Profit masters

novosadjanka_b

Početnik
Poruka
25
Da li je neko mozda cuo za "Profit masters"?
Dobila sam mail od njih, sve zvuci fenomenalno, na netu ne mogu da iskopam nista lose o celom tom programu za laku i brzu zaradu, a sve zvuci suvise dobro da bi bilo istinito.
Da li neko mozda ima iskustva sa njima?
 
novosadjanka_b:
Da li je neko mozda cuo za "Profit masters"?
Dobila sam mail od njih, sve zvuci fenomenalno, na netu ne mogu da iskopam nista lose o celom tom programu za laku i brzu zaradu, a sve zvuci suvise dobro da bi bilo istinito.
Da li neko mozda ima iskustva sa njima?

Nemam iskustva sa njima, nisam čak ni čuo, ali odmah mogu da ti analiziram nekoliko stvari.
Ime - Profit Master -je debilno i odslikava pravu sale kompaniju koja različite gluposti prodaje sirotinji i neukima. U prilog ove tvrdnje ide i to da su te oni kontaktirali da bi ti zaradila lako i brzo...
Ovo je ili još jedna glupava piramida ili MLM firma. A tu nema ni lake ni brze zarade...
 
strani placenik:
novosadjanka_b:
Da li je neko mozda cuo za "Profit masters"?
Dobila sam mail od njih, sve zvuci fenomenalno, na netu ne mogu da iskopam nista lose o celom tom programu za laku i brzu zaradu, a sve zvuci suvise dobro da bi bilo istinito.
Da li neko mozda ima iskustva sa njima?

Nemam iskustva sa njima, nisam čak ni čuo, ali odmah mogu da ti analiziram nekoliko stvari.
Ime - Profit Master -je debilno i odslikava pravu sale kompaniju koja različite gluposti prodaje sirotinji i neukima. U prilog ove tvrdnje ide i to da su te oni kontaktirali da bi ti zaradila lako i brzo...
Ovo je ili još jedna glupava piramida ili MLM firma. A tu nema ni lake ni brze zarade...
Odmah mi je jasno koliko si neupucen!!!
Samo kad dajes sebi za pravo da komentarises na sve sto stignes, bez obzira na potpun nedostatak argumenata!!
Sugradjanko, ispitaj stvar malo bolje... ne slusaj ove " ja sve znam,a i bash sam pametan, sta mi fali" tipove.
poz
 
ok... mozda sam malo bila prestroga... pogledala sam sta je.. i posto se razumem u te stvari...baby, to je cista nelegalna piramida, koja je davnih dana provaljena... to se zove " prodavanje magle"... recimo u Becu je pre nekoliko godina to isto radjeno, s tim sto je zamisljeno kao "poletanje aviona" (nije ni vazno...) Uglavnom, cim neko zaradjuje od tvog upisa( clanarine), a ne ide kompaniji, odmah znas da je piramida (citaj ilegala)... So, ako ti neko ponudi MLM , ako te to interesuje, to je ok... ali ove stvari su davno zabranjene...
poz 8)
 
da se i ja ukljucim u diskusiju. Profit masters je vjerovatno jedna od mnogih ideja koji rade na principu brza zarada. Zaraduje samo onaj koji ju je osmislio. Takvih stvarih ima na zapadu i previse. Ljudi su na zapadu dosta isprevarani s tim brzim zaradama i te stvari kad dolaze na mail ili u postu odmah brisu ili bacaju u kantu za smece. Te ideje se sad prenose na istocnu evropu.
Nas covjek je lakomislen i dosta lako povjeruje u takve stvari.
 
hvala na savetima i sama sam skontala sta je u pitanju,tek po pozivu iz amerike!
nisam od onih lakomislenih kao sto je neko naveo,vec od onih sto misle da sve treba probati,pa tek onda komentarisati.
malo sam svrljala po netu i videla o kakvoj je "ideji" rec-svaka cast izumitelju,ali ne bih nasedala :)
 

Back
Top