Maja Volk je KeWa!

Ja sam oduvek mentalno zrelija od mm iako sam mlađa od njega. To je normalno. A ti mladići što idu s matorkama, to može da bude samo iz interesa, makar oni bili isključivo seksualne prirode, mada su pre materijalne.

P.S. Maja je zaista carica.:ok:
 
Sta je tema Maja Volk i/ili veze mladjih muskaraca sa starijim zenama?
Inace, ja sam je skoro gledala/slusala u emisiji kod Ivana Ivanovica i ostala paf...od podatka da se sluzi sa 20 jezika, 6 aktivno koristi, imala karcinom prije nekoliko godina, izborila se s tim, predaje cini mi se na 4 faxa, svira gitaru, pjeva predivno (bar ono sto sam cula-jos na japanskom), ima humora, izgleda odlicno, ima stila i drzanje i...stvarno je svestrana osoba, vrijedna itekakvog postovanja...
 
Morao sam da pogledam na netu ko je Maja Volk. Pa Ok, žena upravo izgleda kao da ima 51 godinu. Jedino što vodi računa o sebi. Valjda je normalno, s obzirom na to da je javna ličnost.
Ima ovde na forumu mašala takvih primeraka, pa ako si ljubitelj kreni u akciju na PP.

Na pravom si mestu, ne menjaj kanal.
 
Morao sam da pogledam na netu ko je Maja Volk. Pa Ok, žena upravo izgleda kao da ima 51 godinu. Jedino što vodi računa o sebi. Valjda je normalno, s obzirom na to da je javna ličnost.
Ima ovde na forumu mašala takvih primeraka, pa ako si ljubitelj kreni u akciju na PP.

Na pravom si mestu, ne menjaj kanal.

ajd ne nagovaraj decka na blud :)
 

Back
Top