Ulaznica iz Barija
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ulaznica iz Barija

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Ulaznica iz Barija

PRODAJEM ULAZNICU IZ BARIJA SA FINALA KES-A: CRVENA ZVEZDA-MARSEJ.[/b]

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koliko para?

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mogo si da odgovoris? Koliko kesa???

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ovaj je neozbiljan! Satro prodaje kartu,a nema ga nigde 5 dana.Imam ja da prodam kartu za derbija 2000. kad je izbila ona tuca na terenu ili sa gostovanja u Kragujevcu...***** li ga koje godine ili protiv Obilica u prvenstvu 2000. ili protiv Napretka u finalu kupa

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

E ljudi naravno da prodajem kartu(imam i njenu sliku, skenirao sam je).Pao mi je sistem skoro odmah posle ponude i tek danas sam to sredio.A cena je 500e.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Brate jel se ti zayebavas ili mislis ozbiljno?! 500 evra!!!? Daj covece znas kad ces da prodas tu kartu...verovatno nikad ,a mozda ni tad.Ja mogu najvise da ti dam onoliko koiko para pise na njoj pa da prebacimo lire u evre...a to nije vise od 50 evra.Mislimd a bolju ponudu neces da dobijes,barem ne ovde.Ipak je to samo karta...nije od zlata pravljena.

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Pa da batice, u pravu si, ovde sigurno necu da dobijem bolju ponudu od tvoje, ali karta ipak vredi toliko najmanje...raspitaj se malo za koliko su prodavane karte protiv Bajerna pa ces videti.Inace kad bi se tadasnja cena prevela u evro ispada oko 110E, a sada karta ipak ima vecu cenu, zar ne! Ali nebitno....daj boze da se cena te karte skroz obezvredi tako sto ce Zvezda uskoro opet igrati u finalu sada lige sampiona!

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e pa ti nisi normalan!!! 500 evra ha ha ha... Pa dao bit i najvise 1000 dinara i to ako je ocuvana!!!
    Pa da je od zlata kostala bi manje od 500 evra!!! A za tih 500 evra mogu otici na finale lige sampiona sada kada bude.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pazi ta karta realno nema cenu.Ali sto je mnogo mnogo je.Sto kaze Milos87 za te pare moze da ode na finale LS...samo ****** Zvezda nece da ga igra.
    Ja imam neku manju kolekciju karata i to licno svojih tj.na utakmicama koje sam bio i najdraza mi je ona protiv Samdorije '92. u tada prvoj sezoni Lige sampiona.
    Nista...ako nadjes nekoga za te para svaka cast.Da imam para mozda bih i ti dao tih 500 evra,ovako...nista.Ja bi tu krtu uramio i drzao na zidu!

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Stavio sam tu cenu jer mi je kum kartu iz Minhena prodao za ondasnjih 300 maraka nekom kolekcionaru, zvezdasu iz Makedonije, ali nebitno....verovatno je necu ni prodavati jer kao sto kazes, ipak ta karta nema cenu.I ja imam moju malu kolekciju karata, koliko ih ti imas? Ima na sajtu delija iz Beca slike skoro svih karata Zvezdinih velikih utakmica, cak i onih pre 10-20 godina...super je!

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja ne znam tacno koliko ima karata mozda oko tridesetak ili tako nesto.Ali najdrazesu mi neke sa nekih bezveznih utakmica iz nase lige.Kao recimo protiv OFK,Napredak,Radnicki i sl. A inace kao sto sam rekao najdrza mi je karta sa Zvezda-Samdorija.Tada sam bio klinac i to mi je bila prva utakmica.A za Sapmdoriju igrali Vijali,Mancini,Lombardo...za Zvezdu Dejo,Sinisa,Pancev,Jugovic...

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja bih tu kartu prvo dezinfikovao posto je bila u rukama vas,cigana,a onda bi je lepo zapalio!

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Mi neku "vasu" kartu i da hocemo ne mozemo da dezinfikujemo i upalimo jer vi grobari jednostavno nemate nijednu takvu kartu, posto je jedino veliko finale koje ste uopste igrali je finale balkanskog kupa...

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio urospo
    Mi neku "vasu" kartu i da hocemo ne mozemo da dezinfikujemo i upalimo jer vi grobari jednostavno nemate nijednu takvu kartu, posto je jedino veliko finale koje ste uopste igrali je finale balkanskog kupa...
    Hahaha, ubio si pokemona u pojam, mora da je ugasio PC,....

Slične teme

1. Ulaznica za EU
    Autor katana_blade u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.04.2005., 23:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •