Dogodilo mi se....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

gosca

Gost
Dopisivala sam se sa jednim muskarcem duze vrijeme,cak smo bili ugovorili i sastanak....u vrijeme dopisivanja sam primjetila da je ljubomoran na svakog ko mi se obrati,saznala sam da ulazi tu pod vise imena i kad sam mu to rekla rekao mi je da samo izmisljam,ja sam rekla ako bot laze onda i ja lazem....jedno vece se svadio sa nekim,psovali su jedan drugom sve redom i nakon dva dana bila je neka tema,nas nekoliko je raspravljalo tu je bio onaj drugi sa kojim se on svadio,kad je ovi dosao i vidio da sam se i ja ukljucila u tu raspravu dosao mi je na priv i rekao kako te nije sram lizes se sa mojim neprijateljem,ne zelim da imam posla sa takvom osobom,na moj pokusaj da o tom raspravimo on je ostao nijem...sta vi mislite jel u pitanju bas ljubomora ili druga zenska ili nesto drugo....izvinjavam se sto sam ovoliko razvukla...
 
Gazdarica:
Ljubomoran i nesiguran u sebe, cim te tako provjerava...
Bjezi od ljubmornog, pogotovo od onog koji te tako uslovljava, a o provjeravanju pod laznim nickovima da i ne pricam...

ON je ulazio pod drugim nickovima al mi je na priv dosao samo jednom jer je shvatio da znam po adresi kad je on...pratio bi javni i poslije bi dosao i gluposti pricao....u medjuvremenu sam saznala da se sa jos njih dopisiva,gazdarice,znam da treba bjezat od takvih sto dalje i to sam uradila,samo mi je ostala neka gorcina u ustima jer nisam dobila priliku da i ja kazem svoje misljenje,kad nekom otvoris dusu i srce a on to sve zbog glupoti pogazi k tome te nazivajuc lazljivicom slozit ces se da nemoze bit svejedno
 
osobom,na moj pokusaj da o tom raspravimo on je ostao nijem...sta vi mislite jel u pitanju bas ljubomora ili druga zenska ili nesto drugo....izvinjavam se sto sam ovoliko razvukla

pa ako se budete nalazili ti budi pazhljiva :) ne znam sta cebiti ako ima tvoj telefon al ko zna
 
gosca:
Dopisivala sam se sa jednim muskarcem duze vrijeme,cak smo bili ugovorili i sastanak....u vrijeme dopisivanja sam primjetila da je ljubomoran na svakog ko mi se obrati,saznala sam da ulazi tu pod vise imena i kad sam mu to rekla rekao mi je da samo izmisljam,ja sam rekla ako bot laze onda i ja lazem....jedno vece se svadio sa nekim,psovali su jedan drugom sve redom i nakon dva dana bila je neka tema,nas nekoliko je raspravljalo tu je bio onaj drugi sa kojim se on svadio,kad je ovi dosao i vidio da sam se i ja ukljucila u tu raspravu dosao mi je na priv i rekao kako te nije sram lizes se sa mojim neprijateljem,ne zelim da imam posla sa takvom osobom,na moj pokusaj da o tom raspravimo on je ostao nijem...sta vi mislite jel u pitanju bas ljubomora ili druga zenska ili nesto drugo....izvinjavam se sto sam ovoliko razvukla...
izgleda te nevoli, ali te ipak obelezava kao svoju teritoriju
 
Dobro je što se niste sastali ! Ovako je sve prošlo manje-više bezbolno.
Evo ti moj savet: ne pojavljuj se više na tom forumu i zaboravi ga. Možeš samo pomislito gde bi bio kraj njegovoj posesivnosti i ljubomori ako je već na forumu počeo da je pokazuje.
 
rastamann:
Mushko sam, i pohvalno je ono shto sam rekao...

Uh, hvala bogu.
Mislim, navrzle se na mene ove matore devojke, pa me samo pljuju ovde po forumu, kao da sam oličenje đavola.
Jedino je Stari Lisac bio moj istomišljenik. Mislim, ne tražim ja da svi budu istomišljenici, ali brate, saborac mi ne bi smetao.
Bježimo Grunfe, njih je dvojica a mi smo sami ! :D
 
Anonymous:
osobom,na moj pokusaj da o tom raspravimo on je ostao nijem...sta vi mislite jel u pitanju bas ljubomora ili druga zenska ili nesto drugo....izvinjavam se sto sam ovoliko razvukla

pa ako se budete nalazili ti budi pazhljiva :) ne znam sta cebiti ako ima tvoj telefon al ko zna

ma kakvo sastajanje,ne dolazi to vise u obzir,samo sam htjela vidjet sta vi mislite sto je on tako postupio
 
ovo je po meni klasican primjer glupog chata!!!!!!!!1
nemoj misliti da si prva kojoj se to dogodilo i meni se tako nesto dogodilo samo sto je ona bila u toj ulozi i mislila je da samo njoj pripadam dok joj nisam OBJASNIO neke stvari!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
... nisi jedina... i meni se desilo nesto slicno...

samo taj moj tako zvani virtuelan prijatelj je bio toliko bezobrazan da je nekolko puta kada ja nisam bila online... uzeo moj nick i tako ... prijateljima koje znam svasta reko ... mislim strasno.

Nemogu da shvatim takve osobo zaista i srecna sam sto tu osobu nisam upoznala a malo je hvalilo da se to desi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top