dilema
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: dilema

Početnik
    Učlanjen
    08.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dilema

Imam 19 godina u vezi sam sa tipom 10 godina starijim.Vidjamo se vec dva meseca,ali redje jer on radi u susednom gradu.Uvek kada se vidimo,nasi sastanci su veoma kratki,bukvalno svode se samo na sex i onda se odmah on vraca svojim poslovnim problemima.Pre tri dana pitala sam ga da li zeli da prekinemo nasu vezu na sta je on odgovorio potvrdno,i nastavio da me ljubi i da se ponasa sasvim normalno kao da nije to uopste ni reko a i ja sam presla nekako hladno preko toga.U cetvrtak je trebalo da ide kod svojih u drugi grad i obecao mi je da cemo se videti,medjutim nije ni pozvao da mi kaze da ne moze da dodje a kamoli dosao.Najgore od svega je to sto je meni lepo sa njim i ne bih volela da prekinemo.Molim vas pomozite mi sta da radim

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

sve sto si ispricala o njemu ostavlja utisak da je on jedan od onih najgorih!pa,hajd' sad,razuveri me!mozda ima i zenu i decu,ili bar ozbiljnu vezu,a tebe samo koristi kao ventil za svoje frustracije.ne znam sta radis u tim godinama sa takvim likom,sigurno mozes da nadjes nekog finog momka od dvadesetak koji ce se iskreno zaljubiti u tebe i maziti te i paziti...savet:shutni skotinu dok se nisi jos vise zaglibila!a,ako se vasa veza svodi samo na "ono"- za sex ima i drugih,nek stane u red! :wink:

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Не разумем, а што си га питала да прекинете кад то не желиш?

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

dobrodoshla u vishegodishnju agoniju...ako ti nije do duzeg sado-mazo odnosa, prekini shto pre

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Јој, што сте сви тако сурови? Зависи шта девојка очекује од те везе!
    Очигледно то не може бити ''озбиљна стална веза'' јер тип није за то. Ту игра много и разлика у годинама и у очекивањима. Њему је очигледно довољно ово што имају, а ако она жели нешто више...онда ће се разочарати.
    Значи, уколико је задовољна повременим виђањем и сексом...онда ОК, нема потребе да раскида...Мада би било боље да паузе између два виђања корисније потроши на некога ко јој је ближи по годинама и по схватањима.

Zainteresovan član NenaS (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: dilema

Citat Original postavio yu
    Imam 19 godina u vezi sam sa tipom 10 godina starijim.Vidjamo se vec dva meseca,ali redje jer on radi u susednom gradu.Uvek kada se vidimo,nasi sastanci su veoma kratki,bukvalno svode se samo na sex i onda se odmah on vraca svojim poslovnim problemima.Pre tri dana pitala sam ga da li zeli da prekinemo nasu vezu na sta je on odgovorio potvrdno,i nastavio da me ljubi i da se ponasa sasvim normalno kao da nije to uopste ni reko a i ja sam presla nekako hladno preko toga.U cetvrtak je trebalo da ide kod svojih u drugi grad i obecao mi je da cemo se videti,medjutim nije ni pozvao da mi kaze da ne moze da dodje a kamoli dosao.Najgore od svega je to sto je meni lepo sa njim i ne bih volela da prekinemo.Molim vas pomozite mi sta da radim
    Da ga ostavis ODMAH naravno!!!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

I sama si rekla da se sve svodi na sex tako da mi nije bas najjasnije sta ocekujes, odnosno kakvo ponasanje. Mislim da se on bas ponasa shodno prirodi vase veze.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Sta da ti kazem, uvek nam je lepo sa najgorima posebno kada imamo 19 godina. Vremenom ustanovimo da ima nesto jos bolje a to je kada te neko osim sto te voli i postuje, ovaj tebe, blago meni ne postuje ni malo. Samim tim sto je stariji, i to dosta, trebalo bi drugacije da se ponasa. Ja ti savetujem da ga iskuliras (ili da promenis taktiku! jos bolje), da ga ignorises, da izlazis sa drustvom, da ga ne otkacinjes ali da ne letis odmah kada ti se javi. Postavi ga na svoje mesto. Kada dobijes to sto zelis, tj. njega, lako ces ustanoviti kakav je u stvari i jednstavno ces ga ostaviti bez problema. I naici ce bolji, lepsi, pametniji i sve ono sto ti treba. Veruj mi! Sve smo mi manje vise imale slicne situacije. Ja sam malo starija odatle ove reci, znam kako razmislja 19-godisnja devojka i moram samo to da ti kazem, makar i grubo, trenutno si mu zanimljiva samo za sex. Potrudi se da budes jos nesto, a savet je gore naveden. Javi sta je bilo!

Obećava prokletinja (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ako ti se ne raskida onda imas pogresan pristup. Prvo si trbala da apelujes na to da on malo promeni svoje ponasanje prema tebi, posto ti ocigledno ne odgovara. U slucaju da se to ne promeni, i on nastavi po starom, prvo se zapitaj da li tebi takav odnos, uopste, treba u zivotu. Ako ti ne treba shutni ga.
    U tvom slucaju si, po mom misljenju, dosla do momenta gde treba da ga ostavis. Ko zna...
    Mozda bude kao plavusa iz vica:
    Koja je razlika izmadju plavuse i lopte?
    Loptu kad sutnes ona ti se ne vrati...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio prokletinja
    Ako ti se ne raskida onda imas pogresan pristup. Prvo si trbala da apelujes na to da on malo promeni svoje ponasanje prema tebi, posto ti ocigledno ne odgovara. U slucaju da se to ne promeni, i on nastavi po starom, prvo se zapitaj da li tebi takav odnos, uopste, treba u zivotu. Ako ti ne treba shutni ga.
    U tvom slucaju si, po mom misljenju, dosla do momenta gde treba da ga ostavis. Ko zna...
    Mozda bude kao plavusa iz vica:
    Koja je razlika izmadju plavuse i lopte?
    Loptu kad sutnes ona ti se ne vrati...
    Zaboravila sam da kazem da ce ti biti lakse ako ga sada otkacis jer dva meseca nije neki period da se za nekoga toliko vezes, ako budes dugo cekala...a ne primenis moj savet...ne znam...nije pametno ostati onda u takvoj vezi

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Citat Original postavio fairy
    dobrodoshla u vishegodishnju agoniju...ako ti nije do duzeg sado-mazo odnosa, prekini shto pre
    Apsolutno podrzavam

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Mnogo si bre naivne dete.Da si iz blokova,
    vec bi dobila dodatak uz ime " iz bloka "

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Meni ne bi bilo lepo sa njim! :x

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Helena:

Не разумем, а што си га питала да прекинете кад то не желиш?

Htela je da vidi sta on misli, nije nista pogresila sto ga je pitala. Mozda je trebala bolje da formulise, ne znam kako ga je pitala, da li je to izgledalo kao predlog ili samo kao pitanje?

Nina:

I sama si rekla da se sve svodi na sex tako da mi nije bas najjasnije sta ocekujes, odnosno kakvo ponasanje. Mislim da se on bas ponasa shodno prirodi vase veze.

Nisi je razumela: vidjaju se toliko malo i kratko da se u sustini svodi samo na sex a ona bi htela mnogo vise sa njim.

Verovatno ima devojku, ozbiljnu vezu ili je ozenjen. Peach je najtacnije odgovorila - batali ga!

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

mlada si pa mislis da zelis sa takvim bolidom nesto vise, ne zelis ako si iole normalna
    ostaviti i zaboraviti sto pre

i nadji nekog svojih godina, sa 19 razlika od 10 godina je milenijumska

Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

[quote="yu"]Imam 19 godina u vezi sam sa tipom 10 godina starijim.Vidjamo se vec dva meseca,ali redje jer on radi u susednom gradu.Uvek kada se vidimo,nasi sastanci su veoma kratki,bukvalno svode se samo na sex i onda se odmah on vraca svojim poslovnim problemima.
    Svidja mi se ono "vec dva meseca"!!! Kako Ti jos uvek nije jasno da mu savrseno odgovaras, za takvu uslugu od neke, profesionalnije, cure jos bi morao i dobro da plati!! I da razmislja da ne zaradi koju bolestinu...ili nesto slicno...

Primećen član Srdj@n (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

To mu dodje kao klasicna kres kombinacija
    Pa ti vidi... :?

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Ma da...
    A ne znam ni sto su se ovde neki dali u osudu momka i takve seme...
    Tip hoce kres, ne odgovaras mu za vise od toga iz nekog razloga(ako ima nekoga onda je za osudu ako ne...jednostavno ne odgovaras mu za vise, pomiri se sa tim), stavio ti je to do znanja, doduse na ne bas explicitan nacin ali dovoljno je jasno...ako ti odgovara-odgovara, ako ne-prekini tu vezu.As simple as that.

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio S_K_V_O
    Ma da...
    A ne znam ni sto su se ovde neki dali u osudu momka i takve seme...
    Tip hoce kres, ne odgovaras mu za vise od toga iz nekog razloga(ako ima nekoga onda je za osudu ako ne...jednostavno ne odgovaras mu za vise, pomiri se sa tim), stavio ti je to do znanja, doduse na ne bas explicitan nacin ali dovoljno je jasno...ako ti odgovara-odgovara, ako ne-prekini tu vezu.As simple as that.
    U PRAVU JE

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

[quote="NenaS"]
    Imam 19 godina u vezi sam sa tipom 10 godina starijim.Vidjamo se vec dva meseca,ali redje jer on radi u susednom gradu.Uvek kada se vidimo,nasi sastanci su veoma kratki,bukvalno svode se samo na sex i onda se odmah on vraca svojim poslovnim problemima.
    Svidja mi se ono "vec dva meseca"!!! Kako Ti jos uvek nije jasno da mu savrseno odgovaras, za takvu uslugu od neke, profesionalnije, cure jos bi morao i dobro da plati!! I da razmislja da ne zaradi koju bolestinu...ili nesto slicno...
    Па добро, у праву си за она ''два месеца'', али, Нено, што тако сурово? Ма да ли је секс само услуга коју жена пружа мушкарцу??? :? А где је њено задовољство? Па, вероватно се не би сексала са њим да јој то не одговара и да јој није лепо! Само је питање да ли њој таква врста везе одговара или не.

Дете има 19 година, немој је одмах тако сурово убијати у појам, стећи ће лоше мишљење о себи ( поређење са ''професионалкама'' :? ) и мислити да ради нешто јако лоше и ружно!

sanja
    Guest

Podrazumevano

ako se dobro secam, nenas ima cerku slicnih godina. verujem da je njen komentar maximalno dobronameran.

a o zadovoljstvu zene... pa devojka je bas opisala koliko je zadovoljna tom vezom.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Pa i radi nesto jako lose (ne i ruzno), nesto sto joj ocigledno ne prija. Pre bih rekla da ona kroz sex ocekuje nesto drugo, nesto mnogo vise a to ne dobija. Otuda i nezadovoljstvo i njena tema na ovom forumu.

Btw, sanja, imas jako analiticki um

sanja
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Nina2
    Pa i radi nesto jako lose (ne i ruzno), nesto sto joj ocigledno ne prija. Pre bih rekla da ona kroz sex ocekuje nesto drugo, nesto mnogo vise a to ne dobija. Otuda i nezadovoljstvo i njena tema na ovom forumu.

Btw, sanja, imas jako analiticki um
    hvala nina2 :wink:
    zato me valjda prozivaju kao "previse moralnu" , sta li... sto napisem sta mislim i stojim iza svog stava.

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Pa ljudi moji ako joj ne prija nek prekine!Ocigledno je do cega je njemu stalo.Nego njoj ne prija a ne ponasa se u skladu sa tim.Vidi sta zelis i tako se i ponasaj.Pa prija li ili ne prija???A za vezu tu trenutno nema sanse.

Sto bih ja sad tu nekog osudjivala.
    I ja sam u zivotu od nekoga mozda zelela samo druzenje, od nekog poljubac, od nekog mazenje, sa nekim pak samo neobavezan sex...a taj neko mnogo vise od toga...Stavljala sam jasno do znanja sta zelim i niko nije imao pravo da me sad osudjuje i da se ljuti zbog toga sto ja recimo zelim sex a on vezu...ili ja poljubac a on sex...
    I meni je bezveze to sto si napisala za "profesionalku"...sta sad...to je nesto lose kad te neko pali i zelis ga u krevetu ali iz nekog razloga ne vidis sebe sa tom osobom u vezi...to tebe vredja?
    Mene ne.Ako mi ne odgovara takav odnos jednostavno ga odbijem.I plus mi laska sto me neko smatra pozeljnom.
    Kao interesuje ga samo sex koji moze da dobije i na drugom mestu ali je ovde dzabe...
    Pa nije svaki sex isti...mozda ga ova devojka bas posebno pali...i na neki nacin ga BAS ONA interesuje...

Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

[quote="Hellen"]
    Citat Original postavio NenaS
    Imam 19 godina u vezi sam sa tipom 10 godina starijim.Vidjamo se vec dva meseca,ali redje jer on radi u susednom gradu.Uvek kada se vidimo,nasi sastanci su veoma kratki,bukvalno svode se samo na sex i onda se odmah on vraca svojim poslovnim problemima.
    Па добро, у праву си за она ''два месеца'', али, Нено, што тако сурово? Ма да ли је секс само услуга коју жена пружа мушкарцу??? :? А где је њено задовољство? Па, вероватно се не би сексала са њим да јој то не одговара и да јој није лепо! Само је питање да ли њој таква врста везе одговара или не.

Дете има 19 година, немој је одмах тако сурово убијати у појам, стећи ће лоше мишљење о себи ( поређење са ''професионалкама'' :? ) и мислити да ради нешто јако лоше и ружно!
    ops: O.K. Hellen, mozda sam preterala, izvinjavam se , ali pomislila sam da ne bih volela da moja cerka dozvoli da je neko tako glupo zloupotrebljava... U tome da budes sa nekim svakako nema niceg loseg, ali u ovakvom odnosu...

Slične teme

1. Dilema,velika dilema
    Autor cheda@ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 31.08.2011., 11:50
  2. dilema
    Autor goran064 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.11.2005., 12:09
  3. lap top dilema
    Autor brera u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 7