ESET Smart Security 4 Molim za Pomoc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

steva99

Zainteresovan član
Poruka
170
Potrebna mi je jedna ili vise web stranica gde mogu da nadjem (kljuc)> username i password za ESET Smart Security 4 jer svaki put moram da nalazim te usernejmove i pasworde za ESET Smart Security 4 [ NE ZELIM OVAJ MOJ DA BRISEM NITI DA INSTLIRAM ISTO IMENI] jer imam svojih razloga zasto. zato vas najlepse molim da mi u ovome pomognete.Samo od vas trazim da mi postavite par (linkova) web stranica ge ima naj novijih username i pasworda da se samo kopiraju ,koje su noviji ( username i pasword) od danasnjeg datuma zanci dami traje taj > kljuc < ( username i pasword makar 15 do 20 dana , ako je iako moguce jos jednom vas najlepse molim ko se razueme u ovo nek mi pomogne.
5yzmz1ds29typ9uokv1.jpg

MONOGO VAM HVALA U NAPRED!
 
naravno, da ce se to i dalje desavati kad koristis pirateriju a za tu vrstu delatnosti moras sam da se snadjes jer kad si pristupio krstaricinom forumu u delu koji 99.9% novih clanova samo cekiraju tekst o uslovima pod kojima postsjes clan lepo pise izmedju ostalog ga je piraterija zabranjena

p.s. mozda ces i dobiti odgovor jer moderatora odavno nema na forumu
 
Uredu momci samo mi recite dal sma mozda napavio Preksajnu gresku? dali sam nesto pogresmo pito ili nisam ovako nesto smeo ovde uopste da pitam a ?

Stevo,ostavi taj eset i te kljuceve,uvek ces se muciti oko njih i traziti ih...
Ubaci Norton Internet Security 90 dana legalnu licencu,ako te zanima kako mozes da koristis norton zauvek sa legalnom licencom,javi mi se na PM.
Norton je u ovom trenutku sigurno 7-8 mesta iznad eseta.
Uzmi pravu zastitu i ne razmisljaj o kljucevima ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top