Kafana Momačko veče

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e pa , okej, imam jednu kul priču
bio jedan taksista zanemarićemo ime jer možda ovo čita a zna ko sam ja i prepozna se u priči i tako sve dalje, i bio jedan optičar (gaja) koji je otprilike bio visok kao zoki pa je imao tako te neke komplekse i bio vrlo duhovit odnosno kako se to kaže, bezobrazan jako prema dobrodušnim ljudima, na primr taksisti kojeg ćemo u nastavku priče zvati raja, a koji je pukom slučajnošću veoma kiklopski gradjen, ono , ima jake kosti. ali raja je osim toga imao jednu maramicu za koju je bio izuzetno vezan i tu maramicu je koristio za sve, ona mu je trajala jednu sezonu , na primer letnju. tako je gaja došo na ideju da ispriča anegdotu vezanu za raju: on onako sedne pa je obrće medj prstima, pa malo pipka sandale i stopala, pa opet maramicu, pa onda govnjivom maramicom obriše nos, pa malo ledja ka se oznoji, onda malo uzme da tapka oči i t ako sve. a imao je i jednu flašu koka kole od litar u kojoj je držao vodu ona mu isto tako bila za piće, za hladnjak , pa onda malo za guzu (pokret kad zapiraš guzu nad bideom) i onda se publika smeje s gajom raji
kul priča je l da
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top