Trazim srodnu dusu...

Goran Stojkovic

Početnik
Poruka
36
Iskljucivo devojke 18-28god. koje poseduju najnoviji "BMW" serije "5" i zive u Melbourne-u
"Ko malo vode na dlanu da pazim, svuda da te vodim i na mesec ako treba da te lansiram samo da si mi srecna! Bicu ti odan i veran i mazicu te svakog dana, jer sam pravi covek za tebe i znam kako te voleti! Dopusti da budem logorska vatra u tvom nerazbudjenom srcu i zvati te mojom, BRE"!!!
 
Devojke, cista neiskvarena Srpska poezija. Dasa do bola, a za "BMW" pa ne mora najnoviji. Cak ne mora da bude ni "BMW"!
Ajd, nema tu sramote, bez stidnje odgovori na temu! JA SAM BRE... NEISKVARENA DUSA, melem na ranu, mesto ikone da me okacis na zid... vidi mi sliku= :)
 
U današnje vreme devojku kakvu ti tražiš teško ćeš naći,odavno su im se promenili prioriteti života.Ili gradi karijeru i više nije pripadnica nežnog pola ili je već zauzeta.To se grabi dok je piletina.Bolje traži staru,ružnu i sa BMW...možna ćeš imati veće šanse... :lol:
 
A joj, frustracije! ali bez sekiration naici ce prava na moj mail.
Znam gde sam pogresio, trebalo je da prvo istaknem onu brizljivu stranu i pokazem ribama da sam ko' pekmez, miran dobar tip koji voli da udovoljava i kome su uvek lepljivi prsti (od pekmeza naravno). Posalji mi mail i videces koliko sam sladak. Daj mi priliku da te raspekmezim!!!
 
Izgleda da duše kakvu ti tražiš na internetu nesurfujou/nemogu da se setim kako se to kaže srpski/ili imaju druga posla.Izgleda da sam bila u pravu,moraćeš malo više da se pomučiš.Vremena se ipak promenila i s.duše se više hvataju ko muve na lepak,opametile se,možda će pomoći foto.
 
Indi:
Izgleda da duše kakvu ti tražiš na internetu nesurfujou/nemogu da se setim kako se to kaže srpski/ili imaju druga posla.Izgleda da sam bila u pravu,moraćeš malo više da se pomučiš.Vremena se ipak promenila i s.duše se više hvataju ko muve na lepak,opametile se,možda će pomoći foto.

Vidim ja nesto mi fali a neznam sta! Poslusacu te, idem da odaberem fotografiju.
 
Ovo je kao klinci kad se dopisuju o legendarnom "ZIVOTINJSKOM CARSTVU"!
Da ukratko odgovorim na pitanje "BLACKCAT"-u; pazi, Nemas zooloski vrt, neznam sta ce ti kengur pored ovakve "dobrocudne" zivotinje poput mene!
Ali posto sam ja ekstremno darezljiva dusa, posalji mi adresu na e-mail i dobices kengura, cisto onako da ti ucinim na volju!
Mozes da ga vodis sa sobom na pravnom i da se setas s'njim u Knez Mihajlovoj.
Zeleo bih da napomenem, svima koji cekaju na moju fotku; da se strpe za kratko jer sam imao dosta prekovremenog u zadnje vreme. Koleginice "indi" puno pozdrava, i hvala na savetima.
 
ok je sad.bash mi je delovalo da si se okomio.oprashtam ti :D sta ima novo?kad me to neko pita stvarno ne znam sta da mu odgovorim.kroz glavu ti prodje 300 stvari ali ipak kazesh "MA NISHTA". ne znam sta te posebno interesuje?ja sam bash tebe htela neshto da pripitam.kaskader?odkud da postanesh bash to?sta ustanesh ujutru i kazesh,e time cu da se bavim ili...motor je lep mada ja ih ne volim...
 
Pa vidi, tako tako me je drustvo prozvalo posle nekoliko moto-udesa koje sam imao u zadnjih nekoliko meseci!
Inace, ja sam ti bolnicar u ludnici. Nikad nemas pojma sta moze da ti se desi u toku dana. Cesto me zezaju: "s'kim si, takav si"!
A za sve vas koje citate ovo, pa vi me procenite na neki drugi tajanstveni nacin.
 
bash me zanima,gde radish,kakvi su uslovi tamo,kakav je standard?ja sam zavrshila medicinsku pa sam nastavila da studiram ali ne medicinu...pa ako mi dosadi to studiranje,bar da imam nechim da se nadam ako je tamo bolje a sigurno jeste...
 
Uvek je bilo u zivotu da ako nesto hoces moras da se zrtvujes za isto!
Svi mi koji smo postigli nesto u tudjem svetu morali smo se odreci dosta cega i propustili dosta toga....
Nego da se vratim na temu ima li koja sojka za mene u Australiji?
Navalite devojke!
 
Dosao je trenutak da sve super cice iz Kengurlandije uvide kako kako sam jako saosecajan tip pun neznosti i darezljivosti, koji svojim postupcima ponekad izaziva ne-poverenje!
Samo da obrazlozim da sam ista osoba kakvom sam se predstavio i da nema razocarenja u mojim vrlinama!
Mada, nisam ni ja svetac moram reci iskreno, barem ne u svojoj savesti jer sam covek gresan kao i svi mi na zemlji koji prolazimo kroz ovo iskusenje.
Samo pokusavam da budem iskren jer znam iz iskustva kada je neko predobar i tako se ophodi, tu je nesto jako sumnjivo!!!
Slazate li se?
 

Back
Top