Da li se palite na miris kože ?

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?
 
drugo je miris kože, to volim, a drugo je miris znoja, uf. Miris kože može biti vrlo prijatan i da podseća na mlekce, i na cveće, i na svašta, a miris znoja mi sugeriše da je sav taj seks u stvari animalan, nagonski i bljak. Dakle, da volim miris KOŽE, i , mrzim smrad ostalih telesnih izlučevina....
 
Milojko Vasic:
Blondi, lepotice, šećeru, zlato, jel može ovo ?
ma može maskirani infose ,-)

e nadam se da misliš baš na miris kože... ne znoj... svaki čovek ima svoj miris... mnoge majke kažu da mogu dete svoje da nađu po mirisu... da to mi je kewl ako mi se dopade taj miris a što se tiče parfema najviše me pali muški Egoista... več me sam naziv pali 8)
 
Mirisa svih devojaka se jos uvek secam ...onih pravih, ne parfema !

Kao znimljivost, jos u srednjoj skoli imao sam devojku sa sela i kod nje kuci su pravili sir! pa je uvek malo mirisala na sir! al to mi nije smetalo, svidjalo mi se.

A najzanimljivije mi je da kad dodjem kuci ili kad ona ode od mene ja jos uvek osecam njen miris. To mi je najlepse :)

JAOOOOOO
 
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Pravo u centar Milojice druze .Savrseno , ali savrseno razumem o cemu pricas ...cudno je neke devojke imaju onaj bebeci miris ....miris koji bi mogao da pratis kao pas tragac...jedinstven.
Nas drug Al Pacino je to najbolje objasnio u filmu "Miris zene " Ko nije gledao , propustio je najvecu istinu i osecanje muske strasti kad su zene u pitanju.
Pozdrav svima
 
Svaka cast Milojice i Stari, prosto ne znam koji je vise u pravu. :D
Neke od najlepsih uspomena na devojke su vezane za miris, i dovoljan je samo mali nagovestaj neceg slicnog da se ponovo setim.... Devojka u prolazu, na ulici, ili u javnom prevozu.... A Miris zene je fenomenalan film, pomalo magican, pomalo tuzan i divan u isto vreme, and I just can't get enough :D
Malko skretoh sa teme, ali sta da radim kad mi je Stari pogodio zicu :wink:
Pozdrav
 
madz:
Svaka cast Milojice i Stari, prosto ne znam koji je vise u pravu. :D
Neke od najlepsih uspomena na devojke su vezane za miris, i dovoljan je samo mali nagovestaj neceg slicnog da se ponovo setim.... Devojka u prolazu, na ulici, ili u javnom prevozu.... A Miris zene je fenomenalan film, pomalo magican, pomalo tuzan i divan u isto vreme, and I just can't get enough :D
Malko skretoh sa teme, ali sta da radim kad mi je Stari pogodio zicu :wink:
Pozdrav

Doduse nama u Pancevu je tesko da osetimo miris zene jerbo nas guse ove hemijske industrije , ali cim malo izadjemo iz grada ,mi se pretvorimo u najveca njuskala i uzivamo u mirisima koji su oko nas .To ukljucuje pored zenskih i ostale zdrave mirise koji prijaju nasim Pancevackim plucima.
Pozdrav ,oprostite na maloj dogresiji :wink:
 
Milojko Vasic:
Evo još jedne teme.
Mene više pali miris SVEŽEG ženskog znoja, nego miris gomile deodoransa, parfema, pudera i sličnih stvari.
I danas mogu da se prisetim mirisa kože devojaka sa kojima sam se odavno zabavljao !
Dakle, da ne bude zabune, ne govorim o neperušama i nehigijeni.
Jesam li jedini ?

Miris koze je jako vazan,skoro presudan,kao i miris
parfema.Miris privuce ili odbije.
 
Stari Lisac:
Pravo u centar Milojice druze .Savrseno , ali savrseno razumem o cemu pricas

Uh, hvala lepo. Stari Lišče, druže. Sa nestrpljenjem očekujem tvoj dolazak na forum, jer, "Dva loša ubiše Miloša."

Svi se bre ovde okomiše na mene i moje stavove, kao da sam, bre, neki mentolaja.

Ovo postade forum: "Ženske priče", svi se nešto kao međusobno razumeju, pomažu i pričaju o bezgraničnoj ljubavi.
 

Back
Top