Kada dobijate prvu erekciju?

kojote:
mile kuronjic:
... da li cim ugledate devojku ili kasnije kada se upoznate s njom ili ako vas ona licno ne natera na erekciju? :?:
...Cim ugledam devojku, digne mi se i kasnije kad se upoznajem sa njom, digne mi se i ako me ona licno...e kuronja, a kako to cura treba da me "licno ne NATERA na erekciju"?
Blentone jedan

8)


:D :D :D ...jaaaoooj nemojte da me ne naterate da neumrem
 
Snezna_kraljica:
kojote:
mile kuronjic:
... da li cim ugledate devojku ili kasnije kada se upoznate s njom ili ako vas ona licno ne natera na erekciju? :?:
...Cim ugledam devojku, digne mi se i kasnije kad se upoznajem sa njom, digne mi se i ako me ona licno...
8)
da pogodim, zatim, dok razgovaras sa njima preko telefona, osecas reakciju medju preponama... :roll:
...Za razgovor i telefone si u pravu, al' kazi mi - tacnije - objasni mi kako to muskarac oseca "reakciju medju preponama"? :)
Blentonko jedna. Ista si ko ovaj...ovaj bre, kuronja
8)
 
mislila je da pocnu da ti vibriraju butine ,u slucaju da pocnu kolena da ti se tresu od silnog uzbudjenja jeeeeeer siiii videeeeoooo onuuuuu stvar ...pa se sve jadan prepadnes ....sta ces ima neki sto nesmeju ...plasljivi na pip pip -administratoru sama sam se cenzurisala da mi nebi stavljao one sljokice :wink:
 
avesic:
mislila je da pocnu da ti vibriraju butine ,u slucaju da pocnu kolena da ti se tresu od silnog uzbudjenja jeeeeeer siiii videeeeoooo onuuuuu stvar ...pa se sve jadan prepadnes ....sta ces ima neki sto nesmeju ...plasljivi na pip pip -administratoru sama sam se cenzurisala da mi nebi stavljao one sljokice :wink:
...Pogle', majke ti, ona napisala citavu teoriju "vibrirajuce butine i klecava kolenca"
Preponasice jedna 8)
 
Snezna_kraljica:
kojote:
mile kuronjic:
... da li cim ugledate devojku ili kasnije kada se upoznate s njom ili ako vas ona licno ne natera na erekciju? :?:
...Cim ugledam devojku, digne mi se i kasnije kad se upoznajem sa njom, digne mi se i ako me ona licno...
8)
da pogodim, zatim, dok razgovaras sa njima preko telefona, osecas reakciju medju preponama... :roll:

E, mala upiskila sam se od smeha! :lol: :lol: :lol:
 
kojote:
avesic:
mislila je da pocnu da ti vibriraju butine ,u slucaju da pocnu kolena da ti se tresu od silnog uzbudjenja jeeeeeer siiii videeeeoooo onuuuuu stvar ...pa se sve jadan prepadnes ....sta ces ima neki sto nesmeju ...plasljivi na pip pip -administratoru sama sam se cenzurisala da mi nebi stavljao one sljokice :wink:
...Pogle', majke ti, ona napisala citavu teoriju "vibrirajuce butine i klecava kolenca"
Preponasice jedna 8)


ima teta avesic znanje ...a :?:
 
divlja-u-srcu:
Ma ja ne znam zasto je ovo pitanje samo za muske, cak je interesantnije kad se nama zenama "digne"...a? :?


ma oni izgleda vise vole da se dize muskima ,neka statistika -normalno americka ,kaze da je 75 posto muskaraca naklonjeno istom polu ,,,, pa cekaj ja mogu da se sprijateljim sa muskarcima seksa radi ,a sa zenama ,ukoliko imamo poslovni kontakt ,,,a prijatelji to je nesto odavno sto stoji ,,,a muskarci nalaze prijatelje na svakom cosku ,i vrlo lako se zdruze ....mislim u cemu je poenta ,ko sektasi
 

Back
Top