FOR MEN ONLY

E pa neverovatni ste!!! :D
Zar ne vidite da je u pitanju decharac koji ne moze da dobije objasnjenje od roditelja, ne snalazi se na internetu da nadje odgovor, a prijatelji pubertetlije ga nalagali, pa bi on od vas 'pametnijih i starijih' da dobije bar neku informaciju... ne ismevanje.
I sta se to desava, vidim da ljudi kad odu na drugi podforum i postave pitanje (kulinarstvo, hobi, kompjuteri), dobiju odgovor, ovde cesto dobiju samo ismevanje ili, u najboljem slucaju, laku ironiju.
I ma koliko se ovde iskusni hvalili da su neverovatni ljubavnici, deca vam pojma nemaju!!!
Slavik, od masturbiranja ti nece ud narasti,ali je masturbacija u tvojim godinama sasvim normalna, uzivaj u njoj, ali ne nadaj se da ce povecanju polnog organa.
A tvoj naslov 'Only for Men', prevario si se, ovde oni znaju samo da se hvale, pomalo vredjaju, dokazuju svoj machizam ali ne i da te posavetuju, ili da ti objasne!
 
kojote:
hanibal77:
idi na savremenog muskarca onda.ali svakako ce svi da te zezaju
...Pazi hanibala, šta je ona znala!
Da ide na muškarca, i to savremenog pride, sa qrcem u rukama?! Pa ti nisi no... :roll:
Mislim da je ovaj slučaj, ovakav kakav je, više za ženski kutak :roll:
:wink:

Ne kojote, decko je vec postavio to pitanje u savremenom muskarcu, smislenog odgovora nije bilo!
On je trazio odgovor od 'iskusnog i ozbiljnog muskarca', ocigledno je i stidljiv i zbunjen, medjutim, sve sto je vezano za sex izaziva i kod tih 'iskusnih', samo cerekanje i zezanje, a daaaaaaaaaa... tako su se pametni i iskusni rodili!
Zalosno je sto ne umete da objasnite ono s cim se hvalite! Uostalom, decko nije vase dete, objasnite mu , vezbajte, jer ce sutra VASE dete postaviti to pitanje, a vi cete se i dalje cerekati???
 
mishica:
kojote:
hanibal77:
idi na savremenog muskarca onda.ali svakako ce svi da te zezaju
...Pazi hanibala, šta je ona znala!
Da ide na muškarca, i to savremenog pride, sa qrcem u rukama?! Pa ti nisi no... :roll:
Mislim da je ovaj slučaj, ovakav kakav je, više za ženski kutak :roll:
:wink:

Ne kojote, decko je vec postavio to pitanje u savremenom muskarcu, smislenog odgovora nije bilo!
On je trazio odgovor od 'iskusnog i ozbiljnog muskarca', ocigledno je i stidljiv i zbunjen, medjutim, sve sto je vezano za sex izaziva i kod tih 'iskusnih', samo cerekanje i zezanje, a daaaaaaaaaa... tako su se pametni i iskusni rodili!
Zalosno je sto ne umete da objasnite ono s cim se hvalite! Uostalom, decko nije vase dete, objasnite mu , vezbajte, jer ce sutra VASE dete postaviti to pitanje, a vi cete se i dalje cerekati???
...Ja ne ulazim u to jeste li ili nije, dotični "dečak" ozbiljan u postavljanju pitanja.
Ako si primetila, ja se zekim sa ovom kučkom, ovom frajlicom
koja ga šalje, ISTO KAO I TI, na pogrešno mesto...
Ovo je vise stvar za psihologe, sexologe...nego za nas, savremene zayebante...
U tu grupu ubrajam i tebe, Džerika...sad ću da pustim svog mačora na tebe...
8)
 
kojote:
...Ja ne ulazim u to jeste li ili nije, dotični "dečak" ozbiljan u postavljanju pitanja.
Ako si primetila, ja se zekim sa ovom kučkom, ovom frajlicom
koja ga šalje, ISTO KAO I TI, na pogrešno mesto...
Ovo je vise stvar za psihologe, sexologe...nego za nas, savremene zayebante...
U tu grupu ubrajam i tebe, Džerika...sad ću da pustim svog mačora na tebe...
8)

Ma ne saljem ga ja nigde, da mogu, poslala bih ga nejgovom tati :lol: , ali ko zna kakav mu je otac kada ne sme da ga pita. A da se radi o klincu, pa to se vidi iz stila pisanja, pravi se grub, hladnokrvan (muskarac, jel' :wink: ), ustvari je sav uplasen. I nije to stvar za sexologe, pa ima 16 godina, jos ce mu se polni organi razvijati, nije ni za psihologe... ma hajde, i mnogi 'zreli' muskarci su zabrinuti za velicinu, a ne sesnaestogodisnjak kojeg je isprepadao malo 'krupniji' drug.
Ok, i ja volim da se zezam svaki put kada mogu, ali kada osetim da nekom zaista treba objasnjenje, pomognem koliko mogu, ako mogu, ali ga ne ismejavam.
I samo da znas da se ne bojim tvog machora... moj je strasniji! 8)
 
E, al' pazi nemora da znaci da ne povecava!!!
Odkud znate da bi vam bio bash isti toliki da ga niste tolike silne godine davili ko zmiju?
Mislim sto moguce je, profesionalna deformacija, ko teniserski lakat, tamo vuce centrifugaona sila, ovde ruka... nije bitno kako vazno da vuce i izvlaci :twisted:
Jos, ako se to muski stisne i protrese, a ne ko neke ribe kad ga uvate sa tri prsta! Kao, jaooo vidi ga kakav je...
Yebiga, neki imaj dvanesticu neki dva'estcetvorku, treba ih pitati koliko su se cesto druzili sa malishom... :roll:
:twisted: :twisted: :twisted:
:lol:
 
mishica:
E pa neverovatni ste!!! :D
Zar ne vidite da je u pitanju decharac koji ne moze da dobije objasnjenje od roditelja, ne snalazi se na internetu da nadje odgovor, a prijatelji pubertetlije ga nalagali, pa bi on od vas 'pametnijih i starijih' da dobije bar neku informaciju... ne ismevanje.
I sta se to desava, vidim da ljudi kad odu na drugi podforum i postave pitanje (kulinarstvo, hobi, kompjuteri), dobiju odgovor, ovde cesto dobiju samo ismevanje ili, u najboljem slucaju, laku ironiju.
I ma koliko se ovde iskusni hvalili da su neverovatni ljubavnici, deca vam pojma nemaju!!!
Slavik, od masturbiranja ti nece ud narasti,ali je masturbacija u tvojim godinama sasvim normalna, uzivaj u njoj, ali ne nadaj se da ce povecanju polnog organa.
A tvoj naslov 'Only for Men', prevario si se, ovde oni znaju samo da se hvale, pomalo vredjaju, dokazuju svoj machizam ali ne i da te posavetuju, ili da ti objasne!

Respect za ovakav odgovor...
 
MUDRICA:
Slavik:
Prosta pitanje za muškarce:DA LI MASTURBIRANJE POVEĆAVA PENIS.Nadam se da je sve jasno.

:shock:
buahahahahahahaha
:lol: :cry: :lol:

$ta se ti smeje$? da nisi probala sa svojim penisom? :D

naravno da povecava.. nauchno dokazano.. ali nisu ti to mi$ici pa da ih nabilduje$.. povecanja su minimalna.. u svakom sluchaju ne smanjuje se!

no, po$to se nisi rodio Qrat ko ja morace$ da da$ neke pare da ti moderna medicina sredi taj problem :)

 

Back
Top