Gde je to "Dvoriste"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Gde je to "Dvoriste"

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Gde je to "Dvoriste"

Nov sam u gradu pa mi treba mesto za izlazak.veliki sam metalac i postovalac rock muzike.rekli su mi da je takozvano "dvoriste" u skladu sa mojim muzichkim ukusom,ono sto nisam saznao je to gde se ono nalazi.ako bi neko mogao da mi kaze bar ime ulice u kojoj se nalazi dvoriste & dali postoyi neko drugo slicno mesto

Aktivan član laa-laa (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Za Dvoriste ti ne znam reci, i ja sam cula, ali gdje je nemam pojma. Mogu ti pomoci sa necim drugim:
    - imas Big Mamu u Zmaj Jovinoj ulici, jedan od onih malih pasaza, rupa, ali su ceste svirke uzivo pa zna biti lijepo
    - isto tako ima nekakav hard rock kafe, bar sam ja tako cula, u ulici Laze Teleckog kod Londona ( koji mi je takodje ok ),
    - a na kraju ostaje i Irish Pub, muzika je sasvim dobra.

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Droljiste je preko puta autobuske stanice u Safarikovoj, pored pivnice Evropa i Uspenske crkve.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Imaš i Hard Rock Caffe... u centru.

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Citat Original postavio very merry berry
    Imaš i Hard Rock Caffe... u centru.
    Sta se to i kod nas otvorilo? :? Nadam se samo da nece postati ono sto je postao u SAD-u :wink: Ukoliko vec nije. . .

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Kakav je tamo?

Ne stvarno super je Hard rock.....osvetljenije je i vece od Dvorista iliti sada Ns riders fun cluba.Ima i stolice i klupice sve u svemu bas je lepo.....nije toliko zagusljivo kao u Dvoristu.
    Sto se tice ovog decka koji trazi Dvoriste,ne znam koliko bih ti preporucila da ides jer Dvoriste polako ali sigurno postaje okupljaliste skinsa i bude ih mali milion.Svi metalci koje znam polako se sele u Hard Rock..eventualno ako ima neka svirka
    Sve u svemu veceras u Dvoristu ima svirka Dimhol,sviraju obrade blacka...likovi su iz moje skole i dobri su pa navratite da ih vidite,ulaz je za dz.

A Hard Rock ti je u Laze Teleckog,ona mala ulicica sto sece zmaj jovinu.....samo picis pravo i kad vidis tablu London puba stani.Pre toga imas kao neki ulaz ....e tu udji

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    A Hard Rock ti je u Laze Teleckog,ona mala ulicica sto sece zmaj jovinu.....samo picis pravo i kad vidis tablu London puba stani.Pre toga imas kao neki ulaz ....e tu udji
    Je l' taj ulaz onaj sto vodi do WC-a?

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Da
    Odma desno od wc-a su ti stepenice kojima se spustas u Hard Rock

Obećava
    Učlanjen
    17.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Gde je to "Dvoriste"

Citat Original postavio epiphany
    ...veliki sam metalac ... u skladu sa mojim muzichkim ukusom
    U cilju i u nameri da budes u skladu sa drugim velikim metalcima, samo napred. Preko puta Art dekora u Jovana Subotica, u blizini Uspenske crkve i kod pivnice Evropa

Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano Re: Gde je to "Dvoriste"

Citat Original postavio klaris m.
    Citat Original postavio epiphany
    ...veliki sam metalac ... u skladu sa mojim muzichkim ukusom
    U cilju i u nameri da budes u skladu sa drugim velikim metalcima, samo napred. Preko puta Art dekora u Jovana Subotica, u blizini Uspenske crkve i kod pivnice Evropa

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

dvoriste? to jos uvek postoji?! nisam tamo bila vec 10 godina!

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    Tako malo...
    Ja sam zadnji put bio 1993 :shock:

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Citat Original postavio DOKONI UM
    Citat Original postavio peach
    Tako malo...
    Ja sam zadnji put bio 1993 :shock:
    mozda smo se i sreli...u svakom slucaju,ja sam onda bila vrlo dokona,skoro kao ti sad,pa sam svaki dan posle skole isla tamo na pitjence i bilijar... :wink:

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Kakav je tamo?

Ne stvarno super je Hard rock.....osvetljenije je i vece od Dvorista iliti sada Ns riders fun cluba.Ima i stolice i klupice sve u svemu bas je lepo.....nije toliko zagusljivo kao u Dvoristu.
    Sto se tice ovog decka koji trazi Dvoriste,ne znam koliko bih ti preporucila da ides jer Dvoriste polako ali sigurno postaje okupljaliste skinsa i bude ih mali milion.Svi metalci koje znam polako se sele u Hard Rock..eventualno ako ima neka svirka
    Sve u svemu veceras u Dvoristu ima svirka Dimhol,sviraju obrade blacka...likovi su iz moje skole i dobri su pa navratite da ih vidite,ulaz je za dz.

Boneheads-a :wink:
    Pravi skinsi nisu nazy

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da se razumemo i preciziramo Hard rock drzi ekipa koja je izasla iz Dvorista i napravila novi klub. Inace Dvoriste je bilo mesto koje se po atmosferi opasno priblizavalo psihodelicnom iskustvu npr cekanju nocnog voza na stanici u Modrici sredinom osamdesetih. Dakle prostakluk i... pa recimo nesklonost sapunu i cetki. Ilustracija: dodju predvece sa Szigeta i za par sati su u Dvoristu u istoj odeci u kojoj su bili nedelju dana na koncertu? WC koji je bio ispod svakog sanitarnog minimuma? Muzika je neki odjebani hard rock i heavy metal? Ljudi nemastovito obuceni posvadjani sa posvadjani sa higijenom i lepim ponasanjem? Puno deranja, grimasa i po koja tuca? Moj drugar pokupio neku tamo i odveo je kuci. Kad se skinula i on video kako je rundava izbacio je napolje i rekao da mu se javi kad se bar trimuje. Hard rock deluje prilicno kulturnije, a sad kakvi sve ljudi dolaze nemam pojma.
    Niti znam kakvi sad ljude dolaze u Dvoriste, ali ako je sada gore nego ranije mogu zamisliti. Takvo mesto bi u Nemackoj bilo zatvoreno cim bi im neko iz inspekcije video WC.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Al si ga ocrneo ne opra ga ni Dunav ni Sava. Al to je naravno samo tvoje misljenje.

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Misljenje potkrepljeno primerima. Sa tendencijom da postane merodavni iskaz

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Al si ga ocrneo ne opra ga ni Dunav ni Sava. Al to je naravno samo tvoje misljenje.

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Otvorite temu KAKO NAJLAKŠE UPROPASTITI RAD LOKALA 8) 8)

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ajde ovako, ti lepo idi par veceri u tal lokal pa onda napisi svoje utiske. Moze?

Citat Original postavio DOKONI UM
    Otvorite temu KAKO NAJLAKŠE UPROPASTITI RAD LOKALA 8) 8)

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Ja sam bio tamo x puta, zbog jednog druga i drugarice koji to vole, pa ono svima povremeno da udovoljimo, a i ja volim svugde da zavirim. Evo ti moj utisak:

Lokal ko i svaki drugi, nista posebno. Bilo je i par lepih devojaka, a bilo je i par fraky/long-hair/tipova. Par matorih bajkera. Ali to valjda i jeste bio NS rajders club. Dobio sam i neku clansku kartu, koja je navodno i propusnica za njihove zurkice, al mislim da je propusnica glupost jer svi mogu da ulaze. Muzika dobra. Atmosfera dobra. Pivo - konacno veliko. Nije bilo fenserki i sponzorusa. Godista vrlo razlicita, od matoraca do klinaca. U wc nisam isao pa ne znam kako izgleda. Sve u svemu najobicnije mesto.

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Samo dokaz da smo 1000 svetlosnih godina iza normalnog sveta, da kod nas ne postoje normalna mesta gde se ne pustaju narodnjaci i da ljudi jednostavno nisu videli bolje. Tuzno ali istinito.

Ja sam bio tamo x puta, zbog jednog druga i drugarice koji to vole, pa ono svima povremeno da udovoljimo, a i ja volim svugde da zavirim. Evo ti moj utisak:

Lokal ko i svaki drugi, nista posebno. Bilo je i par lepih devojaka, a bilo je i par fraky/long-hair/tipova. Par matorih bajkera. Ali to valjda i jeste bio NS rajders club. Dobio sam i neku clansku kartu, koja je navodno i propusnica za njihove zurkice, al mislim da je propusnica glupost jer svi mogu da ulaze. Muzika dobra. Atmosfera dobra. Pivo - konacno veliko. Nije bilo fenserki i sponzorusa. Godista vrlo razlicita, od matoraca do klinaca. U wc nisam isao pa ne znam kako izgleda. Sve u svemu najobicnije mesto.

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Sve gledas mracno brale. Al vidis to da nema dosta mesta gde se ne pustaju narodnjaci sam cuo vec dosta puta. Ili samo ti ljudi ne sprataju dovoljno, a iz svojih soba ogovaraju lokale u kojima nikad nisu ni bili. No svako ima pravo na svoje misljenje.

A meni na primer uopste nije bitno da je neko nafurano mesto sa mermernim figurama po plafonu. Secam se kad smo bili klinci, isli smo u neki bilijar-kafic. Sedeli smo u krugu na patosu...da patosu i to mi je bio jedan od najboljih lokala. Steta sto ne postoji vise. Mada bi sad verovatno drugacije gledao na stvari.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

e,da...i ja se secam vremena kad smo mogli da sedimo na patosu i da nam svima bude vise nego dobro!sad ima mnogo vise fenseraja(=sofisticirani skupi kich),a i mi nekako odrasli pa nam nista nije dovoljno zanimljivo...ne dovoljno da bi hteli na nekom mestu da budemo bas svako vece.elem,da citiram samu sebe:i na Marsu je OK ako si u dobrom drustvu i ima dobrog crnog vina! :wink:

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Bas tako. :wink:

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ne govorim ja o dekoru. Ja govorim o tome da je u Kikindi bila kafana u kojoj je pustan heavy metal. Ono, kao najgora rupa od pre 30 godina, stolovi i stoljnjaci. Recimo kao kad udjes u Mrcu. Ali kad udjes u wc tako je sapun, susilo za ruke i sve je cisto kao da si u dobrom hotelu. Cak je i zvucnike bio stavio. O tome ja govorim. U svetu postoji milion andergraund klubova i neki su samo atomska sklonista sa isaranim zidovima. Ali ljudi su drugaciji, drugacije se ponasaju, drugacije se oblace, konobari su ljubazniji, wc-ovi su cisti, dj-evi su profesionalniji, obezbedjenje je profesionalnije...
    O tome ja govorim. Dvoriste je bilo nocn amora koja je pre bila primerenija nekoj zabiti u Rumuniji iz vremena pre pada Causeskua nego "rok ili sta vec" klubu u zemlji koja je nekad bila najnaprednija u Istocnoj Evropi. Problem je u tome sto mi danas imamo samo ta "fensi" mesta koja daju bilo kakav privid, makar vizuelno, da se nismo skroz sroljali. Ako vec prave heavy metal mesto neka to ne bude sklepano i zbrljano. U pola andergraund klubova u svetu 95% tih posetilaca ne bi uslo jer bi na vratima stajale takozvane "doors bitches" i rekle ovi ne mogu. A ne mogu jer su totalni seljoberi koji su em pogresno obuceni, em ne umeju da se ponasaju.
    E sad da li ce hard rock kafe biti bolji ne znam stvarno ... Toliko o tome.

Sve gledas mracno brale. Al vidis to da nema dosta mesta gde se ne pustaju narodnjaci sam cuo vec dosta puta. Ili samo ti ljudi ne sprataju dovoljno, a iz svojih soba ogovaraju lokale u kojima nikad nisu ni bili. No svako ima pravo na svoje misljenje.

A meni na primer uopste nije bitno da je neko nafurano mesto sa mermernim figurama po plafonu. Secam se kad smo bili klinci, isli smo u neki bilijar-kafic. Sedeli smo u krugu na patosu...da patosu i to mi je bio jedan od najboljih lokala. Steta sto ne postoji vise. Mada bi sad verovatno drugacije gledao na stvari.

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 00:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor