Skorpija i PoNosIM seTIME

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad, logican odgovor na naslov teme bio bi CIME SE LUD PONOSI, TOGA SE PAMETAN STIDI :wink:
Ali, da ti odgovorim. Skorpija dete :arrow: radoznala. Skorpija sef :arrow: nemam blage veze, nisam imala jos tu priliku, ali mislim da bi kao sefovi trebalo da budu dobri. Skorpija roditelj :arrow: isto nemam blage, mada mislim da se tu ne bi bas pokazali kao idealni, ali postoji li idealan roditelj :?: Skorpija ljubavnik/partner i sk. :arrow: Been there done that, rezultat :arrow: :cry: :( :cry: :) :D :) :( :cry: :( Tim nekim redosledom. Sve u svemu, krv da probljujes s njima, ali ti se pod kozu zavuku, pa im svakojake bezobrazluke oprastas... Pa te na kraju dovedu do ludila i tu ti pukne film i... :roll: Netjem dalje. Zenske Skorpije u ljubavi mislim da su malo bolje od muskih, sto je i logicno jer su svi zenski znaci bolji, pametniji, lepsi, flexibilniji... :idea: 8) Skorpija prijatelj :arrow: jedna od lepsih stvari u zivotu koje mogu coveka da strefe, ali oprez, i tu mogu i te kako da podbace :?
Sve u svemu, ne moze se toliko uopsteno govoriti o znacima, si smo to vec davno zakljucili. Mnogo su vazniji podznak i polozaji planeta i njihovi medjusobni aspekti, bla, bla, trutj...
Toliko :wink:
 
Nestasna Ameba:
Sad, logican odgovor na naslov teme bio bi CIME SE LUD PONOSI, TOGA SE PAMETAN STIDI :wink:
Ali, da ti odgovorim. Skorpija dete :arrow: radoznala. Skorpija sef :arrow: nemam blage veze, nisam imala jos tu priliku, ali mislim da bi kao sefovi trebalo da budu dobri. Skorpija roditelj :arrow: isto nemam blage, mada mislim da se tu ne bi bas pokazali kao idealni, ali postoji li idealan roditelj :?: Skorpija ljubavnik/partner i sk. :arrow: Been there done that, rezultat :arrow: :cry: :( :cry: :) :D :) :( :cry: :( Tim nekim redosledom. Sve u svemu, krv da probljujes s njima, ali ti se pod kozu zavuku, pa im svakojake bezobrazluke oprastas... Pa te na kraju dovedu do ludila i tu ti pukne film i... :roll: Netjem dalje. Zenske Skorpije u ljubavi mislim da su malo bolje od muskih, sto je i logicno jer su svi zenski znaci bolji, pametniji, lepsi, flexibilniji... :idea: 8) Skorpija prijatelj :arrow: jedna od lepsih stvari u zivotu koje mogu coveka da strefe, ali oprez, i tu mogu i te kako da podbace :?
Sve u svemu, ne moze se toliko uopsteno govoriti o znacima, si smo to vec davno zakljucili. Mnogo su vazniji podznak i polozaji planeta i njihovi medjusobni aspekti, bla, bla, trutj...
Toliko :wink:
Po mom misljenju ljudi koji "can't taki it" nebi trebali ni da ulaze u Skorpijine igre. Tako bi bilo mnogo manje povredjenih!!! A oni koji mogu nikada ih ne zaborave jer kod Skorpije nista ne ide logicki niti laksim putem. Iz tvoje prve recenice se jasno vidi da lako podcenjujes Skorpije i da imas vrlo visoko misljenje o sebi "svom znaku"!!! Bilo kako zahvalan na tvome odgovoru. Skorpija :wink: :twisted:
 
Evo ovako,da budem iskrena -bez ljutnje,ne slazem se bas sa skorpijama,odnosno,ne razumemo se medjusobno-iliti nismo na istim talasnim duzinama,ali bez obzira na to smatram da ako te zavoli i ako te prihvati i ako ti skorpiju zaista iskreno volis kao prijatelja,ili bilo kako uvek ce ti biti odan i pravi prijatelj,uvek ce biti uz tebe,ali mislim isto tako da ko se zameri skorpiji -gotov je,zapravo mislim da isto tako odan i neprijatelj,izvinite na izrazu mislim da su najzajebaniji neprijatelji.

Pozdrav 8)
 
Oliji:
Evo ovako,da budem iskrena -bez ljutnje,ne slazem se bas sa skorpijama,odnosno,ne razumemo se medjusobno-iliti nismo na istim talasnim duzinama,ali bez obzira na to smatram da ako te zavoli i ako te prihvati i ako ti skorpiju zaista iskreno volis kao prijatelja,ili bilo kako uvek ce ti biti odan i pravi prijatelj,uvek ce biti uz tebe,ali mislim isto tako da ko se zameri skorpiji -gotov je,zapravo mislim da isto tako odan i neprijatelj,izvinite na izrazu mislim da su * neprijatelji.

Pozdrav 8)

ko god da se zameri BUDALI imace problema kojem god znaku da ista pripada....
 
Oliji:
Evo ovako,da budem iskrena -bez ljutnje,ne slazem se bas sa skorpijama,odnosno,ne razumemo se medjusobno-iliti nismo na istim talasnim duzinama,ali bez obzira na to smatram da ako te zavoli i ako te prihvati i ako ti skorpiju zaista iskreno volis kao prijatelja,ili bilo kako uvek ce ti biti odan i pravi prijatelj,uvek ce biti uz tebe,ali mislim isto tako da ko se zameri skorpiji -gotov je,zapravo mislim da isto tako odan i neprijatelj,izvinite na izrazu mislim da su * neprijatelji.

Pozdrav 8)
Dobro razmisljas samo nije mi jasno kako to da nisi na istim talasnim duzinama sa Skorpijama :?: U kom si ti znaku :?:
 
Tobruk:
Oliji:
Evo ovako,da budem iskrena -bez ljutnje,ne slazem se bas sa skorpijama,odnosno,ne razumemo se medjusobno-iliti nismo na istim talasnim duzinama,ali bez obzira na to smatram da ako te zavoli i ako te prihvati i ako ti skorpiju zaista iskreno volis kao prijatelja,ili bilo kako uvek ce ti biti odan i pravi prijatelj,uvek ce biti uz tebe,ali mislim isto tako da ko se zameri skorpiji -gotov je,zapravo mislim da isto tako odan i neprijatelj,izvinite na izrazu mislim da su * neprijatelji.

Pozdrav 8)

ko god da se zameri BUDALI imace problema kojem god znaku da ista pripada....
U pravu si ali po mom misljenju niko ne moze da bude tolika budala i fanatik kao Skorpija :!:
 
unlike018:
Po mom misljenju ljudi koji "can't taki it" nebi trebali ni da ulaze u Skorpijine igre. Tako bi bilo mnogo manje povredjenih!!! A oni koji mogu nikada ih ne zaborave jer kod Skorpije nista ne ide logicki niti laksim putem. Iz tvoje prve recenice se jasno vidi da lako podcenjujes Skorpije i da imas vrlo visoko misljenje o sebi "svom znaku"!!! Bilo kako zahvalan na tvome odgovoru. Skorpija :wink: :twisted:

Prvo, Skorpije su na top listi "can't take it" ubedljivo prve.
Drugo, nema vecih egoista od Skorpija. U pitanju je pomalo bolestan i neopravdan egoizam.
Trece, ja imam u sustini visoko misljenje o njima, ali dosad me je samo jedna Skorpija prihvatila ovakvu kakva jesam.
Zao mi je sto ovde ne moze da stane moja prica o mom iskustvu sa jednim Skorpionom kojeg sam ja volela bas onakvog kakav jeste, a on je mene mrcvario kako je znao i umeo. I sve mu je bilo oprosteno i jos uvek je. Jako je velika razlika izmedju mene i njega u tome sto sam ja bila spremna sve da prihvatim, a on ni samog sebe nije prihvatao.
I poruka samo za tebe, unlike, Skorpijama treba malo vise vremena da uklavire sta zele i nikad nisu zadovoljne. Tako i ti malo pogledaj oko sebe osim sto si zagledan duboko u samog sebe i u svoj ego koji vestacki dizes optuzujuci druge da velicaju svoj znak, sto nije istina, i nemoj da tudje reci izvrces kako tebi prija.
Ja o Skorpijama generalno imam lepo misljenje, a to sto sam realna, to je druga stvar. Jednostavno ih prihvatam takve kakve jesu i ne samo njih...
 
Nestasna Ameba:
unlike018:
Po mom misljenju ljudi koji "can't taki it" nebi trebali ni da ulaze u Skorpijine igre. Tako bi bilo mnogo manje povredjenih!!! A oni koji mogu nikada ih ne zaborave jer kod Skorpije nista ne ide logicki niti laksim putem. Iz tvoje prve recenice se jasno vidi da lako podcenjujes Skorpije i da imas vrlo visoko misljenje o sebi "svom znaku"!!! Bilo kako zahvalan na tvome odgovoru. Skorpija :wink: :twisted:

Prvo, Skorpije su na top listi "can't take it" ubedljivo prve.
Drugo, nema vecih egoista od Skorpija. U pitanju je pomalo bolestan i neopravdan egoizam.
Trece, ja imam u sustini visoko misljenje o njima, ali dosad me je samo jedna Skorpija prihvatila ovakvu kakva jesam.
Zao mi je sto ovde ne moze da stane moja prica o mom iskustvu sa jednim Skorpionom kojeg sam ja volela bas onakvog kakav jeste, a on je mene mrcvario kako je znao i umeo. I sve mu je bilo oprosteno i jos uvek je. Jako je velika razlika izmedju mene i njega u tome sto sam ja bila spremna sve da prihvatim, a on ni samog sebe nije prihvatao.
I poruka samo za tebe, unlike, Skorpijama treba malo vise vremena da uklavire sta zele i nikad nisu zadovoljne. Tako i ti malo pogledaj oko sebe osim sto si zagledan duboko u samog sebe i u svoj ego koji vestacki dizes optuzujuci druge da velicaju svoj znak, sto nije istina, i nemoj da tudje reci izvrces kako tebi prija.
Ja o Skorpijama generalno imam lepo misljenje, a to sto sam realna, to je druga stvar. Jednostavno ih prihvatam takve kakve jesu i ne samo njih...
Opet gresis Skorpije su prve na listi "don wona take it" I na listi "can take it" a da si bila povredjena od strane Skorpiona vidi se iz tvog pisanja nisi ni morala da kazes. :!: Jos jedna stvar ja sam licno trenutno vrlo zadovoljan sa ovim sto imam iliti nemam :wink: Nego kazi ti meni sta si ti u Horos.. zivo me interesuje :?: :?: :?: And please no hard fillings :!: :) Ja nikada ne bih promenio moj znak i mislim da su Skorpije naj zato sto su vrlo razlicite i imaju najvise ali ubedljivo najvise mana i prednosti od svih znakova a samo do osobe je kako ih izbalansirati :!: :!: :!: Ja takodje mislim da svaka skorpija treba da potrosi dosta vremena uceci kako da kontrolise : Ljutnju, Ljubomoru, Sujetu i ostale. Isto tako treba da nauci kako da ostane odana i da ponekad svoje interese stavi u drugi plan kao i kako da pokaze osecanja. :oops: Ja sam poceo da radim na ovim stvarima tek kada sam svatio kako je lako da povredis nakog. Ali veruj mi nikada se ovo ne bi desilo da mi taj neko nije pruzio drugu priliku.
 
O.K. Dugujem ti IZVINJENJE što sam se onako grubo ponela prema tvom postu.
Istina je sve što si rekao za svoj znak, ali kao što se ti ponosiš svojim, tako se i ostali ljudi ponose svojim znakom, uglavnom.
U svom prvom odgovoru na moj post rekao si da veličam svoj znak, pa sam pomislila da si me već "provalio" :wink:
I josš jednom da ponovim, ja Škorpije volim kao što volim i ostale znake, kao što volim i svoj. Tačnije, ne volim znake, nego VOLIM LJUDE. Nemam predrasuda u odnosu na horoskopsku kombinaciju.
A moju eks-Škorpiju volim i dalje, iako bitno drugašije nego nekada. Želim mu sve najbolje i znam da je dobar čovek, ali mi smo bili loša kombinacija uprkos mojoj bezgraničnoj ljubavi. Na kraju sam ja morala njega da ostavim "za njegovo dobro" upravo zbog toga što on nije imao petlje da promeni vezu na koju je navikao ali na koju se konstantno žalio.
U redu, bio je mlad i znam da radi na sebi jer je dobar. Ostali smo u prijateljskim odnosima i to takvim da ne verujem da ću ikad imati boljeg prijatelja od njega.
Tebi čestitam što si uvideo na čemu treba da poradiš kod sebe. To bi trebalo svaki čovek da uradi, bez obzira na to koji je znak.
I, btw, Vodolija/Ovan s Mesecom u Devici te POZDRAVLJA :D
 
O.K. Dugujem ti IZVINJENJE što sam se onako grubo ponela prema tvom postu.
Istina je sve što si rekao za svoj znak, ali kao što se ti ponosiš svojim, tako se i ostali ljudi ponose svojim znakom, uglavnom.
U svom prvom odgovoru na moj post rekao si da veličam svoj znak, pa sam pomislila da si me već "provalio" :wink:
I još jednom da ponovim, ja Škorpije volim kao što volim i ostale znake, kao što volim i svoj. Tačnije, ne volim znake, nego VOLIM LJUDE. Nemam predrasuda u odnosu na horoskopsku kombinaciju.
A moju eks-Škorpiju volim i dalje, iako bitno drugačije nego nekada. Želim mu sve najbolje i znam da je dobar čovek, ali mi smo bili loša kombinacija uprkos mojoj bezgraničnoj ljubavi. Na kraju sam ja morala njega da ostavim "za njegovo dobro" upravo zbog toga što on nije imao petlje da promeni vezu na koju je navikao, ali na koju se konstantno žalio.
U redu, bio je mlad i znam da radi na sebi jer je dobar. Ostali smo u prijateljskim odnosima i to takvim da ne verujem da ću ikad imati boljeg prijatelja od njega.
Tebi čestitam što si uvideo na čemu treba da poradiš kod sebe. To bi trebalo svaki čovek da uradi, bez obzira na to koji je znak. (I ja se trudim :roll: )
I, btw, Vodolija/Ovan s Mesecom u Devici te POZDRAVLJA :D
 
unlike018:
Oliji:
Evo ovako,da budem iskrena -bez ljutnje,ne slazem se bas sa skorpijama,odnosno,ne razumemo se medjusobno-iliti nismo na istim talasnim duzinama,ali bez obzira na to smatram da ako te zavoli i ako te prihvati i ako ti skorpiju zaista iskreno volis kao prijatelja,ili bilo kako uvek ce ti biti odan i pravi prijatelj,uvek ce biti uz tebe,ali mislim isto tako da ko se zameri skorpiji -gotov je,zapravo mislim da isto tako odan i neprijatelj,izvinite na izrazu mislim da su * neprijatelji.

Pozdrav 8)
Dobro razmisljas samo nije mi jasno kako to da nisi na istim talasnim duzinama sa Skorpijama :?: U kom si ti znaku :?:

Vodolija/Lav,Mesec u Blizancima:)

Pozdravcic:)
 
Pozdrav 8)[/quote]

ko god da se zameri BUDALI imace problema kojem god znaku da ista pripada....[/quote]

U pravu si ali po mom misljenju niko ne moze da bude tolika budala i fanatik kao Skorpija :!:[/quote]

Jel` to znaci da su skorpije vece budale od ostalih????
 
shkorpije hmmmm........

crno belo

kod njih sve zavisi od raspolozenja
ako ih drka shef na poslu biche nadrkane
na sve ljude ceo dan ili chese zamrachiti

i da ako one misle da je neshto vazno
to forsiraju a za sve drugo ih boli k****

zlo i dobro u jednom :twisted: :lol:
 
Nestasna Ameba:
staaaa:
shkorpije hmmmm........

crno belo

kod njih sve zavisi od raspolozenja
ako ih drka shef na poslu biche nadrkane
na sve ljude ceo dan ili chese zamrachiti

i da ako one misle da je neshto vazno
to forsiraju a za sve drugo ih boli k****

zlo i dobro u jednom :twisted: :lol:

To care :!: :idea: :arrow: 8)
Posto vidim da ovde stvarno ima ljudi koji imaju pojma recite vi meni onda nesto o meni Skorpija podznak Devica :?: :?: :?: Unapred zahvalan :!:
 
unlike018:
Tobruk:

ko god da se zameri BUDALI imace problema kojem god znaku da ista pripada....

U pravu si ali po mom misljenju niko ne moze da bude tolika budala i fanatik kao Skorpija :!:[/quote]

Jel` to znaci da su skorpije vece budale od ostalih????[/quote] Ma svati ti to kako tebi odgovara "nemoj da se umaras" HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA[/quote]

ne sekiraj se... nisi ti kriv... objasnice ti to tata kad porastes...
 
Tobruk:
unlike018:
Tobruk:

ko god da se zameri BUDALI imace problema kojem god znaku da ista pripada....

U pravu si ali po mom misljenju niko ne moze da bude tolika budala i fanatik kao Skorpija :!:

Jel` to znaci da su skorpije vece budale od ostalih????[/quote] Ma svati ti to kako tebi odgovara "nemoj da se umaras" HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAA[/quote]

ne sekiraj se... nisi ti kriv... objasnice ti to tata kad porastes...[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Pozdrav svim skorpijama!
Jesmo mi itekako tvrdoglavi al sto znamo da oprastamo, e to je cudo al ako nam se zameris zivotinjski ijuju!!! sta te ceka (ovo iskustvo govori, jos uvek cekam pravi trenutak da vratim). Jedino ne mogu da saznam sta sam u podznaku jer tri astrologa su mi dala tri razlicita znaka prosto da se odusevis! Po jedno sam skorpija-skorpija, po drugom skorpija-strelac, a po trecem skorpija-jarac, a ja pojma nemam sta sam. Posto sam novajlija u forumu i ima jos dosta da ucim zamolila bih da mi kazes, ako znas, radi li ko te natalne karte for free ili za manju lovu al da su dobre?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top