Game Of Thrones

Kako su mogli da zavrse celu seriju xD :
Neko od onih sto su preziveli i sto ih je pokupila Deni je samo trebao da joj kaze dok su jos bili tamo(dok su se peli na zmaja)da sprzi glavne vodje mrtvaka i svi ostali bi pocrkali
THE END :lol:
 
Ne, nisu ništa hakeri, sve su oni.

Prošli put Indijci, a sada Španci.

Ovaj put u 1080p :lol:

Nego preporučujem da ne gledate do ponedeljka inače u protivnom sledi 11 dana do finala...sad sam izbedačen..

Kako mi se Kalisi raznežila :heart: :lol:

Spojleri i leak-ovi 100% tačni kao i cele sezone...ali u detalje...tačno im je neko izneo celu sezonu pre starta...
 
ono sa lancima je epic fail kada ga vade, odakle zombijima onako debeli lanci u sred leda, kako su usli u vodu i vezali ga uopste kad su pre toga padali u vodu i nestajali u dubini
mislim fikcija je fikcija ok slazem se nije to stvarnost, ali ponekad je bas nerealno do retardiranosti
moglo je ko bitka sa divljanima, da prosto kralj digne ruke i on lepo ozivi
znaci da ce ono predsezonsko predvidjanje da se skoro sigurno obistini, tj da ce vatrom da srusi zid
a prvi na udaru su divljani u eastwatchu sto ce reci oprosticemo se od nekih likova
 
ono sa lancima je epic fail kada ga vade, odakle zombijima onako debeli lanci u sred leda, kako su usli u vodu i vezali ga uopste kad su pre toga padali u vodu i nestajali u dubini
mislim fikcija je fikcija ok slazem se nije to stvarnost, ali ponekad je bas nerealno do retardiranosti
moglo je ko bitka sa divljanima, da prosto kralj digne ruke i on lepo ozivi
znaci da ce ono predsezonsko predvidjanje da se skoro sigurno obistini, tj da ce vatrom da srusi zid
a prvi na udaru su divljani u eastwatchu sto ce reci oprosticemo se od nekih likova

Apsolutno se slazem
aVMw0vP_700b.jpg
 
ono sa lancima je epic fail kada ga vade, odakle zombijima onako debeli lanci u sred leda, kako su usli u vodu i vezali ga uopste kad su pre toga padali u vodu i nestajali u dubini
mislim fikcija je fikcija ok slazem se nije to stvarnost, ali ponekad je bas nerealno do retardiranosti
moglo je ko bitka sa divljanima, da prosto kralj digne ruke i on lepo ozivi
znaci da ce ono predsezonsko predvidjanje da se skoro sigurno obistini, tj da ce vatrom da srusi zid
a prvi na udaru su divljani u eastwatchu sto ce reci oprosticemo se od nekih likova

Ma, cela epizoda je urađena teatralno...sa sve patetikom između Džona i Deneris; Emilija Klark mi je i definitivno užasna glumica sada....ovaj pogađa zmaja koji je daleko i leti a ne ovog ispred sebe, Džon upada pod vodu samo da bi bilo malo tenzije da l že preživeeti i da ga Deni ne bi krivila za zmaja...ali i čisto da imaju razlog da Bendžena vrate još jednom...totalno holivudski, realno ako ćemo iskreni biti
 
Gledala jutros 6. epizodu Winter is here i mogu samo reci da nisu normalni.

- - - - - - - - - -

Ovaj put u 1080p :lol:

Nego preporučujem da ne gledate do ponedeljka inače u protivnom sledi 11 dana do finala...sad sam izbedačen..

Kako mi se Kalisi raznežila :heart: :lol:

Spojleri i leak-ovi 100% tačni kao i cele sezone...ali u detalje...tačno im je neko izneo celu sezonu pre starta...

Ima i u 4k na ruskim sajtovima.
 

Back
Top