odbojkasi
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: odbojkasi

makica1980
    Guest

Podrazumevano odbojkasi

Cao!Trebaju mi fotke dvojice odbojkasa:Jovana Markovica(igrao pre za Vojvodinu)i novog korektora Budvanske rivijere Vladimira Jekica!Je l' zna neko gde mogu da nadjem te fotke?
    Pozdrav svima,
    Makica :wink:

odbojkasica_vanja
    Guest

Podrazumevano pozdrav svim sportistima

cao svima,evo ja sam prvi put na ovom forumu. vidim nema nesto zainteresovanih za odbojku. bas steta to je po meni najbolji sport. a sto se slika tice mozes ih naci na www.google.com i ako tu nema onda nema nigdje jer tu mozes naci bas sve sto te zanima

Guest

Podrazumevano

pa nije bas da nema zainteresovanih, ali nas je u svakom slucaju malo... na sajtu B92 ima malo odbojke na forumu, a mozes utiske o utakmicama i rezultatima da razmenis na njihovim komentarima...
    8)

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sve slike probaj da nadjes na sajtu www.uoksl.org.yu a tamo imas i linkove za svetsku i evropsku federaciju pa ces sigurno tu naci njihove slike.

vrabvrab
    Guest

Podrazumevano odbojkas iz loznice

ja imam 14 godina vec 6 godina treniram u lokalnom klubu a sledece godine ulazim u prvi tim.nadam se da iv igrate u prvom timu mislim da ljudi grese sto kazu da je atletika kraljica sportova.trnutno sam ludo zaljubljen u jednu ocbojkasicu.

odbojkas
    Guest

Podrazumevano kkkkk

uh ta odbojka

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kkkkk

Citat Original postavio odbojkas
    uh ta odbojka
    Zasto?!
    Odbojka je najlepsi ekipni sport.

brund
    Guest

Podrazumevano odbojka

Nasi odbjkasi s bas dobri.Jednom su isli u finale protiv Brazila , ali je sudija sudio u njihovu korist.Jel postoji odbojka 6 na 6 za PC.

Bela_Zajecar
    Guest

Podrazumevano odbojka je najbolja!

volim odbojku i treniram jr vec 23 godine ka tehnicar!zao mi je sto nisam ranije pocela!odbojka je predivan sport u kome svako zna svoje mesto i funkciju,a kada vise ljudi pruze svoj maximum fizickih i psihickih mogucnosti u odbojci,to je onda prava stvar!

Bela_Zajecar
    Guest

Podrazumevano odbojka je najbolja!

volim odbojku i treniram jr vec
    3 godine ka tehnicar!zao mi je sto nisam ranije pocela!odbojka je predivan sport u kome svako zna svoje mesto i funkciju,a kada vise ljudi pruze svoj maximum fizickih i psihickih mogucnosti u odbojci,to je onda prava stvar!

Guest

Podrazumevano Ljudi aj pomagajte

Vidim obozavaoci odbojke...welcome to the club...
    I ja sam jedna odbojkasica..xexexe..
    Nego aj mi pomozite da negde otkopam arhivu novina "Vecernji list" od 1. septembra 2002...
    Bilo je prvenstvo "Sest nacija"...treba mi clanak...

Početnik
    Učlanjen
    16.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da li neko zna zasto Travica nije pozvao Mijica i Mestera za Svetsku ligu???

marija_bgd
    Guest

Podrazumevano ...

Citat Original postavio dorcolka
    da li neko zna zasto Travica nije pozvao Mijica i Mestera za Svetsku ligu???
    Po meni Mester i nema sta da trazi u reprezentaciji, sav je nekako smoren i mislim da imamo mnogo kvalitetnijih igraca koji igraju na poziciji srednjaka.
    Sto se Mijica tice, to mi stvarno nije jasno, mada ni Rosic nije los i verujem da ce ga kvalitetno zameniti.
    Toliko od mene...
    POZDRAV

ghj
    Guest

Podrazumevano ccc

kukuuuuuuuuuuuuuuuu

marija_bgd
    Guest

Podrazumevano Re: ccc

Citat Original postavio ghj
    kukuuuuuuuuuuuuuuuu

A sto kukuuuuuuuu?

Kaca_Kg
    Guest

Podrazumevano

Bela,slazem se sa tobom.Odbojka je dobar sport.Ja je treniram vec 6 godina,kao tehnicar.Obozavam odbojku i verovatno cu profesionalno da se bavim odbojkom.Pozdrav za sve u forumu!

IKI & IKI
    Guest

Podrazumevano

Slazem se sa vama!!!!!!!!!!!!Odbojku treniram tek 2 godine ali je volim. Imam pitanje za sve koji treniraju: KAD SLOMIS PRST KOLIKO DUGO NE MOZES DA IGRAS??????????????????

mildim
    Guest

Podrazumevano odbojka

steta ja sam u odbojci mnogo dugo ali mester i vasa su sami trebali da se zahvale kao sto je to uradio majstor brdja, boba, dzigi, "TIGAR Vanja" itd

Kaca_kg
    Guest

Podrazumevano

IKI & IKI,to bi trebalo pitati doktora,ali najmanje 3-4 meseca treba mirovati...Toliko od mene...

makica1980
    Guest

Podrazumevano

Mester i Mijic su OK,ali njihovo vreme je proslo,trebalo je sami da se povuku,jer ove sezone i nisu u nekoj formi!Ipak,smatram da Savez nije ispao fer,trebalo je da ih obaveste o tome,a ne da saznaju iz novina!

Guest

Podrazumevano Re: pozdrav svim sportistima

:wink:

Guest

Podrazumevano

da li si ti vanja gnjec

Slične teme

1. Odbojkasi na SP u Japanu ???
    Autor domacin_uzice u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 16:21
  2. odbojkasi, pomoc!