Adobe premiere plug-in
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Adobe premiere plug-in

Obećava
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Adobe premiere plug-in

Zna li neko gde ima neki plugin da se download-uje kojim cu da mogu da odstranim pozadinu(recimo po boji) nesto na principu color recognise!!!
    u premiere
    Nemoj da se zezate nego da napisete znam da znate

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

A zasto ne bi koristio Chroma Key tehniku, koja je btw. vec implemenitrana u premieru?

Obećava
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano chroma key

pa hvala puno nisam znao da se to tako zove

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Administratore,, nemoj se naci uvredan ali u zadnje vrijeme me postovi tipa ovih gore "posebno od nekih ""novih clanova"" " mnOooooooooogo nerviraju...

Zasto?? Pa od kako se ja nalazim na krstarici dosta je clanova trudilo se da odgovori i da pomogne sto jos mnogi i cine sa ciljem da daju odgovor i rjesenje sto se potvrdilo i ovom zadnjem pitanju... Sve cesce nailazimo na recenice ili odgovore tipa

"necu da ti kazem" sto nisi ovo ili ono a ne vezano je za pitanje i slicno..

Pitam Vas moze li ovome da se bar malo stane u kraj jer stvarno ne mogu da vjerujem da ljudi mogu da budu takvi..

Sjecam se vremena kada sam i sam u mnogo toga trazio odgovor i dobijao iskreno ispravno i rjesavao probleme za koje sam pitao...

Zasto se ovo desava i moze li se ovo da nekako skida??
    Ne ocekujem nista posebno ali bi mi bilo zao da se ovaj forum kojeg nesto posebno gotivim tek tako pretvori u nista...

Mnogo ljudi mi je ovde pomoglo i mnogima se trudim da pomognem ali ove nebuloze ne dolaze od provjerenih clanova foruma krstarica..

Nadam se u bolje.. Pozdrav GZ.

Zainteresovan član ljubomir47 (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Zaista,odgovori tipa "znam,ali neću da ti kažem"su apsolutno neozbiljni i neodrživi i potsećaju na razgovore razmažene dece u obdaništu!Pridružujem se mišljenju GZ-a da se ovakvim istupima ozbiljno devalvira nivo našeg foruma,na kome,bez ikakve sumnje,mogu da se nauče mnoge korisne stvari.Uglavnom,mnoge stvari u oblasti računarstva saznao sam i naučio upravo na ovom forumu,ljubaznošću njegovih članova,pa je stoga forum za mene postao mesto na koje prvo dolazim kada krenem na internet,a ponekad i jedino.Zato molim pojedine članove za malo ozbiljnosti,a zdrav i pametan humor je uvek dobro došao,ali ne u stilu "znam,ali ...".
    Sve vas pozdravljam.

Obećava
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Mozete da pricate sta ocete ali nisam ja ovo poceo. Ja postavim temu a ono mi se prave pametni i zezaju sto pitam neke lake stvari. 'BokeyDJ' mi je drug iz odeljenja i '98alokinj' pa se zato zezamo , nikome drugom nisam ovo slao.Zato nemoj da se pravite pametni. :x

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne pravi se ovde niko pametan.. Ko od ljudi sa foruma zna ko je sa kim i kom razredu.. Ako zelite da se zezate imate lijepo da izaberete chat i raspalite koliko hocete.. Nije lijepo kada se vide ovakvi odgovori na jednom forumu..

Nije zeza losa ali nije ni na mjestu, te kritike a vidim da ste mladi momci bi trebali malo vise da shvatite kao dobronamjerne.. Poz.

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

@lazacar2005

ne bi da ulazim u dalje rasprave, mozda nisam upravu ali najverovatnije si postavio pitanje na koje je odgovor lak a i ono najvaznije,DAT JE NA FORUMU VEC PAR PUTA samo treba malo potraziti.

Kao sto je i sa ovim pitanjem jednim delom slucaj...

Mislim da sam ja ranije postavio slicno pitanje a i postavio sam link ka sajtu gde ima dobrih video tutova i prakticnih resenja.
    Malo pretrazi forum.
    Ako to ne pomogne potrazi ovde:

www.videohelp.com

A ne bi bilo na odemt i malo google pa "adobe premiere chroma key tutorial" ili nesto slicno.

Poz.

Slične teme

1. Opet Adobe Premiere
    Autor BokeyDj u forumu Softver
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 18.02.2005., 10:34
  2. ADOBE PREMIERE PRO
    Autor ahila u forumu Multimedija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.10.2004., 00:36
  3. Adobe Premiere
    Autor karlo u forumu Softver