Game Of Thrones

Pojavio se "leaked script" za osmu sezonu. Ne znam koliko su istiniti a koliko nečija mašta ali poučen iskustvom iz sedme...po tome velika bitka za vinterfel i
pogibija većeg broja likova na koje smo navikli uključujući jednog bitnog za priču sledi u drugoj epizodi kao i gubitak još jednog zmaja
će se desiti u drugoj epizodi. Tu sam se zaustavio u slučaju da su istinite informacije,jer već se osećam prevarenim nekako :lol:

Dobro lažem pogledao sam i za treću

sex džejmija i brijene :rotf:

Ko izdrži da ih ne pogleda do sledeće godine ili one tamo svaka čast.
 
Poslednja izmena:
Pa pazi ja sam citala spojlere ranije pa zaboravila,pa sam ih opet procitala pred pocetak sezone xD
Tako da kontam ako sad sve iscitam i ako me posluzi memorija zlatne ribice do sledece godine bice sve ok :lol:

- - - - - - - - - -

E sad si me smorio
za bitnog lika jer se setim razocarenja tj nedostaka odusveljenja kad su zveknuli Maloprstica x)..
A za spojler dva ono ne verujem :lol:
Znaci ne ide..Ide ona u kombinaciji sa onim crvenobradim,al sa Dzejmijem mi sve deluje smotano/retardirano u najavi :lol:

- - - - - - - - - -

Mozda se i suzdrzim od spojlera..Mada realno ja sam slabic :lol:
 
Dve stvari moraju da se dese u sledecoj sezoni ili cu biti razocaran
1. Pravda za Djoru Mrmota, odnosno Djora treba da povali Deni koliko u prvoj epizodi ili cu da prstanem da gledam GoT
2. Tormund mora da povali Brijenu i rodice male titane koji ce da odbrane Vesteros od Night Kinga

U cilju ostvarenja prve stavke ima da pokrenem peticiju #pravdazaDjoru
 
Pa pazi ja sam citala spojlere ranije pa zaboravila,pa sam ih opet procitala pred pocetak sezone xD
Tako da kontam ako sad sve iscitam i ako me posluzi memorija zlatne ribice do sledece godine bice sve ok :lol:

- - - - - - - - - -

E sad si me smorio
za bitnog lika jer se setim razocarenja tj nedostaka odusveljenja kad su zveknuli Maloprstica x)..
A za spojler dva ono ne verujem :lol:
Znaci ne ide..Ide ona u kombinaciji sa onim crvenobradim,al sa Dzejmijem mi sve deluje smotano/retardirano u najavi :lol:

- - - - - - - - - -

Mozda se i suzdrzim od spojlera..Mada realno ja sam slabic :lol:

ne vezuj se za crvenobradog previše :rotf:
 
Ti ces meni ne vezuj se :batina::lol:
https://www.reddit.com/r/freefolk/comments/6rfros/hbo_leaks_for_season_8_script_outlines/
Mislila sam na
Tormunda a ne na Berika..A koliko vidim u spojlerima ovom prvom nista ne fali :)Ili sam ja slepa ko noc x)

- - - - - - - - - -



:lol:

Znam na koga si mislila.Kad si baš toliko radoznala pogledaj onda navodni spojler za drugu i biće ti jasnije :aha2:

tormund,podrik,sivi crv,mira i bren stark ,kao i džonov vuk i zmaj regal... svi R.I.P.
 
Poslednja izmena:
21270840_1956477201261425_1756687283088772748_n.jpg
 
Ja da sam na Sansinom mestu, obradovao bih se uz saznanje da je Džon zapravo Targerijanac.

S jedne strane, to jača Sansin položaj, jer je Bren očigledno abdicirao i odrekao se svojih prava, a još ako završi sa Deneris to definitivno čini Sansu gospodaricom Severa.
 

Back
Top