VMware Workstation -4.5.2 8848
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: VMware Workstation -4.5.2 8848

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano VMware Workstation -4.5.2 8848

Skinuo sam ovaj program (normsalno legalno) i instalirao ga, treba da instaliram Win 98 ili Me zbog nekog programa za instaliranje seke2 za satelit, inace sada imam XP pa da ga ne bi ubio rekoh da se posluzim ovim programom.
    E sada DA LI NEKO ZNA STA DALJE nesto sam razumeo kao pravi se neki imidz OSA koji instaliram itd. tj da li ga neko koristi inace imam 3 particije na C XP, D slobodna i E sa podacima, masina jaka disk 80Gb. Hvala ops:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Kupi ga, pa zovi tehnicku podrsku, ili citaj help.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Nije problem u "kupi ga" vec u tome da legalno pracenje TV kanala u seca2 sistemu kodiranja kod nas nije moguce!!! Kartice se mogu kupiti u inostranstvu (ITALIJA) i nije dozvoljeno iznosenje istih iz te zemlje.Ovo pitanje spada pod tesku pirateriju kao i "sisanje satelita".

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

cek a sto ne napravis ghostom (verovatno je to) image c drajva na nekoj drugoj particiji i onda lepo instaliras na c win ME i vidis da li radi e da probaj i da ukljucis compatibility mode u winxp znam da je glupo ali mozda uspe ps ako ghostujes c posle mozes da ga lako vratis nazad za oko 10-15 minuta max sa svim podacima

Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: VMware Workstation -4.5.2 8848

Citat Original postavio drago41
    Skinuo sam ovaj program (normsalno legalno) i instalirao ga, treba da instaliram Win 98 ili Me zbog nekog programa za instaliranje seke2 za satelit, inace sada imam XP pa da ga ne bi ubio rekoh da se posluzim ovim programom.
    E sada DA LI NEKO ZNA STA DALJE nesto sam razumeo kao pravi se neki imidz OSA koji instaliram itd. tj da li ga neko koristi inace imam 3 particije na C XP, D slobodna i E sa podacima, masina jaka disk 80Gb. Hvala ops:
    Zahvaljujem se na trudu ali:

1. Napisao sam da je VMware legalan toliko da nisam mogao da ga obrisem pa sa m udario FORMAT C: enter,

2. Ne pravim niti se koristim ikakvim karticama vec jednostavno ucitam pach jednim programom direktno iz racunara utv risiver,

3. Mene i dalje interesuje kako radi pomenuti program
    vidim da ga je sa krstarice mnogo njih skinulo pa me cudi da to niko ili nezna ili nece da pomogne vec svi predjose u politicara a ovde je ili znas ili neznas ili si drk.....
    Ja sam instalirao klasicni dualboot Me i XP, ali me ova tema i dalje interesuje pa ako neko zna i ima dobru volju mogao bi ukratko da napise sta dalje kada se VMware instalira ,tj. kako ubaciti operativni sistem, imam nekoliko Mb-a objasnjenja ali na engleskom, HVALA!!!

Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Dobro jutro, ima li junaka (poznavaoca) ove materije?
    Skinuo sam sa njihovog sajta 6,5Mb PDF uputstvo sve lepo pise za one koji poznaju englis sto kod mene nije slucaj a vidim ovu noviju verziju skinulo preko 13000 korisnika, PA STA CE IM KADA NEZNAJU DA GA KORISTE???

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Dobro jutro, ima li junaka (poznavaoca) ove materije?
    Skinuo sam sa njihovog sajta 6,5Mb PDF uputstvo sve lepo pise za one koji poznaju englis sto kod mene nije slucaj a vidim ovu noviju verziju skinulo preko 13000 korisnika, PA STA CE IM KADA NEZNAJU DA GA KORISTE???

Ja sam instalirao kutji verziju za linux pre par meseci (u principu isto sranje) al' mrzi me da chukam...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •