Koliko je stetno?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Koliko je stetno?

Filmofil
    Guest

Podrazumevano Koliko je stetno?

Gledanje filma preko mobilnog za sam mobilni. Imam Nokiu 6600 i znam da mogu da se prebace celi filmovi sa prevodom na mobilni, ali me zanima da li neko ima iskustva sa gledanjem istih. Koliko moze biti stetno za kasniji rad telefona i baterije ako se gleda neki film koji traje sat i po ili dva sat?

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Koliko je stetno?

Citat Original postavio Filmofil
    Gledanje filma preko mobilnog za sam mobilni. Imam Nokiu 6600 i znam da mogu da se prebace celi filmovi sa prevodom na mobilni, ali me zanima da li neko ima iskustva sa gledanjem istih. Koliko moze biti stetno za kasniji rad telefona i baterije ako se gleda neki film koji traje sat i po ili dva sat?
    nemanista da bude stetno samo sto ce mobilni celo vreme morati da bude prikljucen na punjac...jer sat ipo vremena intezivnog rada se pokaze na bateriji...a samim tim trosenjem baterije se umanjuje njen zivotni vek...ali ko je jos lud da gleda filmove na mobilnom...

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Kako li izgleda titl ?

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Kako li izgleda titl ?
    Pod lupom ga citas...

Guest

Podrazumevano Re: Koliko je stetno?

Citat Original postavio Master_Chief
    Citat Original postavio Filmofil
    nemanista da bude stetno samo sto ce mobilni celo vreme morati da bude prikljucen na punjac...jer sat ipo vremena intezivnog rada se pokaze na bateriji...a samim tim trosenjem baterije se umanjuje njen zivotni vek...ali ko je jos lud da gleda filmove na mobilnom...
    Veću glupost nisam čuo znači što je manje trošiš duže ti traje?
    I mobilni ne mora sve vreme da bude na punjaču. Očigledno nisi gledao filmove na N6600.

Početnik
    Učlanjen
    14.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dobro, a kako konkretno da dodjem do tih filmica?
    Nemojte se smejati, laik sam

Početnik
    Učlanjen
    16.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najlakshe ti je da film "smanjish" na kompu, npr. Dr.Divx moze to da radi, Ulead Video Studio (ovo ti sigurno ne treba), mada ja koristim program (a neznam kako se zove ), mislim da je Smart Movie for s60 ili tako neshto. Program je iz 2 dela, gde je jedan deo player i kodek za mobilnu makinu, a drugi je konvertot za filmove na kompu. Filmovi su boljeg kvaliteta (rekoh kvaliteta, ne dimenzija!) nego na kompu u full screnu, jer imash punu rezoluciju ekrana sa punom rezolucijom filma, pa nema interpolacije (one kockice na monitoru). Dobro, mozda i nisu boljeg kvaliteta nego na kompu, ipak imash manju rezoluciju, ali sam ja veoma ponosan na moj tel, tako da ocu malo da preuvelichavam . Iskreno, ja sam se odushevio slikom, i prevodom koji je chitljiv, i moze da se gleda komotno sa pola metra razdaljine...
    E sad, meni filmovi na 3660 malko seckaju, al kad putujesh busom 4 h, bude ti bash dosadno pa se naviknesh. Zvuk takodje nije nekog kvaliteta.Inache se redovno uspavam, pa ne znam koliko traje bakterija, ali ce sigurno izdrati 2-3 sata gledanja filmova(meni inache traje 2 dana bez da ga shtedim, pa se smatram srecnim kad chujem da ljudima drzi 15h.).
    P.S. Izvinite shto sam ga utupio, ipak je 06:00 h Pozdrav

Slične teme

1. Odgovora: 175
    Poslednja poruka: 26.02.2009., 01:25
  2. Prebrzo mrsavljenje-koliko je to stetno?
    Autor as1 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.10.2007., 13:30
  3. Stetno dejstvo Nistatina?
    Autor filipos u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.04.2006., 10:34
  4. Da li je stetno prati kosu...?
    Autor spirittt u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.04.2006., 17:09

Pravila za slanje poruka