N. P. OTPOR - kakva fora...
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: N. P. OTPOR - kakva fora...

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano N. P. OTPOR - kakva fora...

Bilo je davno, ali sad mi pade na pamet:
    Kako ste reagovali na saopštenje t.zv. NARODNOG POKRETA "OTPOR" da oni više nemaju razloga da postoje, da je njihova misija ispunjena i da se priključuju DS-u?
    Da pojasnim pitanje:
    Isti su se izjašnjavali kao stranački neopredeljeni i delovali "u ime naroda".
    I kako su oni, kao takvi, ispunili misiju?

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Ponestalo para nakon slanja gradjanina Slobodana M. u Hag, a od neceg se mora ziveti.

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Ееее, давно беше то сећам се ја А баш су лепо извршили ту превару. Али добро, неко је морао да скине Слобу (како смо се тада ложили на лепљење плаката ). Очигледно је ко стоји иза њих када се види Украјина, па дај, исти знак, иста прича, све исто. И код нас су причали да је Мали Марко секао људе моторним тестерама (да се разумемо ја ни тада нисам веровао у те приче, али има много оних који и даље верују )

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

ako poznajete nekoga iz Požarevca neka vam ispriča ko je i šta je radio...tako da ne pričajte napamet...please!!!
    Neka Marko kulira tamo gde je...bolje mu je...gov.ance džibersko...

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Ma pusti Marka, on je ipak bio gori od vecine njih. I nije sekao, vec samo pretio. A zanimljiva je i prica za otvaranje "Madone": nosio gajbice da zaradi pare. Probao i ja, i vala zaradio, 1500000 (i slovima jedanmilionpetstotinahiljada) ... para dinarskih.

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    ako poznajete nekoga iz Požarevca neka vam ispriča ko je i šta je radio...tako da ne pričajte napamet...please!!!
    Imam tamo rodbinu, a i sluzio sam tamo u vscg...
    Ziva istina za sve sto pricaju,samo nije mu bila omiljena testera vec 9mm.
    Predsednicko dete sta ces...Ko zna kakvi bi mi bili da smo nosili gajbice :wink:

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

postaću budista verovaću u reinkarnaciju i u sledećem životu biću pred. dete najmanje
    javim ti kako je...

Primećen član Glas Sauronov (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Kako bre nemaju razloga da postoje. A sta je sa militantnim krilom koje sprovodi "projekat uvodjenja demokratije u Ukrajinu"

E zbog takvog miniranja Majke Rusije, parama mrskih imperijalista, ja NECU glasati ni za sta liberalnije od DSS-a osim ako na svojoj kozi ne osetim eventualne posledice eventualne nesaradnje sa Hagom.

Moze mi se...

Podrazumevano

Citat Original postavio Glas Sauronov
    Kako bre nemaju razloga da postoje. A sta je sa militantnim krilom koje sprovodi "projekat uvodjenja demokratije u Ukrajinu"

E zbog takvog miniranja Majke Rusije, parama mrskih imperijalista, ja NECU glasati ni za sta liberalnije od DSS-a osim ako na svojoj kozi ne osetim eventualne posledice eventualne nesaradnje sa Hagom.

Moze mi se...
    Mene boli tuki za majcicu Rusiju, nisu mi nista pomogli kad su nas bombardovali ameri...
    Ma mogu i ameri i rusi(ne narodi vec ovi sto strategisu) da mi se pop* mud* ko zec kelerabe.

I necu da glasam nizasta manje liberalno od ds-a 8)
    moze mi se

Primećen član Glas Sauronov (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Boli i mene tuki za sve one koji u Srbiji vide "klerofasizam".
    Ma jedva cekam pravoslavnu dzamahiriju

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

fora?

kako ovde ljudi imaju kratko pamcenje

u otporu sam od 99, OK je spoj sa DS-om, al nije da vishe nema posla.

al tuzno je... sto nema za koga chovek da se bori. pogleda chovek ovaj post...
    ma svaki komentar je suvishan

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio crow
    fora?

kako ovde ljudi imaju kratko pamcenje

u otporu sam od 99, OK je spoj sa DS-om, al nije da vishe nema posla.

al tuzno je... sto nema za koga chovek da se bori. pogleda chovek ovaj post...
    ma svaki komentar je suvishan
    ...sto se moze reci kada covek i vas pogleda. Nego da lepo sacekamo 50 godina (ako i docekamo) pa da svi pricamo partizanske (cetnicke ili neke druge, svejedno) price.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Evo ja poznajem nekog iz Požarevca. Imam tamo i rodbinu. Moj brat poznaje Marka. Moja snajka je sedela u klupi sa Milicom, Markovom ženom. Marko nije radio ništa što današnji Markići ne rade. Ne mora niko da mi ispriča ko je i šta je radio, bio sam tamo, video sam... Ono što ti želiš da se desilo, ne mora da znači da se stvarno dešavalo.

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

[quote="Groucho_Marx"]
    Evo ja poznajem nekog iz Požarevca. Imam tamo i rodbinu. Moj brat poznaje Marka. Moja snajka je sedela u klupi sa Milicom, Markovom ženom. Marko nije radio ništa što današnji Markići ne rade. Ne mora niko da mi ispriča ko je i šta je radio, bio sam tamo, video sam... Ono što ti želiš da se desilo, ne mora da znači da se stvarno dešavalo.[/quote]
    ispada da lažem???
    e Gručo nemoj...bolje.
    jednostavno...nemoj...

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

a to što tvoj brat poznaje Marka a snaja Milicu ne znači da marko nije zloupotrebljavao...debelo...ono što je bio...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Nisi dobro pročitala. I ne ispada da lažeš, jer nisi ni rekla ništa konkretno što bih mogao da pobijem rečima. Napisao sam da on nije radio ništa što i ostali 'markići' nisu radili. Ako hoćeš, mogu da te upoznam i sa dva bivša i manja 'markića' iz bg-a. A mogu i da ti pričam anegdote o njihovim zgodama i nezgodama kojima sam prisustvovao. Ali to opet nema veze ni sa sps-om, ni sa jul-om ni sa time ko je bio njihov tata. Ima veze samo sa vlašću, kućnim vaspitanjem i 'primanjem' okoline. Što je najcrnje, mali markići još uvek postoje. I postojaće sve dok postoje uslovi koje sam spomenuo. Tako da ne vidim smisao pljuvanja.

I uzgred, pošto je to neko spomenuo, Marko jeste nosio gajbe, ali ne u Madoni nego u jednom kafiću u centru Požarevca. Ne želim ovim da branim njegov lik i delo, ni bilo šta što je kasnije postao i radio, ali time što je sa 15, 16 nosio gajbe (gajbe, a ne 'gajbice' - to zna svako ko ih je nekad nosio) pokazao je da je odgovoran i vredan čovek. Što se ne može reći za gomilu lezilebovića kojima je životni smisao doživotno studiranje, blejanje po internetu i pljuvanje tudjih života.

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Citat Original postavio Groucho_Marx
    Nisi dobro pročitala. I ne ispada da lažeš, jer nisi ni rekla ništa konkretno što bih mogao da pobijem rečima. Napisao sam da on nije radio ništa što i ostali 'markići' nisu radili. Ako hoćeš, mogu da te upoznam i sa dva bivša i manja 'markića' iz bg-a. A mogu i da ti pričam anegdote o njihovim zgodama i nezgodama kojima sam prisustvovao. Ali to opet nema veze ni sa sps-om, ni sa jul-om ni sa time ko je bio njihov tata. Ima veze samo sa vlašću, kućnim vaspitanjem i 'primanjem' okoline. Što je najcrnje, mali markići još uvek postoje. I postojaće sve dok postoje uslovi koje sam spomenuo. Tako da ne vidim smisao pljuvanja.

I uzgred, pošto je to neko spomenuo, Marko jeste nosio gajbe, ali ne u Madoni nego u jednom kafiću u centru Požarevca. Ne želim ovim da branim njegov lik i delo, ni bilo šta što je kasnije postao i radio, ali time što je sa 15, 16 nosio gajbe (gajbe, a ne 'gajbice' - to zna svako ko ih je nekad nosio) pokazao je da je odgovoran i vredan čovek. Što se ne može reći za gomilu lezilebovića kojima je životni smisao doživotno studiranje, blejanje po internetu i pljuvanje tudjih života.
    ne razumem...ti si Gručo rešio da se svađaš sa ili šta?
    mislim udaraš malo nisko...to za ovu poslednju rečenicu...inače štomi tako nisi rekao jesenas kada smo se videli...
    ali recimo da si u pravu i za svoje večito studiranje se stidim...samo mi je žao što ti onomad kada smo se videli nisam ispričala šta sam ja svašta radila...ali ja nisam uspela da od kopanja na njivi kupim posle Madonu...samo napr. za jedno leto Encikopediju živih religija...
    ovo postaje suviše lično...
    uživaj Gručo a mene zaobiđi.

a što se Marka tiče obećala sam nekom da neću navoditi imena i događaje....samo sam zato nedoređena.
    prijatan dan ti želim.

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Nadam se da sa ovim nisi mislio da uvredis mene licno, kao nekog ko je i postavio to o nosenju gajbica (to sto ljudi kazu gajba piva, neka im, za mene je gajbica sve sto je lakse od 25 kg. I ne zanima me sta je on pokazao time, mozda ih je nosio za opkladu, problem je u tome sto je on to naveo kao izvor sredstava sa kojima je otvorio diskoteku (nije rekao nista u stilu od tih para je samo poceo i sl.) i jos je dao svoju konstataciju da bi svaki 20-godisnjak u Srbiji koji nije zaradio milion maraka trebao da se ubije.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja mislim da si zadnjim postom sve reko
    a jel mogu nesto da te zamolim?
    aj pokupi ove tvoje poshtene radnike po srbiji, ove sto brane lik i delo svetog nam marka, i josh svetijeg mu oca, pa lepo u Moskvu kod marka u posetu.

i ne mora ni da se vracate...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Gigule - stvarno nisam mislio na tebe. Ali stvarno mi to nije palo na pamet, čak sam i zaboravio da si ti u k.v.a :? I čak i sad kad sam se setio toga, uopšte ne mislim da si ti jedna od onih koji su lezilebovići sa životnim smislom kojeg sam spomenuo. Ako ti pomaže, ni ja nisam završio fax, niti imam tu nameru.
    A u vezi kopanja njive... Od petnaestak poslova koje sam radio, radio sam i to, okopavao kukuruz i šećernu repu, u srednjoj školi. A nosio sam i gajbe i mnogo teže stvari. Samo mi ponekad zasmeta kad neko ko u životu nije podigao ništa teže od kašike, loopa gluposti o nekome ko je barem nekad radio nešto. I ovo se opet ne odnosi na tebe.

DisMisaL - U pravu si, nisam mislio da uvredim tebe lično. Ali kad preneseš 200 takvih 'gajbica' javlja se zanimljiv fenomen - prestaješ da im tepaš i počneš da ih zoveš 'gajbe' Toliko o deminutivu. Nigde nisam čuo da je on to naveo kao izvor sredstava za diskoteku koju je iznajmio. I nisam čuo da je to rekao za dvadesetogodišnjake, ali i ako jeste, podsećam te da sam napisao da ne želim da branim ono što je kasnije (posle 16-e) radio.

crow - 'poslednjim' a ne 'zadnjim' Mislim da tebi zapravo i nemam šta da napišem, osim da te uputim da ponovo pročitaš ono što sam napisao, a ti citirao.

Slične teme

1. OTPOR! PONOVO!
    Autor zeksiv u forumu Politika
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 12.12.2008., 21:17
  2. ENA - novi OTPOR!
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 23:56
  3. OTPOR
    Odgovora: 20