Zene i politika

Da li podrzavate da zene ucestvuju u politici?


  • Ukupno glasova
    82
  • Anketa je zatvorena .
Koliko sam te razumeo,za tebe je zensko i musko iste gradje,"sastava", psiho/fizicka identicnost? :)
Zensko=musko, musko=zensko ? ;)

O pa ti si gadno zalutao u razmišljanjima. Nažalost subota je popodne, a pdf "Politika" nisu pogodno vreme i mesto za takvu diskusiju.
Recimo da izborni zakon i ustav ne prave razlike. Bez obzira na anatomske nepodudarnosti. Ako si pak hteo napraviti fazon. Nije uspeo.:lol:
 
O pa ti si gadno zalutao u razmišljanjima. Nažalost subota je popodne, a pdf "Politika" nisu pogodno vreme i mesto za takvu diskusiju.
Recimo da izborni zakon i ustav ne prave razlike. Bez obzira na anatomske nepodudarnosti. Ako si pak hteo napraviti fazon. Nije uspeo.:lol:

Ja zalutao? Pa netvrdim ja da zene imaju isti polni organ kao muskarci,vec ti. :)
Tema i jeste za ovde, pogledaj anketu.
 
Pa izgleda da ti je to glavni argument za tvrdnju da žene ne treba da imaju ista prava u donošenju odluka kao muškarci :roll:

p.s. Kakva fabula? Hoćeš da kažeš da je sve ovo laž? :hahaha:

Ja nisam nista tvrdio.
Tvoje iskrivljavanje tudjih reci i recenica sluze ti na cast.
Ako neznas sta znaci fabula, i kad je nesto saljivo a kad nije,onda je tvoj problem. Suoci se sam sa sobom jednom,ne pljuj vecito po drugima.
 
Zena kod nas ima vise nego muskaraca. Ako cemo iskreno da primenimo pravila ravnopravnosti, zene imaju vece sanse da dodju na vlast od nas muskaraca.

I na ovoj temi lupetaš .....

Hbte, šta god da otvorim
iskoči ovaj dežurni .....

Ajd Platine, sačekaj do večeras (kad ti se završava šihta ???)
pa da te i ovde Wazbucam k'o Šešelj Hag ....
 

Back
Top