Sta biste volelli da budu u znaku vasa deca?:)
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: Sta biste volelli da budu u znaku vasa deca?:)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Sta biste volelli da budu u znaku vasa deca?:)

Daklem,pitanje je jasno.
    Ja bih volela da jedno od dece bude BLIZANAC/SKORPIJA(musko dete),a zensko bih volela da bude STRELAC/SKORPIJA.To mi je nekako najbolja kombinacija(svakako po mom misljenju).
    Pozdrav
    Oliji

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ja bih volela da imam 3 dece: 2 decaka i devojcicu. volela bih kad bi jedan decak bio rak/blizanac, drugi ovan/bik, a devojcica lav/bik, ili bik/skorpija, ili mozda bik/strelac.

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano

Meni su negde procitali da cu imati petoro dece. Jedino bih voleo da je prvo musko a ostalo mogu da budu i devojcice i decaci svejedno mi je. Sto se tice znaka....nek su oni zivi zdravi i pametni (na mene ) i bice sve ok koji god da su znak :wink:

Aktivan član kalliope (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ne razumem se bas, za razliku od vas, u sve karakteristike odredjenog znaka.
    nekako bih ipak vole la da mi dete bude blizanac.
    moze i devica

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

musko: Strelac, Vodolija, Skorpija
    zensko: Blizanac, Lav, Bik
    *Mozda eventualno i Vaga , ne znam ih bas nesto, ali deluju ok.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

musko:vodolija ili mozda ovan
    zensko : vaga ili vodolija
    a stvarno ne bih volela da budu device ili ribe

Obećava
    Učlanjen
    13.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

ja ne bih volela da budu vodolije i blizanci
    sve, samo to ne

sanja
    Guest

Podrazumevano

ok mi je da zelite da vam se deca rode u odredjeno doba godine, tj. u odredjenom znaku, to i moze da se nishani.
    ali npr blizanac/skorpija, pa kakve su sanse da pogodite i podznak???

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

lako, mama izbaci dete u čas i dan kada astrolog to preporuči, dakle čeka pravi trenutak
    bebi viču ček nemoj saaaaad bićeš Bik!!!!...ili nemoj još još još neću dete u podzaku Vage!!!!

e sad ako se zeznu ne znam da li poklone dete nekom pa prave idealno ili ipak eto zadrže...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    lako, mama izbaci dete u čas i dan kada astrolog to preporuči, dakle čeka pravi trenutak
    bebi viču ček nemoj saaaaad bićeš Bik!!!!...ili nemoj još još još neću dete u podzaku Vage!!!!

e sad ako se zeznu ne znam da li poklone dete nekom pa prave idealno ili ipak eto zadrže...
    Hm... pa dobro, ne pisemo o tempiranju znaka, samo pisemo sta bi ko voleo... Ali ima i takvih slucajeva . Za Milju Vujanovic kazu da je upravo to uradila sa obe cerke (cini mi se da su dve cerke, nisam sigurna, zaboravila sam), obe su Vage, i to planski. To je vec, slazem se, krajnje debilno...

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

e sorry...ja sam se šalila...

moj brat je uvek govorio da ne voli Device a evo ponosni je tata dečkića koji je rođen u zn. Device he he pitaj ga sad da li voli Device...

...neka je svako dete "samo" živo i zdravo!

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Citat Original postavio Chiara
    Citat Original postavio gigule

Hm... pa dobro, ne pisemo o tempiranju znaka, samo pisemo sta bi ko voleo... Ali ima i takvih slucajeva . Za Milju Vujanovic kazu da je upravo to uradila sa obe cerke (cini mi se da su dve cerke, nisam sigurna, zaboravila sam), obe su Vage, i to planski. To je vec, slazem se, krajnje debilno...
    Milja ima ćerku i sina. A od Milje je prepisala "metod" Katarina Rebrača koja je natempirala da joj se ćerka rodi kao (e, sad me nemojte držati za reč) Škorpija/Lav ili Lav/Škorpija (mislim ipak ono prvo).
    E sad, da li je to debilno ili ne, zavisi od ljudi i nji'ovi' ćudi. A što se moje želje tiče, još malo ću da razmislim.
    Prvo sam pomislila da bih volela da mi ćerka bude rođena u znaku Bika ili Lava, ali onda sam srela čoveka svog života koji ne želi ni da čuje da mu ćerka bude neka Lavica (smatra ih promiskuitetnim, mada se ja ne slažem s tim). Tako mi ostaje da navijam za ćerkicu Bika (e, ako mi i tu neku dlaku nađe...).
    Sin definitivno Strelac
    O podznacima moram još mnogo da razmišljam...

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Muško dupli strelac, žensko dupli strelac...sa nekim lepim trigonima iz Ovna...

Početnik
    Učlanjen
    20.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Volela bih da mi zensko dete bude ili lav ili jarac, dok musko ili blizanac ili vaga, samo da ne bude rak!!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Musko lav, ovan ili jarac, zensko bik ili vaga.

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Ovan,Bik(zensko),skorpija,lav...neki od tih znakova...moze i zenska devica...

Obećava
    Učlanjen
    22.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Sta biste volelli da budu u znaku vasa deca?:)

Citat Original postavio Oliji
    Daklem,pitanje je jasno.
    Ja bih volela da jedno od dece bude BLIZANAC/SKORPIJA(musko dete),a zensko bih volela da bude STRELAC/SKORPIJA.To mi je nekako najbolja kombinacija(svakako po mom misljenju).
    Pozdrav
    Oliji
    .... mmmm... volela bih blizance u znaku lava i jos jedno dete u znaku strelca....

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Voljela bih da mi djeca budu lavovi, vodolije, ili eventualno blizanci...
    Vodolije su jako neobicne osobe, zive u svom svijetu, i tu njihovu (nasu) komplikovanost volim.
    Lavovi su jake osobe pune samopouzdanja, a to je upravo ono sto zelim svojoj djeci.
    A blizanci, pa, bar po osobama koje sam upoznala, jako su blage naravi i dobro bih se slagala sa njima. Jedino bi mi njihova osjetljivost, kao majci,tesko padala.

Aktivan član winnetou (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

uopste se ne razumem u karakteristike znakova, znam samo nesto malo.. ali zato znam da ne bih volela da mi sin bude devica!!! koliko sam upoznala muskih devica, svaki me je razocarao.. ali, i ako bude devica, lepo cu ja njega da naucim da ne radi tako nesto ljudima, kao sto su device meni.. mislim - da ne smara, i jos ponesto.. e, sad, ima izuzetaka, naravno, sve je genetski.. :wink:

Početnik
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

dize mi se kosa=)

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano JA

Pa ja bih baaaas volela da mi zensko dete bude STRELAC jer je to fantastican znak za zenu,dobar je za posao i putovanja ,a u podznaku BLIZANAC jer oni vole da uce i u toku svog zivota znaju dosta jezika,a lepo je biti obrazovan.A sto se tice muskog deteta... pa mozda BIK a podznak OVAN.

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano JA

Pa ja bih baaaas volela da mi zensko dete bude STRELAC jer je to fantastican znak za zenu,dobar je za posao i putovanja ,a u podznaku BLIZANAC jer oni vole da uce i u toku svog zivota znaju dosta jezika,a lepo je biti obrazovan.A sto se tice muskog deteta... pa mozda BIK a podznak OVAN. Ali posot su mi gledali natalnu kartu i rekli da cu imati jednojajcane blizance e onda vec neznam,bice kako bude..

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa kao prvo nek su ziva i zdrava
    a znate da sam citala kako su Aleksandru Makedonskom astrolozi prorekli cas ne rodjenja, nego zaceca :?
    i jos puno velikih ljudi je rodjeno tako, za neverovati
    Inace dete mi je riba devica i kao dete je jako razumno, pazljivo i slatko. kakva ce biti kad odraste ne znam.Mesec u strelcu kazu da je cini otvorenijom. Mislim da puno toga utice na jednog coveka,
    Zvezde, okolina genetika i sl. :shock:

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E da zaboravila sam reci, kako bi moja mama onda trebala biti zadovoljna sa mnom posto sam vaga
    Slatke, umiljate i radoznale. Ali plasljivei nesigurne. Kod njih treba razvijati veru u sebe.
    Zato je mozda dobro znati znakove svoje dece jer neke opste karakteristike postoje i da se zna na sta treba obratiti paznju kod odgajanja.
    Blizanci su hiperaktivni kao dece, a ni vodolije ne zaoztaju , zato naoruzajte se strpljenjem.Za lavove sam cula da treba drustvenim sportovima da se bave da bi razvili osecaj za drugarstvo a kod riba da im se razvija osecaj i za realan svet itd.

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio atenaellada
    musko:vodolija ili mozda ovan
    zensko : vaga ili vodolija
    a stvarno ne bih volela da budu device ili ribe

Potpuno se slazem sa tobom! Eventualno bih volela lava(jaki, samosvesni..) za dete(bilo decaka ili devojcicu), nikako jos i rakove(isuvise su "tihi" za moj ukus).

Slične teme

1. Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 27.04.2014., 00:27
  2. Jesu li i vasa deca ...
    Autor Koko u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.11.2007., 19:43
  3. da li vaša deca....
    Autor alejinad u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.07.2007., 03:43

Pravila za slanje poruka