo...ajd zna li neko kako da mu skrenem paznju...ili kako da odem a da on shvati sta je izgubio... :(
 
pa mogu ti jedno reci: jarcevi su jaaaako ambiciozni... uvek ce da se popnu na vrh brda i nista ih u tom pohodu ne zaustavlja... sta znam... probaj da mu pariras ili nesto... i da jesu vrlo okrenuti parama.. :( mozda bolje da ides dalje
 
ariela:
Desilo mi se da se gotovo zaljubim u jarca koji je najcudniji znak ´za mene...ne razumemo se nikako a gledam ga i ne trepcem...nedavno smo se "pobili" da lepo ste procitali...toliko me je razbesneo da sam nasrnula na njega...normalno da me je samo svojom sakom pritisnuo uza zid i da sam se koprcala ko pile...zarezao je i rekao da se ne salim ostacu bez svojih lepih porcelanskih zuba...a ja umreh definitivno sto mí se cini da je njegov pisaci sto nesto sto mu je mnogo mnogo vaznije...kako samo zaljubljeno gleda u sve te svoje fascikle papire i formulare u svoj auto u sve sto ima veze sa parama...zena je njemu nuzno zlo...ajd zna li neko kako da mu skrenem paznju...ili kako da odem a da on shvati sta je izgubio... :(
Jarac je ambiciozan u svakom pogledu; moras mu dati povod da se potrudi. Znaci, klasika, ne osvajas ti vec on. Ali, moras da se postavis tako da on ne misli da ga odvlacis od njemu vaznijih stvari, vec jednostavno da se sama na neki nacin uklopis u njegove prioritete. Dakle :) , ignorisi ga na suptilan nacin, ne tako da ga to vredja, vec cisto da malo udaris na njegovu sujetu, pusti ga da se trudi oko tebe, ne pridaj preterani znacaj onome sto radi za tebe, reci "hvala", ali nemoj umirati od zahvalnosti. Cudni su oni jako... Imala sam drugaricu (dupli lav) koja je cetiri godine bila u vezi sa Jarcem... Tretirala ga je kao stoku, on je leteo i leteo... dok jednog trenutka nije pukao, rekao nesto u stilu "Nista ti nije dovoljno dobro" i ostavio je :( . Tako da... po mojoj proceni, moras samo biti malo umerenija, i sve ce biti lako.
 
Draga moja,sa njima nije lako.Ali budi mudra.Budi misteriozna i topla,budi jaka i budi svoja!Ono sto ih osvaja je otvorenost,jer su oni kruti,duhovitost,jer su sami preozbiljni,raskalasnost,jer su oni tvrdice,ambicija,jer im je nije dosta!Ono sto je sigurno,obozavaj ga i to mu pokazi,videces kako se santa leda polako topi pred tobom.Kad naostri svoje rogove,skloni se i trazi pogodan trenutak kad te iste bez imalo opiranja mozes da vezes.Treba malo vise truda,ipak je rogato,rogato,ali kad ga jednom dobijes,znaces da je samo tvoj,za ceo zivot.Srecno!
 

Back
Top