ja sam frik ali sam pravi lik...

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
ne malo puta sam doživela ovakav pristup:

ma mala šta ti misliš da si, vidi kako si glupa, ja te ne bi ni testerom dirno bla bla.... naravno direktan napad ponekad na osnovu jedne rečenice... uglavno vređanja, komunikacija na nivoju wc-ja, kultura? šta je to, bonton novi grad u francuskoj,...

sve u svemu na kraju ispalo da se sve svodilo na sledeče: znaš slatka si ali ja neznam kako da ti priđem... kako da ti to kažem, pokažem...

jedino mi nikad neče biti jasno WHY??? zašto misle tipovi... biti frik ma to znači biti pravi lik u ženskim očima...

po meni... greška dečki... to je možda luckasto u očima vaših kolega...
 
vidi nije sve u tome da odradis ribu, nego ima neceg i u tome da ostanes cool ili jos vise da ne ispadnes prevelika budala. pa onda smislis spiku koja je malo glupa i malo se izblamiras.
a startovati ribu i ispasti smeker ne uspeva svaki put, tj uspeva tek ponekad.

nego ´de je taj bonton?
 
blondi:
jedino mi nikad neče biti jasno WHY??? zašto misle tipovi... biti frik ma to znači biti pravi lik u ženskim očima...

Mogao bi duze da pisem na ovu temu, ali niko ne voli da cita dugacke poruke, pa cu vrlo kratko da ti odgovorim.

Pa mozda je u nekim zenskim ocima i ispao pravi lik. Ovo mozda nije pravo poredjenje, ali da li si cula da postoje zene koje muzevi redovno tuku? verovatno postoje zene koje vole i takve momke.
 
U tvojoj temi je i pitanje i odgovor.
Tog tipa si zapamtila,cak i postavila topic o njemu,a stotine drugih koji su ti prisli po bontonu,zaboravila si ih posle 3 minuta.
Evo ekstremnijeg slucaja.
U suednom bloku od mog bio je jedan frajer koji je napadao ribe kada ih sretne same,gurne ih u zbunje,pocne da ih vata,kao da ce da ih siluje,onda naglo prestane,pocne da se izvinjava,da mu je strasno zao,eto on dugo nije imao devojku a ona mu se bas svidela,pa se zaneo pa ako moze da mu oprosti.itd.I smuvao je mnoge (dok ribe iz kraja nisu provalile da mu je to fazon)
 
Musko:
U tvojoj temi je i pitanje i odgovor.
Tog tipa si zapamtila,cak i postavila topic o njemu,a stotine drugih koji su ti prisli po bontonu,zaboravila si ih posle 3 minuta.
Evo ekstremnijeg slucaja.
U suednom bloku od mog bio je jedan frajer koji je napadao ribe kada ih sretne same,gurne ih u zbunje,pocne da ih vata,kao da ce da ih siluje,onda naglo prestane,pocne da se izvinjava,da mu je strasno zao,eto on dugo nije imao devojku a ona mu se bas svidela,pa se zaneo pa ako moze da mu oprosti.itd.I smuvao je mnoge (dok ribe iz kraja nisu provalile da mu je to fazon)

Hihihihihihihihihi, zivi dokaz da diferencijacija ponekad stvarno pali.... :D
 
aham musko... upamtila sam ih kako da nisam... čak sam im otvorila poseban folder: NEANDERTALCI

a pokušaj silovanja je pokušaj silovanja... i za mene tu nema opravdanja a kamoli da me to fascinira... mislim jeste vi normalni... šta vam sve ne pada na pamet... dali se iko od vas pitao kako možete takvom kobajagi forom upropastiti psihu neke žene...

PS... lens :oops:
 
Da ne pametujem mnogo,ali prilikom straha i sexa luce se u mozgu neke iste hemikalije.
To su ustanovili naucnici testirajuci ljude dok gledaju filmove strave i uzasa i za vreme sexa.
A iz prakse to ti je primer da devojke vole sportske automobile i brzu voznju.Malo se uplase pa im lici na sex.
 
blondi:
ne malo puta sam doživela ovakav pristup:

ma mala šta ti misliš da si, vidi kako si glupa, ja te ne bi ni testerom dirno bla bla.... naravno direktan napad ponekad na osnovu jedne rečenice... uglavno vređanja, komunikacija na nivoju wc-ja, kultura? šta je to, bonton novi grad u francuskoj,...

sve u svemu na kraju ispalo da se sve svodilo na sledeče: znaš slatka si ali ja neznam kako da ti priđem... kako da ti to kažem, pokažem...

jedino mi nikad neče biti jasno WHY??? zašto misle tipovi... biti frik ma to znači biti pravi lik u ženskim očima...

po meni... greška dečki... to je možda luckasto u očima vaših kolega...

MI SMO DEČKI ŠTO VOLIMO STOJEČKI!
icon10.gif
 
Mh, i meni se to dešavalo, ali nisam nikada to tumačila na taj način.
Ustvrri, češće mi se dešava da me neko startuje, relativno kulturno, i ja pokušam da ga odbijem i da ga, pritom, što manje uvredim (baš mnooogo mrzim te situacije), a on onda krene sa pljuvanjem i vređanjem...
'Ebote, pomislim, 'el' moraš ti svima da se svidiš? To su najčešće ovi sa "dobrim kolima"...

Kako vi prilazite devojkama, a? Imate li te tripove? I čemu toliki strah? Ako vas odbije kao neka qčka, onda vas i nije vredna, zar ne?
Da li razlikujete odbijanje i da li umete da cenite kada neka to uradi lepo? Ili odmah krećete u samoodbranu...?
 
Lexa:
Mh, i meni se to dešavalo, ali nisam nikada to tumačila na taj način.
Ustvrri, češće mi se dešava da me neko startuje, relativno kulturno, i ja pokušam da ga odbijem i da ga, pritom, što manje uvredim (baš mnooogo mrzim te situacije), a on onda krene sa pljuvanjem i vređanjem...
'Ebote, pomislim, 'el' moraš ti svima da se svidiš? To su najčešće ovi sa "dobrim kolima"...

Kako vi prilazite devojkama, a? Imate li te tripove? I čemu toliki strah? Ako vas odbije kao neka qčka, onda vas i nije vredna, zar ne?
Da li razlikujete odbijanje i da li umete da cenite kada neka to uradi lepo? Ili odmah krećete u samoodbranu...?


Kad bi bila muško znala bi...
Vidiš, muškarac ti je obična životinja...
Svaka životinja ima svoju teritoriju.
Zato on svoju (buduću) teritoriju posmatra i analizira.
Ne voli da bude odbijen.
Ne voli da izgubi teritoriju.
Strah od gubljenja iako ne poseduje...
Muškarci su životinje
Strvine...
Dlakave...
 
blondi:
ne malo puta sam doživela ovakav pristup:

ma mala šta ti misliš da si, vidi kako si glupa, ja te ne bi ni testerom dirno bla bla.... naravno direktan napad ponekad na osnovu jedne rečenice... uglavno vređanja, komunikacija na nivoju wc-ja, kultura? šta je to, bonton novi grad u francuskoj,...

sve u svemu na kraju ispalo da se sve svodilo na sledeče: znaš slatka si ali ja neznam kako da ti priđem... kako da ti to kažem, pokažem...

jedino mi nikad neče biti jasno WHY??? zašto misle tipovi... biti frik ma to znači biti pravi lik u ženskim očima...

po meni... greška dečki... to je možda luckasto u očima vaših kolega...

Jedom davno sam ribi rašnirao duksericu ispred punog kafića.I opet sam to uradio čim se zašnirala.Možda sam i rekao nešto podcenjivački za ženski rod.....Uglavnom, kasnije mi je rekla da sam joj se svideo jer (pošto je nova u ovom gradu) su joj svi ostali slali piće i niko nije smeo da joj priđe.Proganjao sam je u šali još nekoliko dana ali ne bukvalno.Kasnije je ona mene zavela i bili smo u vezi godinu dana.Umalo se insmo uzeli.
 
Biti direktan i smeo, i biti kreten nije isto. Mozda riba (pošto je nosila duksericu, daklem, nije bilo leto) inače voli da nosi izazovne majice, pa joj odšniravanje duksa i nije toliko strašno palo. A jedini si imao muda da priđeš, nevezano za taj postupak...
Ma pravio sam ja i grđa sranja (da ih tako nazovem) ali granicu pristojnosti sam uvek znao.
I sva moja sranja su palila... :P
 

Back
Top