Vaše prvo pušenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
n_i_c_k_y:
xmmm... ja sam toliko zelela da probam,da je to neverovatno. imala sam toliku zelju da sam htela da uradim to pod vedrim nebom... al' nisam. sacekali smo malo... posle nego sto sam pocela da upraznjavam sex, naravno.

Sta si zelela da probas, ne kapiram?Drkanje ili pusenje? Ili kombinovano-pusenje sa finalnizacijom drkanjem? Ili drkanje sa oralnom zavrsnicom?
 
Kazanova:
snoshaj efendija:
Mislim da je yenski deo foruma prilicno lose prihvatio ovu temu.Setile su se svojih lepljivih pocetaka.

A je l' znas da zbog toga ja tebe najvise optuzujem i krivim! Ko te uopste vukao tada za jezik, sada svaka pazi sta pise... i do moj'ga sad!

Ma zabole nas.Pisale ne pisale, znamo da rade svakojake bezobrazluke.U sustini smirile su se u zadnje vreme jer dosta njih zeli da capi nesto na forumu pa glume finocu.Sad vise ni jedna ne pusi, lize jaja, gnusa se anala, sendvicarenja...
 
Nesi:
chokolada:
snoshaj efendija:
Ma zabole nas.Pisale ne pisale, znamo da rade svakojake bezobrazluke.U sustini smirile su se u zadnje vreme jer dosta njih zeli da capi nesto na forumu pa glume finocu.Sad vise ni jedna ne pusi, lize jaja, gnusa se anala, sendvicarenja...
Evo ja pusim! :lol: :lol: :lol:

I ne spavas, a to nije dobro za zdravlje :lol:
Ja od pusenja dobijam energiju. :lol:
 
Tacno, odjednom sve nevine.

Sto rece jednom moj drug: "do dvadesete sve rade i sto ih teras i sto ih ne teras, a od dvadesete, sve postene. Nnema vise nista od toga i samo gledaju da se udaju pa jos i prodaju nama postenje, pa jos tupe qurac (koji su do tad ostrili)"!

K'o da smo mi muskarci bas toliko blesavi? Jesmo, onako malo, al' bas toliko...?
 
Nisam pitao da li muškarci preziru žene i ove njih. Jednostavno mi je to interesantno zato što je nekim devojkama to sasvim normalno a opet su neke ipak prvo imala klasičan seks.
Prema tome devojke da li ste to radile pre ili samo posle?
 
resi riba da mi malo popusi ( imali smo po 15 god i oboje smo bili nevini 5-6 dana pre toga)
pocne sve fino, ja joj po malo dajem uputsva.. trajalo je to minut-dva...kad ostavi patku i briznu u plac!
aj kakva muka! neznam kako se tesi cura posle pusenja! :oops: :lol:
posle par dana se opustila i vec je trazila po frizderu razne premaze

ovde to jos uvek zna da bude strasno za pocetnice, dok se u americi ribe uopste ne ustrucavaju! pusenje moze, jos sam nevina! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top