na koga licite?(ma mislim na poznate)

wet look

Primećen član
Poruka
802
znaci,da li vam ljudi kazu da licite(podsecate)na nekog poznatog?

eto,na onoj jednoj slicici sto je postavih ovde nekoliko njih mi rece da podsecam na bjork,a u RL me stalno smaraju da licim na mariju karan(poznata po replici iz reklame za don kafu "bako,on mene vise ne voli" :roll: i po ulozi ines u "kad porastem bicu kengur")e za nju me zaista smaraju,pocecu da imam averziju prema devojci...

e onda su se uhvatili da licim na neku brazilsku manekenku,adriana lima se zove...
udavise me za nju...

ja sama sebi ne licim ni na jednu od svih ovih,ali drugi se samnom ne slazu...


ali bljak svi ostali : JA SAM UNIKAT ! :cry:
 
rece mi jednom jedna ortakinja da licim na onu pevaljku Sophie Ellis Bextor (valjda se tako pise),a opet neki drugi kazu da licim na neku glumicu iz neke spanske serije :lol: ne znam kako se zove,ima kratku crnu kosu i napucena usta :roll:
a s obzirom da vise nisam crnka,sad mogu sa sigurnoscu da kazem da ne licim na njih! :P
 
Svi kazu da mnogo licim na (Gerog Kluni)ali samo sam malo mladji.Inace klinci u kraju su provalili da sam ja zamaskirani Robi Wiliams samo se oblacim malo drugacije.A da bi im ispunio zelju da njega gledaju uzivo sa njihovim mamama u jednom starom teatru pravimo koncert za njih iduce subote.Da nebude zabave to su deca od 3 do 5 god.Ali ako neko zeli da dodje slobodno.
I potrudicu se da ih zadovoljim u ovoj ulozi.
 
kazu da licim na adrijanu cortan (najvise) i ponekad kseniju pajcin sa plavom kosom ( :shock: ) kad pustim kosum i ispravim je,a jos cesce na anu stanic,aleksandru iz mobi dika i anu mihajlovski (sve pomesano,po malo)

a od stranih na nikitu i jos neke manekenke kojima niko ne moze da se seti imena ( :roll: )...i ima jos mnooogo likova kojih ne mogu da se setim...

ispade sad da ja licim na pola sveta...
 
Sedim ja tako sa drugaricom u parku i neshto prichamo... Kad, eto prilazi mi neki stariji chicha i pita "izvinite, Jeste li vi onaj glumac. Mislim da sam vas video u pozorishtu."

Ja rekoh: "Ne. Nisam..."

I tip reche "A, izvinite..." i okrene se...

I nikad nisam saznao na koga to lichim... :roll:
 

Back
Top