Vanilice - Fetish of the Month

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Da li su vanilice fetish ili su taboo?! Sta bi ste mogli da smislite da se naprimer radi sa vanilicama?!

Kako ukusi vanilica mogu da doprinesu njihovoj ulozi u rasplamtavanju seksualne zelje kod parova?! Da li je sladja jedna vanilica ili gomila vanilica?!

Imajte u obzir da su vanilice savrsenstvo, a savrsenstvo nije stanje nego je proces. :wink:
 
Tommy_V:
Da li su vanilice fetish ili su taboo?! Sta bi ste mogli da smislite da se naprimer radi sa vanilicama?!

Kako ukusi vanilica mogu da doprinesu njihovoj ulozi u rasplamtavanju seksualne zelje kod parova?! Da li je sladja jedna vanilica ili gomila vanilica?!

Imajte u obzir da su vanilice savrsenstvo, a savrsenstvo nije stanje nego je proces. :wink:

Ma kakve vanilice bre, šampite su zakon.... :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Zena s greskom:
Tommy_V:
Zena s greskom:
Ma kakve vanilice bre, šampite su zakon.... :lol: :lol: :lol: :wink:

Ma daj - sta mozes da uradis sa sampitama a da bude sexy?! sve se onako raspadnu i one kore i... katastrofa.... :wink:

Pa lepo ih namazes po telu pa te onda neko dobro olize i to bude bas sexi :lol: :lol: a sta ces ti sa vanilicama?

stani, a kore?!

Vanilice mogu da se kotrljaju :wink: da se stave izmedju grudi, u nizu - i onda se jednu jedna pa druga. Pa onda moze da se isto tako nanjizu niz ledja... mogu da se balansiraju na bradavicama dok ih neko ne scepa... da ne govorim o nekim drugim stvarima... njam...
 
Tommy_V:
stani, a kore?!

Vanilice mogu da se kotrljaju :wink: da se stave izmedju grudi, u nizu - i onda se jednu jedna pa druga. Pa onda moze da se isto tako nanjizu niz ledja... mogu da se balansiraju na bradavicama dok ih neko ne scepa... da ne govorim o nekim drugim stvarima... njam...

Pa kore bacimo, a te tvoje vanilice se mrve pa bude veca steta nego korist, zamisli samo posle sexa moras da uzmes usisivac i da usisavas :lol: :lol:
 
Steffan:
midnajtpusiliker:
Steffan:
Najvise volim kada mi moja slatka sekica napravi vanilice... :P samo ne znam kakve to veze ima sa seksom?!? :?


nek me tvoja seka pozove na vanilice pa ces da vidis kakve ima veze sa seksom

U pravu si, verovatno bih te naguzio.. sto jes jes.. :lol:


mislis vozic :arrow: seka, ja pa ti,ma moze sve dok je seka u kompoziciji
 
Zena s greskom:
Pa kore bacimo, a te tvoje vanilice se mrve pa bude veca steta nego korist, zamisli samo posle sexa moras da uzmes usisivac i da usisavas :lol: :lol:

Bacate kore - dok afrika gladuje. Gospodjo, Vi i Vas suprug NE ZASLUZUJETE SEX, da ne govorim o vanilicama ako tako postupate sa hranom. Mislim, onda je bolje da samo krem koristite?! ali to nije to.

E ne mrve se one - ako su dobre... :lol: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top