CIJI NOVAC TROSI RUZICA DJINDJIC

vesti2

Početnik
Poruka
29
OVIH DANA POMENUTA DAMA JE VRLO AKTIVNA U SVOM TZV. HUMANITARNOM RADU, PA TAKO IDE PO SRBIJI,POZIRA FOTOREPORTERIMA, SLIKA SE ZA NOVINE,DAJE INTERVIJUE I PROMOVISE NEKAKVU SVOJU PRIVATNU HUMANITARNU FONDACIJU, A JA SE SAMO PITAM OD CIJIH PARA, OD KOJEG NOVCA. DA LI OD ONOG KRVAVOG NOVCA STO GA JE PRIMIO NJEN MUZ ZA SRAMNU IZDAJU SVOJE ZEMLJE ILI MOZDA OD NOVCA KOJI JE NAKRAO I ZBOG KOJEG JE I IZGUBIO GLAVU U OBRACUNU SA MAFIJOM.STA VI MISLITE O TOME?
 
Headhunter:
Ovo je bezukusno...
Aj sad ciji novac trosi Seseljeva zena dok je taj u Hagu,itd.
Sto sad pa diras neciju porodicu?
Nije ti dosta sto je mrtav... Hoces da ti dam zolju da ga dokrajcis??

ne bih se slozio sa vama cenjeni kolega....
Postaviti pitanje, koje je moja malenkost postavila je potpuno legitimno, ako se uzme u obzir da se radi o osobi koja je clan glavnog odbora DS, jedna od glavnih "vladara iz senke" u okviru DS-a.
Da se radi o samo o supruzi pokojnjeg premijera,koja se aktivno ne bavi politikom ,verovatno nikada ne bih postavio slicno pitanje.
Zanimljivo je da ni jedan stampani medij nije u mogucnosti, bolje reci nema hrabrosti da objavi izlaganje pomenute gospodje na tajnom sastanku na Fruskoj Gori,koji je odrzan pre izvesnog vremena, iako im je blagovremeno dostavljen.
Tek tu bi se mogla sagledati prava priroda licnosti pomenute dame a i njena uloga i znacaj u okviru DS-a.
Verovatno,isto tako i otkrivanjem porekla novca koji pomenuta trosi, doslo bi se do mnogih otrkica i zanimljivih podataka iz vremena "demokratizacije" Srbije.
 
vesti2:
Headhunter:
Ovo je bezukusno...
Aj sad ciji novac trosi Seseljeva zena dok je taj u Hagu,itd.
Sto sad pa diras neciju porodicu?
Nije ti dosta sto je mrtav... Hoces da ti dam zolju da ga dokrajcis??

ne bih se slozio sa vama cenjeni kolega....
Postaviti pitanje, koje je moja malenkost postavila je potpuno legitimno, ako se uzme u obzir da se radi o osobi koja je clan glavnog odbora DS, jedna od glavnih "vladara iz senke" u okviru DS-a.
Da se radi o samo o supruzi pokojnjeg premijera,koja se aktivno ne bavi politikom ,verovatno nikada ne bih postavio slicno pitanje.
Zanimljivo je da ni jedan stampani medij nije u mogucnosti, bolje reci nema hrabrosti da objavi izlaganje pomenute gospodje na tajnom sastanku na Fruskoj Gori,koji je odrzan pre izvesnog vremena, iako im je blagovremeno dostavljen.
Tek tu bi se mogla sagledati prava priroda licnosti pomenute dame a i njena uloga i znacaj u okviru DS-a.
Verovatno,isto tako i otkrivanjem porekla novca koji pomenuta trosi, doslo bi se do mnogih otrkica i zanimljivih podataka iz vremena "demokratizacije" Srbije.

Pazi ako je u glavnom odboru, onda nije u "senci" ...!?
A tamo je kao pocasni clan, iz postovanja prema prethodnom predsedniku te stranke, njenom pokojnom muzu.
Ako nijedan medij nema hrabrosti da objavi to sto ti znas,onda ajde ti podeli tajnu sa nama.
A da se svi plase...pa ds nije na vlasti,i sigurno nisu svi zastraseni njime,kad mnoge ni sloba nije uplasio toliko da ucute.
Sta te je toliko alarmiralo oko Ruzice.

U beogradskom vodovodu nema hemikalija za kontrolu uma,niti je ona zla vestica istoka.
Veruj mi - ja sam vizard iz oza, znao bi...

:o
 
vesti2:
OVIH DANA POMENUTA DAMA JE VRLO AKTIVNA U SVOM TZV. HUMANITARNOM RADU, PA TAKO IDE PO SRBIJI,POZIRA FOTOREPORTERIMA, SLIKA SE ZA NOVINE,DAJE INTERVIJUE I PROMOVISE NEKAKVU SVOJU PRIVATNU HUMANITARNU FONDACIJU, A JA SE SAMO PITAM OD CIJIH PARA, OD KOJEG NOVCA. DA LI OD ONOG KRVAVOG NOVCA STO GA JE PRIMIO NJEN MUZ ZA SRAMNU IZDAJU SVOJE ZEMLJE ILI MOZDA OD NOVCA KOJI JE NAKRAO I ZBOG KOJEG JE I IZGUBIO GLAVU U OBRACUNU SA MAFIJOM.STA VI MISLITE O TOME?
pa mozda se nocu sheta i vama radikalima krade pare iz slamarice :)
jel si provero svoju?
a mozda tvojoj deci otima pare od uzine?

e srbijo srbijo :(
 
vesti2:
OVIH DANA POMENUTA DAMA JE VRLO AKTIVNA U SVOM TZV. HUMANITARNOM RADU, PA TAKO IDE PO SRBIJI,POZIRA FOTOREPORTERIMA, SLIKA SE ZA NOVINE,DAJE INTERVIJUE I PROMOVISE NEKAKVU SVOJU PRIVATNU HUMANITARNU FONDACIJU, A JA SE SAMO PITAM OD CIJIH PARA, OD KOJEG NOVCA. DA LI OD ONOG KRVAVOG NOVCA STO GA JE PRIMIO NJEN MUZ ZA SRAMNU IZDAJU SVOJE ZEMLJE ILI MOZDA OD NOVCA KOJI JE NAKRAO I ZBOG KOJEG JE I IZGUBIO GLAVU U OBRACUNU SA MAFIJOM.STA VI MISLITE O TOME?

Ajde konju reci mi cijih para je trosio tvoj "idol" Sloba???

Kolko ti je on ukrao, reci mi samo.....
 
Headhunter:
Ovo je bezukusno...
Aj sad ciji novac trosi Seseljeva zena dok je taj u Hagu,itd.
Sto sad pa diras neciju porodicu?
Nije ti dosta sto je mrtav... Hoces da ti dam zolju da ga dokrajcis??

Bezukusno?
Ako je bezukusno, onda nije ni neukusno ni ukusno, ni dobrog ni lošeg ukusa. Hteo si valjda da kažeš - neukusno?

I šta odmah napadaš Šešeljevu ženu? Ona se ne bavi politikom i ne agituje svaki drugi dan na televiziji, kao Ružica. Za širu javnost ona nije nikakva ucveljena udovica, već osoba koja prikriva i raspolaže novcem koji je Đinđić nakrao.

Tačno je da DS nije na vlasti, ali je i dalje u tesnim vezama sa polukriminalnim strukturama moći, sa ljudima koji stvarno vladaju i poseduju Srbiju, a njima niko ne želi da se zamera. Zato se za novac koji je Điki pokupio niko ne raspituje.
 
Company:
vesti2:
OVIH DANA POMENUTA DAMA JE VRLO AKTIVNA U SVOM TZV. HUMANITARNOM RADU, PA TAKO IDE PO SRBIJI,POZIRA FOTOREPORTERIMA, SLIKA SE ZA NOVINE,DAJE INTERVIJUE I PROMOVISE NEKAKVU SVOJU PRIVATNU HUMANITARNU FONDACIJU, A JA SE SAMO PITAM OD CIJIH PARA, OD KOJEG NOVCA. DA LI OD ONOG KRVAVOG NOVCA STO GA JE PRIMIO NJEN MUZ ZA SRAMNU IZDAJU SVOJE ZEMLJE ILI MOZDA OD NOVCA KOJI JE NAKRAO I ZBOG KOJEG JE I IZGUBIO GLAVU U OBRACUNU SA MAFIJOM.STA VI MISLITE O TOME?

Ajde konju reci mi cijih para je trosio tvoj "idol" Sloba???

Kolko ti je on ukrao, reci mi samo.....
razmisljala sam da li da se ukljucim u ovu pricu obzirom da je u pitanju dama,ipak se ukljucujem jer pare nisu ni muskog ni zenskog roda, dakle, nije bitno ko je vise krao sloba ili djiki, bitno je da su krali i jedan i drugi a mi nismo iz tog raloga setali i pravili dekor 5.oktobra ili ti mislis drugacije
 
Company:
vesti2:
OVIH DANA POMENUTA DAMA JE VRLO AKTIVNA U SVOM TZV. HUMANITARNOM RADU, PA TAKO IDE PO SRBIJI,POZIRA FOTOREPORTERIMA, SLIKA SE ZA NOVINE,DAJE INTERVIJUE I PROMOVISE NEKAKVU SVOJU PRIVATNU HUMANITARNU FONDACIJU, A JA SE SAMO PITAM OD CIJIH PARA, OD KOJEG NOVCA. DA LI OD ONOG KRVAVOG NOVCA STO GA JE PRIMIO NJEN MUZ ZA SRAMNU IZDAJU SVOJE ZEMLJE ILI MOZDA OD NOVCA KOJI JE NAKRAO I ZBOG KOJEG JE I IZGUBIO GLAVU U OBRACUNU SA MAFIJOM.STA VI MISLITE O TOME?

Ajde konju reci mi cijih para je trosio tvoj "idol" Sloba???

Kolko ti je on ukrao, reci mi samo.....

ja mislim da je Sloba bio malo dete za ove sada??
 
Taj njen "humanitarni rad" bi možda bio sasvim OK da se ne odnosi i na one koje je upravo režim njenog supruga doveo u položaj da im treba humanitarna pomoć. :lol:
Jer, nije ovu zemlju pljačkao samo Sloba, i Điki je imao svojih blistavih 5 minuta... hoću reći nekih 1 576 800 minuta... :lol:
 
Je li, a koga je to Djindjic opljackao?
I koga je to on doveo u poziciju da im treba pomoc?

Radnike koji nisu dolazili na posao godinama, osim da ponesu sa sobom neki tranzistor za buvljak?

One kojima su pare ostale kod Jezde, dafine, a kojima je Djindjiceva vlada pocela da vraca pare.

Bas me interesuje koga i kako?
Uspesnom privatizacijom, uvodjenjem reda u bankarski sektor...

Moramo prestati da lupamo gluposti i nagadjamo ako cemo temama da se bavimo ozbiljno.
 
Đenka:
Taj njen "humanitarni rad" bi možda bio sasvim OK da se ne odnosi i na one koje je upravo režim njenog supruga doveo u položaj da im treba humanitarna pomoć. :lol:
Jer, nije ovu zemlju pljačkao samo Sloba, i Điki je imao svojih blistavih 5 minuta... hoću reći nekih 1 576 800 minuta... :lol:

Ako ti matematika ide toliko od ruke, ajde nam molim te izracunaj koliko Kosta prodaja KOSOVA od strane crveno crne koalicije SPS-SRS ?? :cry:
 
Headhunter:
Đenka:
Taj njen "humanitarni rad" bi možda bio sasvim OK da se ne odnosi i na one koje je upravo režim njenog supruga doveo u položaj da im treba humanitarna pomoć. :lol:
Jer, nije ovu zemlju pljačkao samo Sloba, i Điki je imao svojih blistavih 5 minuta... hoću reći nekih 1 576 800 minuta... :lol:

Ako ti matematika ide toliko od ruke, ajde nam molim te izracunaj koliko Kosta prodaja KOSOVA od strane crveno crne koalicije SPS-SRS ?? :cry:

Za prodaju Kosova radikali u Skupštini NISU glasali - jedini. Tvoji jesu. A kad se već interesuješ za cene, idi u DS i pitaj koliko je koštalo nacionalno dostojanstvo, kolika je cena jedne srpske glave (na tucet i na komad), kako se kotira suverenitet, integritet i ostali tržišni artikla kojima bi DS tako rado trguje.

I nemoj da skrećeš sa teme, ovde govorimo o Ružici Đinđić i novcu kojim ona raspolaže, ne o kretanjima na svetskom tržištu nacija i država.
 
Đenka:
Headhunter:
Đenka:
Taj njen "humanitarni rad" bi možda bio sasvim OK da se ne odnosi i na one koje je upravo režim njenog supruga doveo u položaj da im treba humanitarna pomoć. :lol:
Jer, nije ovu zemlju pljačkao samo Sloba, i Điki je imao svojih blistavih 5 minuta... hoću reći nekih 1 576 800 minuta... :lol:

Ako ti matematika ide toliko od ruke, ajde nam molim te izracunaj koliko Kosta prodaja KOSOVA od strane crveno crne koalicije SPS-SRS ?? :cry:

Za prodaju Kosova radikali u Skupštini NISU glasali - jedini. Tvoji jesu. A kad se već interesuješ za cene, idi u DS i pitaj koliko je koštalo nacionalno dostojanstvo, kolika je cena jedne srpske glave (na tucet i na komad), kako se kotira suverenitet, integritet i ostali tržišni artikla kojima bi DS tako rado trguje.

I nemoj da skrećeš sa teme, ovde govorimo o Ružici Đinđić i novcu kojim ona raspolaže, ne o kretanjima na svetskom tržištu nacija i država.

Radikali kao nisu glasali ali su bili na vlasti, kao je to fino i so english s'njihove strane.
Ne glasamo za prodaju ali podrzavamo sps, i vlast smo u trenutku prodaje, pa onda 5 dana nismo- peremo ruke, pa onda opet u fotelje!
Mala mara brala jagode i nesto je ubode, ali hej ona je nevina i fina... boze pa vlast je vrednija od Kosova
:twisted:
Sta ti njima verujes, jel umes sam da razmisljas?
 
Đenka:
Headhunter:
Đenka:
Taj njen "humanitarni rad" bi možda bio sasvim OK da se ne odnosi i na one koje je upravo režim njenog supruga doveo u položaj da im treba humanitarna pomoć. :lol:
Jer, nije ovu zemlju pljačkao samo Sloba, i Điki je imao svojih blistavih 5 minuta... hoću reći nekih 1 576 800 minuta... :lol:

Ako ti matematika ide toliko od ruke, ajde nam molim te izracunaj koliko Kosta prodaja KOSOVA od strane crveno crne koalicije SPS-SRS ?? :cry:

Za prodaju Kosova radikali u Skupštini NISU glasali - jedini. Tvoji jesu. A kad se već interesuješ za cene, idi u DS i pitaj koliko je koštalo nacionalno dostojanstvo, kolika je cena jedne srpske glave (na tucet i na komad), kako se kotira suverenitet, integritet i ostali tržišni artikla kojima bi DS tako rado trguje.

I nemoj da skrećeš sa teme, ovde govorimo o Ružici Đinđić i novcu kojim ona raspolaže, ne o kretanjima na svetskom tržištu nacija i država.

aaaaaaajoooooooooj

:twisted:

nacionalno dostojanstvo... cena jedne srpske glave


a kolko je koshtalo desetine hiljada srpskih glava 99, patrioto?

a jos stotine hiljada kad je bilo karlovac ogulin virovitica? a to se ne broji?

kako vas bre nije sramota...
 
Radikali kao nisu glasali ali su bili na vlasti, kao je to fino i so english s'njihove strane.
Ne glasamo za prodaju ali podrzavamo sps, i vlast smo u trenutku prodaje, pa onda 5 dana nismo- peremo ruke, pa onda opet u fotelje!
Mala mara brala jagode i nesto je ubode, ali hej ona je nevina i fina... boze pa vlast je vrednija od Kosova
Sta ti njima verujes, jel umes sam da razmisljas?
 

Back
Top