Game Of Thrones

Opet ubise Boromira!
Shean Bean bas nema srece prvo Gospodar prstenova, pa Black dead, pa sad ovo zavrsio je ulogu...
Izgleda da voli da umire u filmovima zavrsi ulogu i kraj...
Knjigu nisam citao mozda bih citao ako ima na netu na srpskom ovako gledacu seriju...
Ocekujem da se ovaj Kal oporavi i krene u osvajcki pohod i da udari na onu kucku i onog njenog balavca takozvanog kralja da je lepo naguze s jedne strane Kal a sa druge Starkovi...

Bas sam iznenadjen kad su ubili glavnog Starka uglavnom me je serija privukla zbog dobre glumacke ekkipe a najvise zbog Shean Beana ali eto ubise coveka!!!
Inace svidja mi se serija pratim je redovno svake nedelje svakog ponedeljka ima da se skine sa neta zadnja je danas bila 9 epizoda...
hehe...Martin pobi više od polovine glavnih likova već do treće knjige. Pojma nemam kako će da se iskobelja do kraja. A koliko je zakuvao sve sa prve četiri knjige nisam siguran koliko će još trebati da napiše da se otpetlja. Ako napiše...bojim se da će i on da umre kao Džordan i ostavi nezavršen serijal. A možda se ponovo zaljubi i prestane da piše kao onomad...:mrgreen:
 
Tyrion je moj omiljeni lik. :super:

images
 
Poslednja izmena:

Back
Top