Game Of Thrones

The Vangard

Zainteresovan član
Poruka
181
Fantasticna nova epska fantazija u HBO produkciji... Sjajan izbor glumaca, smelost u koriscenju dece glumaca i fantasticna prica puna politickih intigra i odlicnih specijalnih efekata... Neponovljivi Sean Been i jos mnogo toga...
Na HBO svakog ponedeljka u 21:00 (cinimise da jeste) mada za one malo snalazivljije nova epizoda na torrentzu odmah nakon americke premijere u nedelju uvece...
 
Igra prestola, Gozba za vrane, Oluja mačeva, ples sa zmajevima i vreme za vukove, to je bio prvobitni plan. S tim da je već treća podeljena u dva dela, sa četvrtom nemam pojma šta se događa, a Martin je već počeo da piše jednu o paralelnim događajima, jer naravno, ne može sve da spakuje u 5 knjižica. Ima tema na Naučnoj fantastici uostalom, tamo ima više informacija. I o knjizi i o seriji...
 
Igra prestola, Gozba za vrane, Oluja mačeva, ples sa zmajevima i vreme za vukove, to je bio prvobitni plan. S tim da je već treća podeljena u dva dela, sa četvrtom nemam pojma šta se događa, a Martin je već počeo da piše jednu o paralelnim događajima, jer naravno, ne može sve da spakuje u 5 knjižica. Ima tema na Naučnoj fantastici uostalom, tamo ima više informacija. I o knjizi i o seriji...
Ok, hvala ti, zahvaliću ti se preko sejnt :mrgreen:
 
Sto se knjige tice po meni je najbolje da skines sa neta audiobook, naravno ako on postoji za ove naslove... Tako sam ja preleteo citavu Tolkinovu sagu Gospodara Prstenova, ako znas engleski to je najbezboljniji nacin za uzivanje u tako glomaznom stivu... Sto se serije tice, mislim da je fenomenalna, upravo sam odgledao sestu epizodu i serija se sve vise zahuktava... Nisam ovako uzivao u seriji jos od Battlestar Galactica...
Nemam nista drugo da dodam osim "Winter is coming"!!! :)
 
Opet ubise Boromira!
Shean Bean bas nema srece prvo Gospodar prstenova, pa Black dead, pa sad ovo zavrsio je ulogu...
Izgleda da voli da umire u filmovima zavrsi ulogu i kraj...
Knjigu nisam citao mozda bih citao ako ima na netu na srpskom ovako gledacu seriju...
Ocekujem da se ovaj Kal oporavi i krene u osvajcki pohod i da udari na onu kucku i onog njenog balavca takozvanog kralja da je lepo naguze s jedne strane Kal a sa druge Starkovi...

Bas sam iznenadjen kad su ubili glavnog Starka uglavnom me je serija privukla zbog dobre glumacke ekkipe a najvise zbog Shean Beana ali eto ubise coveka!!!
Inace svidja mi se serija pratim je redovno svake nedelje svakog ponedeljka ima da se skine sa neta zadnja je danas bila 9 epizoda...
 
Poslednja izmena:
Dark bem mu misha
sledeci put kad se pojavis na svakoj temi vezanoj za jednu te istu stvar, pliz stavi ono sto imas da kazes u spojlere...
nisam stigla danas da skinem epizodu, a sad nesto nemam ni zelju :sad2::sad2:
 
Dark bem mu misha
sledeci put kad se pojavis na svakoj temi vezanoj za jednu te istu stvar, pliz stavi ono sto imas da kazes u spojlere...
nisam stigla danas da skinem epizodu, a sad nesto nemam ni zelju :sad2::sad2:

Jao izvinjavam se nisam imao nameru da nekom pokvarim...
Stvarno mi je zao ali video sam da su neke teme mrtve duze vreme pa sam postovao na vise njih jer neke se prate a neke ne...

Ma nema veze gledaj ti ipak je interesantno ima jos mnogo toga sta ne znas i mozes d vidis...
 
ma odgledala sam sinoc odmah
aj sto ga ubise, al krivo mi sto je kao priznao pa onaj mali smrda oce da se pokaze nesto tu
ko sto ti rece, nek se Kal Drogo oporavi pa nek krene ...redom

Izgleda da mu se vratilo ono sto je u prvoj epizodi kaznio onog nocnog strazara koji je uspeo da pobegne od belih hodaca, isto tako je i on priznao da je kriv na kraju i rekao da ipak nije kukavica...Posle verovano jos sto mu se vratilo za onokg vuka kojeg nije morao da ubije i onog decka sto su njegovi ljudi uhvatili i ubili ga...
 

Back
Top