looking for some answers

1. mislim da ti je neophodan kolposkopski nalaz obaveznooooo :!:
2. zar ne mislis da bi trebalo da tom decku kazes za kondilome, s obzirom na to da si ih dobila od njega? Ko zna koliko devojaka ce (ako jos nije) unesreciti k'o tebe?!
3. sad je na dr ili WDW red da ti kao doktorke odgovore :wink:
 
Da u pravu si, tema je krajnje iscrpljena.
Mislim da strasnu gresku pravis stalnim menjanjem lekara, i ne znaci ako neko radi u dz da ne moze da ti pomogne, niti ti je odlazak na skupu intervenciju znak sigurnog izlecenja a o ne spominjanju decku kondilome ,to je posebna prica.
Moj ti je savet da uzmes uput za GAK Visegradska, i da odes kod prof. dr Kesic.
Zena je genije za tu oblast, prijatna, pravi profesionalac, sa njom si u sigurnim rukama.
Sve najbolje!
 
Nije mi jasno ako ti je papa pokazao trecu grupu to nije dobro pa se raspitaj sta da radis.Ja mislim da je tada biopsija jedini pokazatelj pravog stanja ali moras ponoviti papa test jer veruj mi danas olako neke laboratorije rade ovaj test.Preporucujem ti doktorku Vukoje na ginekologiji VMA.To uradi sto pre nemoj cekati.Pozdrav
 
Dakle svi su ti vec sve rekli, pa ja samo da dodam ono sto stalno drvim svima - KONDOM, kondom i kondom, pod obavezno, od sada pa za sva vremena do pravljenja bebe. A sto se kondiloma tice i PAPA nalaza, ili ono sto ti je Dr rekla na GAKu ili GAK Narodni Front, prijemna ambulanta, Dr Zagorka Milovanovic, ili Institut za majku i dete, ginekolosko savetovaliste za mlade, Dr Kaca Sedlecki; prvo razgovor, detaljan pregled i dijagnostika, a onda utvrditi strategiju i drzati se iste. Kondilomi se jako tesko lece, cesto recidiviraju i devojke (zene) se jako napate dok se toga rese, tako da tvoj slucaj nije po tome jedinstven. ODluci se sa lekara (treba ti uput iz DZ ili placas pregled oko 350 dinara mislim, bar na Frontu) i kreni iz pocetka.
Pozdrav
 

Back
Top