KOSA - pitanja/odgovori

Koliko zaista poznajete vasu kosu?


  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Da li je neko čuo za narodni lek protiv opadanja kose da se u litru komove rakije stavi očišćen beli luk,ostaviti da tako stoji pa time mazati glavu. Negde sam pročitala da je ovo dobro ali mi nije baš najjasnije kako se to pravi i koristi t.j koliko često i na koji način?Da li neko ima iskustva sa ovakvim narodnim t.j prirodnim lekovima?
 
goldfish:
nisam cula, al verujem da super mirise :lol:

:p :p :p :p :p


Ja sam cula za taj "babski lek" ali ti ne bih prporucila. Najbolje pravac dermatolog, da pregleda kozu glave, utvrdi sta i kako je, u smislu da li je ostecen koren kose i koliko, da li je to opadanje moguce zautaviti ili ne.
Mislim da komovica i beli luk mozda jesu dobri uz neku lepinju i slaninicu :lol: , ali za osetljivu kozu glave ni slucajno!
 
koprvia je za jacanje korena
a mislim i ruzmarin

dakle... tinktura koprive, mazati na teme
a ne bi bilo lose ni da izbacite klasicne sampone, proizvode za oblikovanje frizure i tako to...
mislim... koja je korist prirodnih lekova ako cete odmah da se zatrpavate otrovima
 
ajkulica:
Da li je neko čuo za narodni lek protiv opadanja kose da se u litru komove rakije stavi očišćen beli luk,ostaviti da tako stoji pa time mazati glavu. Negde sam pročitala da je ovo dobro ali mi nije baš najjasnije kako se to pravi i koristi t.j koliko često i na koji način?Da li neko ima iskustva sa ovakvim narodnim t.j prirodnim lekovima?

Ja znam jednu osobu koja je to pokušala - i vrištao je koliko ga je glava pekla, naravno nije pomoglo :lol:
 
majcheki:
Šta je tu fuj? I to je život, mojne da si veće dete od mene :wink:
Ono što bi za mene bilo strašno je da u tim godinama za sobom nemam ništa što bi mi bilo bitnije od sopstvenog izgleda :wink:

ma daj, nećemo sad da se udubljujemo u temu, to se podrazumeva. Ali neću da mi visi koža ispod miške, neeeee:lol:
 

Back
Top